Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на тема
#1

Писна ми еднообразната дифолт тема и реших да разнообразя малко като я сменя.
Намерих в "Теми" някои хубави и безплатни, които ми харесват, направих си и акаунт в Mi, но иска да ми изпрати някакви СМС-и, за да се идентифицирам ли, нещо такова - махнах му отметката. Пусна ме при темите, избрах си и след като цъкна да я изтегля ми пише, че няма как да стане това.

Някой с решение на проблема и заради тази отметка, която ме кара да изпратя СМС-и, които ще се таксуват според оператора ли е?

Другият ми въпрос е дали мога ли да тегля от някъде теми и да си ги слагам в папката, без да минавам през приложението "Теми", което, както отбелязах по-нагоре ме възпрепятства да си изтегля каквато и да било тема.

Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-07-10, 18:10:35)dobs7z написа:  Писна ми еднообразната дифолт тема и реших да разнообразя малко като я сменя.
Намерих в "Теми" някои хубави и безплатни, които ми харесват, направих си и акаунт в Mi, но иска да ми изпрати някакви СМС-и, за да се идентифицирам ли, нещо такова - махнах му отметката. Пусна ме при темите, избрах си и след като цъкна да я изтегля ми пише, че няма как да стане това.

Някой с решение на проблема и заради тази отметка, която ме кара да изпратя СМС-и, които ще се таксуват според оператора ли е?

Другият ми въпрос е дали мога ли да тегля от някъде теми и да си ги слагам в папката, без да минавам през приложението "Теми", което, както отбелязах по-нагоре ме възпрепятства да си изтегля каквато и да било тема.

Благодаря предварително.
Принципно,регистрацията моята е с телефонния номер.Трябва да разрешиш всички опции като си правиш акаунта,не таксува никакви смс.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз се регистрирах с имейл, може би заради това иска. Ще пробвам и с тел.
Цитирай
#4

@dobs7z, На въпросът ти свързан с темите и дали може от някъде другаде да ги теглиш и начин за инсталиране след това, е със сваляне на приложението Miui Theme Editor, незавидимо, че дали стандартната версия, а не про версията, след изтегляне от някъде на тема с mtz разширение, чрез това приложение я намираш в папката където са свалени предварително, потвърждаваш на нея и след няколко стъпки в приложението, ще бъдеш попитан дали да я инсталираш.
Това е.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Иначе опитах с телефон и си ме таксува 1 смс, но така и не успях да стигна до логване, все още си ми иска още СМС-и и това е, явно няма да се разберем.
Цитирай
#6

(2018-07-10, 22:19:02)dobs7z написа:  Иначе опитах с телефон и си ме таксува 1 смс, но така и не успях да стигна до логване, все още си ми иска още СМС-и и това е, явно няма да се разберем.
Нещо не е редно,ти на глобълски ром ли си?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Да, Global 9.5
Цитирай
#8

(2018-07-10, 22:23:30)dobs7z написа:  Да, Global 9.5
Направих тест клипче,погледни...http://cloud.tapatalk.com/s/5b45189152804/Test.mp4

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай
#9

Да, аз успявам да се регистрирам и логна с имейл и парола, изключвам следните две опции: [Изображение: c0fbbfd0728bb4e94d73b1aa4eb84918.jpg]

И след като дам да продължа към темите и от там си избера някоя ми пише "Получи се грешка, опитайте отново".

PS: Опитах и с включена синхронизация (т.е. изключвам само СМС-ите) - резултатът е отново грешка.
Цитирай
#10

(2018-07-11, 00:08:07)dobs7z написа:  Да, аз успявам да се регистрирам и логна с имейл и парола, изключвам следните две опции: [Изображение: c0fbbfd0728bb4e94d73b1aa4eb84918.jpg]

И след като дам да продължа към темите и от там си избера някоя ми пише "Получи се грешка, опитайте отново".

PS: Опитах и с включена синхронизация (т.е. изключвам само СМС-ите) - резултатът е отново грешка.
Аз съм изключил принципно всичко,нито синхронизация,нито открий устройството.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Явно проблемът е на по-дълбоко, отколкото предполагах.
Цитирай
#12

Най-добрия вариант да си слагаш къстъм теми е да си с xiaomi.eu ром. - Отключваш, слагаш последния china stable или china dev и върху него последния xiaomi.eu стабилен или седмичен и си свиркаш Smile

За регистрацията - И аз съм по e-mail регистриран. Номерът съм си го дал ръчно на i.mi.com - и от там съм позволил каквото има като защити на акаунта.
Цитирай
#13

А защо не си направиш една хубава снимка и да си я сложиш за тема?! От 5г. периодично си подменям темите от галерията ми със снимки и е супер!
Цитирай
#14

Защото темата подменя иконите, менютата, лентата с известия.... А снимката подменя тапета
Цитирай
#15

Тема ми трябва, не background/lockscreen.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)