Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Messengen на P20 Pro
#1

Здравейте съфорумци. Имам проблем с Facebook Messenger на телефона ми. Проблема сеизразява в това че докато го използвах ме изхвърли и повече не ми позволява да вляза нито с моят нито с който и да било акаунт. Изписва че се логва и веднага след това изписва че се ънлогва. Изтрих и свалих няколко пъти програмата както и самият фейсбук. Изчистих и кеша. На другият ми телефон Facebook Messenger върви без проблеми. Някакви идеи какво и как може да оправи положението? Благодаря предварително.

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
Аксесоари
#2

Погледни в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...t=Facebook

 
Цитирай
#3
Smile 

Благодаря за бързият отговор NoMad. Изчетох цялата тема, но никъде не пише нещо по-различно от това което вече съм пробвал... Страхувам се че ще трябва да сменя този страхотен телефон само заради глупавият месинджър. Ако някой може да предложи решение на проблема ...

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
#4

Проблема е явно само при теб. Аз имам два броя P20 pro и нямам проблем. Виж дали някоя настройка не ти прави проблем.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#5

Ресетни си апарата, едва ли има други с такъв проблем.
Цитирай
#6

(2018-07-13, 11:14:26)viktor11 написа:  Проблема е явно само при теб. Аз имам два броя P20 pro и нямам проблем. Виж дали някоя настройка не ти прави проблем.

Къде да проверя за тези настроики които може да са проблеми? В смисъл, че аз нищо не съм пипал по настроиките и изведнъж приложението се отписа и повече не желае да влезе с никакъв профил

(2018-07-13, 11:14:47)emzo написа:  Ресетни си апарата, едва ли има други с такъв проблем.

На няколко пъти го рестартирах. Ако говориш за хард ресет с връщане към заводското състояние не ми се иска защото така като чета май на никой не му се е оправил проблем с месинджър от това.

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
#7

Ами докато не му направиш фактори ресет няма как да разберем. Ти недей гледа другите. Влез в yutube напиши "P20 Pro factory reset" направи го и пиши пак да видим. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#8

Да ти е излизало съобщение да потвърдиш възрастта си, иначе профила ти ще бъде закрит? Опитай през браузър да влезеш във Фейсбук, не през приложението и от там да отвориш месинжър, да видиш дали ще те препрати към месинджъра с въпроса ще продължиш ли като себе си и да видиш дали можеш така да влезеш.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)