Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Навигация на карта памет
#1

Здравейте,

Може ли да ми кажете дали има възможност когато инсталирам навигация sygic да ми чете данните от картата памет, а не от паметта на телефона. Инсталирах я, но като я пусна ми казва, че няма данни и изисква да ги свали, а аз съм сложил папката Sygic на картата памет, а не в паметта на телефона, заради големите карти. Телефона ми е Xiaomi Redmi 5 Plus.

Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

съжалявам, но трябва да те насоча към официалната тема за сиджик:


"За тези които са с Android KitKat и нямат ROOT права, папката на програмата трябва да е във вътрешната памет.
Ако имате ROOT права може да си изтеглите SDFix от маркета, която променя файла platform.xml намиращ се в /system/etc/permissions и след това може да поставите папката на картата памет."

Как да преместим папка Sygic на SDCard (KitKat) без ROOT:
http://help.sygic.com/hc/en-us/articles/...oid-KitKat

и т.н - останалото тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=56407
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#3

(2018-07-11, 23:31:07)aanton987 написа:  Здравейте,

Може ли да ми кажете дали има възможност когато инсталирам навигация sygic да ми чете данните от картата памет, а не от паметта на телефона. Инсталирах я, но като я пусна ми казва, че няма данни и изисква да ги свали, а аз съм сложил папката Sygic на картата памет, а не в паметта на телефона, заради големите карти. Телефона ми е Xiaomi Redmi 5 Plus.

Благодаря предварително.

Sygic се инсталира, само в телефона. Ако си свалил всички карти на Европа, ти е необходими около 6 GB. Ако слагаш само на България, е под 1 GB.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#4

Добре де и аз да попитам , малко съм лаик свалих Sygic на компа и от там на тела -Реадми 5 плюс и тръгвам да инсталирам арк фаила и ми казва че вече има такава папка.
Цитирай
#5

Има цял раздел за навигации. Иначе разгледай какви папки имаш в телефона. И премахни тази на която пише Sygic.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)