Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при ъпдейт за камерата (8.0)
#1

Колеги,здравейте.Отскоро съм собственик на телефончето и вчера си свалих LG Bridge за да си инсталирам новия ъпдейт(за камерата),всичко точно но на 11% актуализацията на ъпдейта спира,пише телефона не може да се ъпдейтне и дотам. Пише задръжте копче за включване и бутон за намалян на звука ,откачете и включвте usb кабела и опитайте отново(това го пише на програмата) правя всичко това ,пускам пак актуализация и пак до 11% и край.Така поне 10 пъти.Няколко пъти стига до 12% а един единствен до 15% и това беше...Дайте някакви идеи какво да правя моля ви,надявам се това не е сериозен проблем,че ако трябяа да се занимавам със сервизи ще ми е за първи път [Изображение: sad.png]

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
Аксесоари
#2

Спира на 11% от даунлоуда или след като даунлоудне целия фърмуер спира на 11% от прогреса изписан на дисплея на телефона?
Ако е първото - просто ти прекъсва връзката със сървърите на LG, това се случва, сега са под голямо натоварване пак.
Ако е второто може да е некоректно свален файл, отново свързан с прекъсвания на интернет/сървъри. Телефона след рестарт работи ли си със старият фърмуер?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Спира на 11 % при самата инсталация на фърмуера,инстационния файл е свален,прогреса на телефона показва 3%, а в същото време на програмата си седи 11%,след рестарт на тела ми изписва че иска свързване на усб кабела ,за да продължи инсталацията,нищо друго не мога да направя..

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#4

Възможно е да имаш проблемен кабел/usb порт на компютъра и да дискънектва. Пробвай с друг кабел/порт за начало. Коя версия ти е телефона точно?Ако не става и ако е европейската H870, тук са дали линк към фърмуера:

http://tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloa...P_0611.kdz

Сваляш и пробваш да инсталираш с Uppercut + LG UP в режим upgrade. Чети инструкциите за uppercut и lgup ако не си ги ползвал до сега. Флашваш на свой риск.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#5

Чистиш кеша на телефона (Settings>Storage>Internal storage>Free up pace). Отделно Махаш LG Bridge от компютъра, триеш му папката и го инсталираш пак. Последното е нулиране на телефона.
Цитирай
#6

не мога да си влезна в телефона въобще, стои си с надпис да му сложа usb кабел да довърши инсталацията и нищо повече, сега ще реинсталирам програмата да видим кво ще се случи

а колега Stenlius ,скаран съм с тези флашвания и т.н,иначе телефона е H870

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#7

В този статус с частично презаписана памет не виждам как ще се оправи с бриджа. Чети в XDA форума темите за Uppercut и LGUP и действай. Като цяло не е трудно, просто трябва да спазваш всички стъпки правилно, всичко да е в съответните папки и с малко късмет ще имаш работещ телефон скоро Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#8

А, той съвсем се е наакал процесът. От Recovery Mode как е (изключваш телефона, задържаш Volume down бутона, след което натискаш и Power бутона и ги държиш заедно докато не видиш LG логото - тогава пускаш Power бутона за секунда и пак го задържаш)?
Цитирай
#9

колеги,а дали ще ми признаят гаранцията за този проблем,свалил съм LG Bridge от сайта на ЛГ ,ъпдейта е официален,има ли вариант според вас да се направят на интересни, магазина е онлайн (Smartfonbg) във Варна


Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#10

Проблема е решен , след 2 дена в които тела беше "умрял" и не съм правил опити да продължа ъпдейта, на третия ден го пуснах и взе че се инсталира. Незнам къде беше проблема ,но за малко да го пратя на сервиз..

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)