Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT][TWRP][Custom Rom's] - Мнения и обсъждане

aко не е бъг от рома може просто да иска формат на картата през самия телефон, за да си я познае както трябва. Може да се тества и с друга карта.


Ако ще форматираш не забравяй да си запазиш някъде файловете преди това
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • coco.loco
Цитирай
Аксесоари

Искам да попитам тези, които ползват Pixel Experience, дали са доволни от последните версии и как се държи батерията (горе-долу) спрямо MIUI. 
И как стояха нещата с актуализациите? Помня, че преди време бях си сложил PE, но имах проблеми с актуализациите и се върнах на MIUI.
Цитирай

Предавам се и търся помощ моля ви , до се си играя да сложа twrp появява се и не се запазва 3.5.0.9.0 ,преди имах едно много хубаво 13..ли беше вътре беше и magisc oт самото twrp можех до го ънруутвам ,моля колеги с miui 12 съм и не мога да го руутна

Защо не могат да се задърщат какви ли не рековарита и twrp слагах и като излеза и пак стоковото къде бъркам,моля за помощ драйвъри свалях
Цитирай

Като инсталираш twrp , още при първия рестарт не оставяш да зареди МИУИ, а ръчно влизаш в twrp. Иначе ако искаш по точен отговор. Трябва да опишеш по-подробно какво си направил и какво се получава с Данните на телефона и twrp .
Цитирай

Мъка пари давам да му сложи някой  рековари  или  twrp,  слагам  задържа  се  не го  рестартирам  а го изкл .и като  влезе  в  miui пак го изкл и после  стоково  ,правя го по начина на Miro 2210 от стр 8,исталирани драйвъри  и аdb ,сменях кабели  компютри  лаптопи,къде бъркам,данни за тел.xiaomi redmi note 5 4/64 с miui 12,защо не се задържа  не знам 10 пъти съм го пробвал  даже изтрих кеша в рековарито  ,и като излезна пак стоковото токова нещо не беше  ми се случвало


MOD EDIT: Искам да те помоля да пишеш една идея по-граматно. Трудно се чете и не се забира какво искаш да кажеш.
Цитирай

@go6071 ето пробвай и с тази тази инструкция,има и снимки кое и как.Нещо бъркаш някъде ,щом не се задържа.
dummy.img имаш ли в папката?Не стартирай системата след инсталиране на twrp-то а рутни с magisk, за да не изчезне или си сложи orange fox recovery.То не изчезва след инсталиране, но за да не изчезне трябва да инсталираш същи ром с който си през рековърито.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)