Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приемане на разговор с доближаване до ухото
#1

Здравейте, на един от другите ми телефони има фабрична функция за приемане на разговор с доближаване до ухото. Без да е нужно да ползваш другата ръка и да плъзгаш зелената слушалка нагоре. В този телефон уж ръчках навсякъде, но не открих такава функция.

Има ли такава и ако не, препоръчайте приложение, което да инсталирам. Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма такава функция фабрично. На жена ми Huawei-а и стария и новия го имат като опция за отговор при входящо повикване с пръстовия отпечатък

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#3

Да старата ми лумия го имаше това, от тогава съм сменил 3 телефона и в нито единия я няма функцията ( Huawei, Samsung и съответно Xiaomi)
Цитирай
#4

При huawei honor 6 със сигурност я има. В P Smart не съм в търсил но там има да вдигаш с пръстов отпечатък. При нашите ги няма тези нещо, може да се появят при някой от ъпдейтите знае ли човек

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#5

В Lenovo P70 го имам и работи чудесно. Сега търся приложение, което да позволява това и с този телефон. За предпочитане с доближаване до ухото, но ако има и с пръстовия отпечатък, няма лошо.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Верно p70 го има. И аз имах такъв и нямах и мисля че нямаше талава опция но може и да не съм намерил просто. За приложе ие ако намерих и аз бих го тествал

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#7

(2018-07-09, 12:16:11)nedko1999 написа:  Да старата ми лумия го имаше това, от тогава съм сменил 3 телефона и в нито единия я няма функцията ( Huawei, Samsung и съответно Xiaomi)

Huawei P8 Lite(ALE-L21) Има тази функция


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)