Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте имам проблем с приложението на mytelenor...до одеве нямах никакви грижи с него докато не реших да дам изход от профила,за да влезна с друг номер. Иска ми някакво разрешение за писане на системни настройки,но не мога да мръдна плъзгача и да му дам въпросното разрешение.Седи в сиво. Преинсталирах приложението и пак си е така. Някакви идеи как да се оправи с 6.0 съм

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако ползваш програма, която затъмнява екрана или блокира синя цвят, изключи я временно докато дадеш разрешението.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

(2018-07-15, 06:46:10)vargala81 написа:  Ако ползваш програма, която затъмнява екрана или блокира синя цвят, изключи я временно докато дадеш разрешението.

Нямам такава програма колега. Включено ми е само автоматичното регулиране осветеността на екрана,но никаква разлика просто не ми дава да цъкна на онзи плъзгач. Не знам кое го блокира толкова. Нямам антивирусни или други подобни приложения-като за пестене на батерия и т.н.-нямам такива. Не че съм много на зор,ама просто ми беше удобно да си проверявам сметката от телефона,че като съм в роуминг повече от 3 месеца и вече електромера си върти Smile

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#4

Пробвай от настройки/приложения, намираш въпросното приложение и му даваш принудително спиране, триеш му данните и кеша и после по надолу, виж какви са му разрешенията и пробвай от тук да разрешиш проблемното. Ако пак не става, триеш кеша и данни и деинсталираш и после пак инсталираш.
Друг вариант е да пуснеш телефона без да се зареждат допълнителни приложения, освен заводските. Задържаш бутона за гасене на телефона и като ти изскочи менюто за избор - изключване, рестартиране и там още нещо беше, задържаш на бутона за изключване и ще ти се появи надпис, дали телефона да бъде рестартиран в безопасен режим. Дай му да рестартира и пробвай след това, дали ще можеш да дадеш разрешение на приложението.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#5

За жалост нищо от описаните стъпки не помага. През сейф мод не ми дава изобщо въпросното приложение да го отворя по начин при който ми дава тази опция да направя. Чистих данни и кеша и нищо. Явно ще изтърпя така докато се прибера още 20-тина дни да не бърникам фабрични настройки и т.н. накрая телефона да не вземе да умре Smile

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#6

Колега, деинсталирай тази версия и инсталирай по-старата 1.7.0 https://mega.nz/#!OAwxDAyB!uhEey6WdkWoUF...OEgtgzEuao

https://drive.google.com/file/d/1jAw08uP...p=drivesdk


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Не помогна до същото положение стига Sad
за това говоря

https://drive.google.com/open?id=1gvkqPo...X7GiBmCM3f

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#8

Ами напиши на автора на приложението за проблема. Или коментирай проблема на страницата на приложението в GooglePlay.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)