Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с логване в Huawei ID
#1

Малко тъпа тема, но от вече 2 седмици не мога да се логна с акаунта си за Huawei ID, знам си потребителя и паролата и щом ги въведа ги приема, но след това трябва да ми изпрати СМС за потвърждение, който така и не идва и реално не мога да вляза... Звънях на съпорта даже им писах мейл, на който отговориха че до няколко дена трябвало да се оправи, но минаха вече няд 10 дни... някой има ли идея?
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен се оправи след предпоследният ъпдейт на телефона.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Цитирай
#3

И аз се надявах с 131 да се оправи, но пак не става, дори ако искам да се логна през компа пак същата работа, иска да въведа кода за потвърждение, но така и не го получавам..
Цитирай
#4

На мен оня ден ми прати смс на петия опит...
Цитирай
#5

А защо не даваш да ти прати активацията на мейла? Така грешка няма.
Цитирай
#6

(2018-07-12, 11:49:11)g1kata написа:  И аз се надявах с 131 да се оправи, но пак не става, дори ако искам да се логна през компа пак същата работа, иска да въведа кода за потвърждение, но така и не го получавам..

Същия проблем имам и аз.
Цитирай
#7

След като прочетох мнението на eksolger запопнах да щтракам на бутона "повторно пращане на код" поне 10 пъти (изчаква се 1мин. между всяко натискане) и след 3-4 часа ми прати код, който естествено вече беше невалиден, но след като получих кода, веднага пробвах да се логна пак и този път стана от първия път...
Цитирай
#8

Защо го правите толкова сложно?
Като не стане от първия път със СМС, отдолу имаш избор- Изпрати кода на имейл(все пак с имейл си се регистрирал). Отваряш си мейла, копираш си кода и воала.
Аз вече не ползвам СМС.
Цитирай
#9

Нито съм се регистрирал с имей, нито имам подобна опция.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

ИмейЛ...Email...@....Така по-лесно ли е за разбиране?
Цитирай
#11

Аз имам същия проблем само че с Telegram ! Не ми изпраща кода и това е. Чаках няколко пъти до края ,звъни ми номер от Обединеното кралство и това е.

Samsung A52s 5G
Цитирай
#12

(2018-07-13, 08:57:45)skiman написа:  ИмейЛ...Email...@....Така по-лесно ли е за разбиране?

Разбрах те от първия път, написал съм го грешно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)