Анкета: Браузър - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Google
46.43%
13
46.43%
Samsung
53.57%
15
53.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Браузъра на самсунг или хром използвате на вашите S8 / S8+
#51

Благодаря за съветите ,след два дни на активни тестове стоковият на Самсунг е моят избор.Нещата които наклониха везните са лесното поставяне и използване на отметките във ейдж панела, ношния режм и по простата работа с него.Нищо не синхронизирам към акаунтите си защото на всиюките си устройства ползвам различни.Поради лични съображения.От друга срана си мисля че нещо като не ме кефи ще му затрия данните и кеша и се мятам на хрома.Или на някой друг колегите дадоха доста алтернативи.
Цитирай
Аксесоари
#52

Инсталирах вивалди,но не виждам как да докарам вида му като скрийншота който съм дал...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#53

(2018-07-12, 22:06:34)NoMaD написа:  Голямото количество настройки, които те предлагат на потребителя, като се почне от визуален план - смяна цвят на темите и панелите и се стигне до промяна място на функционални клавиши, опции за управление през браузъра и какво ли още не. С една дума може да префасонираш и да настроиш целия браузър така като ще ти най-комфортен за работа. Единственото предимство на Хрома в случая е - стабилност при работата, друго в случая не мога да се сетя за него.

Благодаря Smile Аз може би не правя кой знае какви настройки и промени, и затова не съм търсила алтернатива на Хрома. Но при нужда, зная какво да разгледам Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#54

Самсунгския има нощен режим, което е страшно приятно. Също работи по гладко при скролване май, сякаш по бързо и има опциите за биометрични данни в сайтовете вместо да пишеш пароли все. Но пък май ми харчи повече ток.... А и може да се синхронизира с Хром уж, като се инсталира това допълнение на PC.

В Хром уж с Андроид 8 трябваше да работят биометричните, но нещо не ми се получава поне на мен. Добре че поне пооправиха авто попълването да помни всичко и да синхронизира коректно от PC.

Мисля да се прехвърля на стоковия да го пробвам пак.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • Spown
Цитирай
#55

(2018-07-12, 22:41:47)divna написа:  ...Аз може би не правя кой знае какви настройки и промени, и затова не съм търсила алтернатива на Хрома…
А ето още една от причините, която някой би накарала да се замисли - а заслужава ли си, при такъв голям избор подобни приложения. Все пак става въпрос за десктопната версия на Хрома, но с въвеждането на новата функция Site Isolation в последната версия е станал още по-лаком за оперативната памет на устройствата: цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • divna
Цитирай
#56

Big Grin Е,не...овошка(малко дръвче).
[Изображение: 9981bfc6b815.jpg]

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#57

Това сега с кой браузер е  Rolleyes

Подлъгващ цвят си избрал за иконата на BMW форума Lol Tongue Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#58

Това трябва да е Vivaldi,но с това име е само за Уиндоус ,Мак и Линукс,за Андроид май е Via,но може и да бъркам,така го дава търсачката на Гугъл плей.
Иначе десктоп версията на Хром,без да го ползвам(само инсталиран) беше натрупал над 10 гб  на харда,какво толкова прави не го знам. Big Grin

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#59

Хром ми е единствената опция. Сменям телефоните често и всичко си се синхронизира барабар с уиндоуса на домашното ПеЦе. По ми е важно да съм гъвкав, отколкото да наблягам на сигурността и защитата на данните.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#60

Така е. Като го впишеш все едно не си сменял, което е много удобно.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Опитах аз Самсунгския, но все забравям колко е удобно увеличаването с един пръст при Хром и удобството от последно отворените отметки на ПеЦе. Опцията Икономия на данни също не е за пренебрегване. Имам място със слаб интернет и определено Хром се справя по добре.

А ако най сетне се сетят да направят опция за синхронизиране на целия телефон с ПеЦе по ВиФи ще е още по удобно. Стартираш си SmartSwitch и снимки, видео, музика, документи да се изпращат в съответната папка, а другото в някакъв имидж например.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#62

Кажете някой браузър с възможност за побиране на текста при зумиране. Операта ми беше приоритет, но някои сайтове не ги отваря и незнайно защо не може да тегли файлове през мега облака. Пробвах и UC Browser, но на мен ми крашва.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#63

Аз съм с Mate 10 pro и използвам Samsung Browser. Пробвах какво ли не, но с всички други ни изскачат реклами. Adblock добавките за този браузър са най-добрите според мен. Така и не успях да на намеря подобни разширения за Хром. Може в мен да е проблема.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#64

Заради синхронизацията на отметките на телефонния браузер с този на компютъра, отново си инсталирах монопола-Хром, колкото и да не ми се искаше. Пробвах синхронизации на почти всички браузери и не се получаваше! Иначе съм фен на самсунгския...най-ми харесва!

Galaxy s23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)