Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vivo Nex S - впечатляващ дизайн и иновативни технологии
#26

Моделът със Snapdragon 710 който си поръчал трябва да е NEX A. Той е малко по-слаба версия от NEX S. При твоят сензорът за пръстов отпечатък ще е отзад а не вграден в дисплея. Рам паметта ще е 6гб вместо 8гб.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-09-18, 22:02:33)atheros написа:  Моделът със Snapdragon 710 който си поръчал трябва да е NEX A. Той е малко по-слаба версия от NEX S. При твоят сензорът за пръстов отпечатък ще е отзад а не вграден в дисплея. Рам паметта ще е 6гб вместо 8гб.
Продавачът ме убеждава ,че разликата между този който ми праща и Nex S  е само процесора, всички останали характеристики са еднакви...Yes,we sent the phone is for VIVO Nex  8GB RAM 128 ROM,and the fingerprint is on the screen.the difference between NEX A and NEX S is that the CUP is different, the others are the same.thank you very much for your understanding.
Вече и аз се обърках, с тоя модел ето как е описан на сайта 
"Vivo Nex Screen Fingerprint Phone 6.59inch Full Screen 8GB RAM 128GB ROM Snapdragon710 Octa Core Auto-elevated Camera Smartphone"

Vivo Nex 
Цитирай
#28

Това което успях да открия за момента говоря (може да не съм прав) е следното. Nex A - 6GB Ram; 128GB Rom; SD710 + нормален отзад сензор за отпечатък. Nex S - 8GB Ram; 128-256GB Rom; SD845 + дисплей отпечатък. Видях и аз в Алито, че има бая продавача със SD710 + 8GB Ram, но до момента в нито едно ревю не попаднах на информация, която потвърждава такъв вариант на телефона. Пак казвам не съм 100% сигурен, че няма такъв модел също за някакъв си регион.

ПП: https://www.gsmarena.com/theres_a_vivo_n...-32991.php
Ок. Попаднах на това от 29 Август. И разбира се истината остава някъде там както винаги.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • anatoliy_f
Цитирай
#29

(2018-09-18, 20:21:14)anatoliy_f написа:  От Алито, всеки момент ще пристигне, а продавачът му надълго и нашироко ми обяснява, че този телефон си е 100 % оригинален, че на сайта на виво вече го има като модел и характеристика но там пък няма нито един модел от серията Nex.Информация за тази серия основно гледах в Kimovil...

Аз искам да си купя Vivo Nex s - с най добрата конфигурация , единственият телефон който го превъзхожда е принципно Самсунг - новият Note , виждам че се предлага в мобисектор и в бросбг в БГ но може би ще почакам направо от Е-Маг защото не съм сигурен за горепосочените фирми , а да го поръчвам от Китай е по евтино , но и рисковано..... Първото което ще направя като го получа в Еконт е да инсталирам Antutu на момента и да го проверя основно , защото това е скъп телефон.
Цитирай
#30

Телефона пристигна и вече си работи и с тези характеристики каквито бяха обявени, единственият проблем поне засега , че не може от Европа да се регистрираш в техния сайт, където има още теми, облачно пространство и т.н. Обещаха до края на тази година и този проблем да се изчисти.

Vivo Nex 
Цитирай
#31

Може би, ако пробваш през VPN ще успееш да презкочиш това ограничение.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#32

Отговориха ми, че за Европа към момента нямат вариант за регистрация, до края на годината този проблем ще бъде отстранен .

Vivo Nex 
Цитирай
#33

От Vivo на China Mobile Global Partner Conference бе представена новата версия на устройството - Vivo NEX 5G.  Засега не е ясно дали  устройството ще се различава от 4G версия, освен че ще поддържа мрежата от новото поколение. По предварителна информация това е модифицирана версия на Vivo Nex S с  модифицирани компоненти и антени пригодени за работа с 5G.

[Изображение: 7843bee9c2471104484ae818cac00ac4-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#34

Това не е ли от онези модели на които предната/селфи камера им изкача и стои като R2D2 от Star Wars? Smile
Цитирай
#35

(2018-09-24, 10:10:45)anatoliy_f написа:  Телефона пристигна и вече си работи...
Първи впечатления от работа на устройството като цяло?

 
Цитирай
#36

(2019-01-03, 00:02:56)NoMaD написа:  Първи впечатления от работа на устройството като цяло?

Здравей те имали бг. меню и трябва ли да се инсталира нещо
Цитирай
#37

(2019-01-22, 11:26:41)тоти написа:  Здравей те имали бг. меню и трябва ли да се инсталира нещо
Няма бг. меню.

 
Цитирай
#38

Не му работи добре вградения пръстов отпечатък в дисплея -4:30 min
https://www.youtube.com/watch?v=EXPQgmGe4M4
Цитирай
#39

Промоция на Vivo NEX S - 1299 лв.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)