Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Android Navigation 6.0.0
#1

Здравейте! Колата е BMW E92 с андроид навигация, която след като я докоснах с мокри пръсти нещо си обърна тъч скрийна. Смисъл примерно ако кликна Youtube иконката, която е в дясно ми отваря Settings иконката която е в ляво. Снимка на дисплея: http://imgur.com/DPz3qcy

UP! някой, колеги много ми е спешно, наиистиниа Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

UP... Моля ви... Някой нещо поне да каже...
Цитирай
#3

Пробва ли да направиш "RESET" на навигацията?

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#4

(2018-07-11, 11:23:11)Mr_Izrod написа:  Пробва ли да направиш "RESET" на навигацията?

Разбира се, но безуспешно... Опитивах се да изкарам клемите на акумулатора отново безуспешно.. Също и фактории ресет дадох но пак без успех... толкова ме мъчи т'ва чудо направо се чудя какво да правя... Тука мии е последната надежда
Цитирай
#5

Единственото ми предложение е да влезеш в сервизното меню на навигацията и да разгледаш добре за настройка, която би била от полза.
Ползвам медия за автомобил с Андроид с марка Erisin и модел ES6039B, която има сервизно меню и кода за което е 126 и в това меню потребител намери опция за обръщане на бутоните на медията, защото по една или друга причина, хардуерните му бутони на панела около тъч скрийна, са обърнали огледално подредбата си на действие.
Далеч съм от мисълта, че при теб ще стане по този начин, но поне е сходна ситуацията е някаква насока за тест.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

Не знам дали не е проблема, че си я пипал с мокри пръсти. Ако някоя капчица се е стекла надолу по дисплея и е влязла окъсила някои от пситите по платката и от там да ти прави проблема или да е заминал touch-а.
Цитирай
#7

(2018-07-11, 22:50:12)Monipeev написа:  Единственото ми предложение е да влезеш в сервизното меню на навигацията и да разгледаш добре за настройка, която би била от полза.
Ползвам медия за автомобил с Андроид с марка Erisin и модел ES6039B, която има сервизно меню и кода за което е 126 и в това меню потребител намери опция за обръщане на бутоните на медията, защото по една или друга причина, хардуерните му бутони на панела около тъч скрийна, са обърнали огледално подредбата си на действие.
Далеч съм от мисълта, че при теб ще стане по този начин, но поне е  сходна ситуацията е някаква насока за тест.

Как се влиза в това меню, може ли малко помощ?

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
Цитирай
#8

Разбира се, че може @Djaniko0o, стига да е по възможностите на мен и на опциите в медията, за която пишеш.
Преди каквито и да било проби от тук нататък, опита ли да инсталираш от Плей Стор някое приложение за тест на сензора за допир по дисплея?
Интересен би бил резултата от него.
Иначе тук на клипа се вижда точно менюто,  което споменах по-горе, но трябва да се пипа особено внимателно.
Ако не е налично под меню за корекция или калибриране на сензора на дисплея,  не си правете допълнителни тестове,  а се обърнете към сервиз за надявам се компетентно мнение и последващо решение на проблема.
Клипа с последователност за влизане в съответното меню с първоначални настройки и възможност за корекции:
https://youtu.be/5bvA0odVV6s

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#9

(2018-07-16, 22:34:00)Monipeev написа:  Разбира се,  че може @Djaniko0o, стига да е по възможностите на мен и на опциите в медията, за която пишеш.
Преди каквито и да било проби от тук нататък, опита ли да инсталираш от Плей Стор някое приложение за тест на сензора за допир по дисплея?
Интересен би бил резултата от него.
Иначе тук на клипа се вижда точно менюто,  което споменах по-горе, но трябва да се пипа особено внимателно.
Ако не е налично под меню за корекция или калибриране на сензора на дисплея,  не си правете допълнителни тестове,  а се обърнете към сервиз за надявам се компетентно мнение и последващо решение на проблема.
Клипа с последователност за влизане в съответното меню с първоначални настройки и възможност за корекции:
https://youtu.be/5bvA0odVV6s

Аха... Аз влизам там от Car Settings --> Version (нещо такова) или about Device ---> после пише някакви цифри и букви като кликна там ми излииза клавиатура като въведа 8888 ми влизиа в такова меню с много опции, от които има някоии неща от тези като на клипа Smile

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
Цитирай
#10

@Djaniko0o, Конкретното меню за което споменах и възможностите евентуално в него, на снимката по-долу.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#11

(2018-07-17, 05:51:45)Monipeev написа:  @Djaniko0o, Конкретното меню за което споменах и възможностите евентуално в него, на снимката по-долу.

Здравей! В това меню нямам такива опции. Имам други, но не и тези точно.. Sad

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)