Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къде в настройките се намира "местоположение"
#1

Колеги къде в настройките мога да намеря опцийте на "местоположение" ? Искам да направя така,че града който се показва в уиджета за времето сам да се сменя,ако някой знае как да се случи това,моля да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

Горе в щората задържаш на иконата и си готов.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

А имате ли някаква идея как да направя само да си сменя града ?
Цитирай
#4

Настройки -допълнителни - поверителност.

А за щората е прав колегата, но по подразбиране е скрита иконата. Трябва да си я преместиш при активните
Цитирай
#5

Да,на ГПС-а като задържа също отваря местоположението,но не мога да разбера как да направя това с градовете...
Цитирай
#6

Кое по-точно?

Избираш locateи трябва да си те намери само
Цитирай
#7

Да сменя само градовете на приложението за време,не да седи само на града който съм задал...
Цитирай
#8

Отваряш приложението, натискаш Плюс-а и избираш locate


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Автоматичната смяната на градовете става с постоянно включен gps.
Цитирай
#10

Като дам плюса нямам локация,може би защото вече съм въвел определен град.

GPS-а е пуснат постоянно от известно време но още си седи на града който съм задал в началото,а от седмица не съм дори близко до него... Давал съм му обновяване няколко пъти,и пак си седи така
Цитирай
#11

Ами изтрий си града де.
Горе в дясно има опция за редакция
Цитирай
#12

Ако си с регион България или друга страна в ЕС не е налична функцията локализиране, не са налични темите, и други неща!!!
Евро съюза накара  Xiaomi да премахне тези неща за да може да продава телефоните си в ЕС, защото в ЕС има нов закон от тази година който забранява приложенията да ползват локация и също така да ползват снимки за които изрично не ти е разрешено от собственика да ги ползваш в приложения, за това и темите не са налични в ЕС.

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#13

Темите са налични в ЕС за Хуауей.
Локализацията трябва да я тествам на глобалн ром, но 100% работи. Няма логика да не работи. Според закона трябва да е изключена по подразбиране.
Цитирай
#14

С глобален ром темите за изтегляне не са налични в страните от ЕС, а GPS за локализация на времето също е премахнато.
Само не си спомням от коя версия на MIUI е така.

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)