Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 8: лични впечатления и отзиви

Ами няма как авторът да има нашия опит и знания по темата какво точно е Xiaomi сравнено с двойно по-скъпи телефони, а и ревюто беше с MIUI 9...

Сега на бг пазара идва и 1+6t. Така че се очакват все повече ревюта на подценявани китайци, които каквото и да си говорим винаги има с какво да ни изненадат..

Да видим този месец Ми 9 какво би предложил
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари

(2019-02-04, 23:07:46)suffer написа:  Ами няма как авторът да има нашия опит и знания по темата какво точно е Xiaomi сравнено с двойно по-скъпи телефони,  а и ревюто беше с MIUI 9...

Донякъде съм съгласен, но все пак автора пише в собствен блог за мобилни технологии, Xiaomi е официално в България (вече) и между другото е 4-тия по големина световен производител в областа, в която пише автора... Нищо де, нали затова е приказката, че се учим цял живот Smile

За MI 9 е наистина интересно с какво ще ни изненадат.


Цитирай

Здравейте, да се похваля и аз от вчера съм с този чудесен телефон. Взех го от теленор, първата работа ми беше да му пусна ъпдейта 10.2.2, камерата на гоогле работи отлично и снимките нощес са супер.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bisnaga за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-02-04, 23:20:11)milenvn написа:  Донякъде съм съгласен, но все пак автора пише в собствен блог за мобилни технологии, Xiaomi е официално в България (вече) и между другото е 4-тия по големина световен производител в областа, в която пише автора... Нищо де, нали затова е приказката, че се учим цял живот Smile

За MI 9 е наистина интересно с какво ще ни изненадат.
По мои наблюдения предните по-висок клас устройства бяха Ми 6 и поко, а останалите са Андроид One или редми, до които е имал достъп, така че е нормално да бъде приятно изненадан от ми 8, поне според мен.
Цитирай

(2019-02-04, 23:07:46)suffer написа:  Да видим този месец Ми 9 какво би предложил

Този месец ли излиза Ми 9 ?
Цитирай

Добро ревю от Арената ,човекът си е казал всичко което трябва да се вземе под внимание 
Има минуси но цената някак ги тушира 
И отново дразнещият слаб говорител заради който продавам n брой телефон на Xiaomi 
Добра покупка особено за тези които са купили малко по  евтината китайска версия ,над тези пари за мен е безсмислено да се дават 
И да не се вглеждаме много много ако нещо те кефи си го ползваш 
Лек ден на всички
Цитирай

(2019-02-05, 09:36:50)airbus написа:  Този месец ли излиза Ми 9 ?

Имат обявено събитие за 24-ти февруари в Барселона на мобилния конгрес. Предполага се, че тога ще представят ми 9.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Очаква се около MWC, ще разберем със сигурност след 2 седмици
Цитирай

Здравейте,

От доста време го гледам този телефон и много ми допада спрял съм се на PRO версията само задните камери ме притесняват с тези 12 МП.
Как се справя телефона със снимките?
Тъй като се колебая страшно много между М8 и Nubia z18. Nubia-a гледам, че е с 24мп и 16 мп задни камери като хардуер ми струват еднакви.
Цитирай

@Panic, погледни в Снимки от камерата на Xiaomi MI 8

 
Цитирай

То и сонитата продават хардуера си на много компании, но техните им телефони най-често са с куци камери... Та погледни снимките както каза колегата и си реши. За мен е супер телефончето.
Цитирай

Здравейте и аз от днес съм с XIAOMI Mi 8,страхотен телефон!

Huawei P40Pro
Цитирай

Здравейте,
За всички абонати на Виваком VoLte на Mi8 не се поддържа и не работи. Кода е вкаран, в менюто има отметка, активирана е, но до тук. Рестарти, обаждания... Прочел съм темата VoLte тук във форума - НЕ СТАВА, реално не работи. Същото е и с Xiaomi Redmi Note 4.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

На виваком съм.Ноември месец имах за малко p20 pro и си активирах volte.След това съм ползвал Xiaomi Redmi Note 5,Xiaomi Mi 8 Lite,Xiaomi Mi 6X,Xiaomi Mi Max 3,Xiaomi Mi 8,Xiaomi Redmi 6 Pro и сега отново Xiaomi Redmi Note 5 и volte работеше перфектно на всичките.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на boboe за това мнение:
  • bobibmv, milenvn, mpower_
Цитирай

Бе тука май някой целенасочено започна да поства невярна информация.
Цитирай

По-горе изразихме едни съмнения и никой не ги опроверга. Така че имаш право да се съмняваш.
Цитирай

Има ли начин часовника на заключен екран да се гаси от сензора за близост ...като ми е в джоба свети постоянно излишна енергия
Цитирай

(2019-02-28, 09:32:02)kiril271 написа:  Има ли начин часовника на заключен екран да се гаси от сензора за близост ...като ми е в джоба свети постоянно излишна енергия
При мен като е на тъмно, не свети...

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-02-16, 11:24:42)ubp написа:  Здравейте,
За всички абонати на Виваком VoLte на Mi8 не се поддържа и не работи. Кода е вкаран, в менюто има отметка, активирана е, но до тук. Рестарти, обаждания... Прочел съм темата VoLte тук във форума - НЕ СТАВА, реално не работи. Същото е и с Xiaomi Redmi Note 4.

Работи, работи, даже много добре си работи Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Eastern за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Здравейте. always on display си работи когато си поиска Sad Много често екрана си е черен и изчезва . Някой да каже на какво се дължи това.
Цитирай

На тъмно и в джоб се изключва, с цел да не свети и хаби батерия.

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2019-03-06, 23:45:09)zviara написа:  На тъмно и в джоб се изключва, с цел да не свети и хаби батерия.
Така трябва да е ама има едно но .... При мен работи постоянно в джоб на тъмно постоянно ,ако някой знае решение да напише сигурен съм че не съм единствен
Цитирай

Хора имали някаква адекватна алтернатива на viper4android която да не изисква root. Звука е просто плачевен а не ми се ще да го root-вам все още Sad

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

през слушалки или говорител е зле?
Цитирай

Колега, ползвах ми 8, микс 3 и сега ноте 7. Звъкът на всичките е много добър, дори отличен както на слушалки, така и на говорител.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)