Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със съобщения
#1

Здавейте, от няколко дни при всяко отключване на телефона ми излизат някакви рекламни съобщения. Всички последно инсталирани приложения съм ги премахнал, но проблема стои. Дайте някакви идеи как да ги премахна, че е много дразнещо. За фабрични знам, ама ако има друго решение. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди време в семейството един Хуавей п9 имаше подобен проблем. Трих, мазах нищо не помогна, докато не сложих Касперски. След сканиране и почистването на разни бацили проблема изчезна и после махнах приложението. Така и не разбрах от какво беше.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#3

Някакви "вируси" са това, пробвай с някоя програмка да ги махнеш, ако не стане с фабрични действаш.
Цитирай
#4

Да, лепнал си нещо, так че или хубава антивирусна, или нулиране.
Цитирай
#5

Интересното е, че ако спра предварително интернета на телефона като го отключа не се появяват до следващо отключване. Ако ползвам антивирусна има ли опасност да ми истрие някои мои файлове и СД картата да я махам ли?

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Ами ако са заразени файлове - да, но това е в теорията на вероятностите. Картата - ако проблемът го има и при извдена карта, то все тая, явно проблемът не се корени в нея, но по-добре я остави.
Цитирай
#7

Нищо не стана с касперски пролема си стои.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Ако ползваш някакъв лаунчер, махни го.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#9

Не, всичко е стоково.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Мастър ресет и всичко е точно

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)