Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 8: лични впечатления и отзиви

За звука през слушалки става въпрос, говорителя е зле но не ме грее толкова. Не мога да докарам дори 50% от баса и качеството които постигам с viper4android дори на старият ми Redmi Note 3 Pro. Но явно всеки телефон без viper толкова си може, до сега не съм открил аудио моуд който да се доближава дори малко по качество до V4A Sad

Ако някой е руутнат и има viper това са ми профилите за Ve MONK-а.
Разликата е просто огромна.
Цитирай
Аксесоари

А вградените профили никаква работа ли не вършат?
Все пак има различни опции за 19 вида слушалки + включен/изключен mi sound enhancer..
Цитирай

Не, всичко пробвах Sad
Пак казвам разликата е просто огромна в единия случай все едно съм със слушалки за 100$, а в другия с такива за 5$ ...

И други са в тва положение https://forum.xda-developers.com/android...g-t3561374
Цитат:I agree about the audio mods though :/ nothing compares.


И май май ще се руутва, но ме притеснява банкирането как ще работи след това...
Цитирай

поиграй си със настройките на тази програма https://play.google.com/store/apps/detai...epro&hl=bg

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

Някой, който ползва глобалната версия с глобален стоков ром може ли да сподели как се държи телефона - оправиха ли всички проблеми с камерата? Някакви сериозни забележки има ли? Че смятам да ъпгрейдвам на жената Mi Note 3 с този, харесала го е него и не иска други...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Добре е. Кои проблеми на камерата? Винаги има какво още да се изстиска, но стоковото приложение е добре за ежедневна употреба. Няма да направиш грешка с ми 8 и ти го казвам не защото го имам, а защото телефона е много добър. Говорим за чистата НЕ про версия към която имах забележки и я върнах.
Цитирай

За камерата слагате gcam (не иска нищо допълнително, camera2api си е активирано по подразбиране дори в глобалния ром) и си тествате на тъмно, hdr.. Съответно я ползвате там където я усещате по-силна
Цитирай

Очаква се всички смартфони на Xiaomi с OLED екрани да поддържат функцията DC Dimming за защита на зрението. Toвa e нoв мeтoд, ĸoйтo пo coфтyepeн път пpeмaxвa вpeднoтo зa oчитe тpeптeнe пpeдизвиĸaнo oт изпoлзвaнeтo нa ШИM и e xapaĸтepнo зa вcичĸи ОLЕD мaтpици. Πpeз мeceц aпpил излeзe oбнoвявaнe зa флaгмaнcĸия cмapтфoн Хіаоmі Мі 9, ĸoeтo дoбaви DС Dіmmіng фyнĸциoнaлнocттa. A пpeди eднa ceдмицa вицeпpeзидeнтът нa Хіаоmі и pъĸoвoдитeл нa Rеdmі cъoбщи, чe тexнoлoгиятa щe ce пoяви и в Хіаоmі Мі 8.

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • bobibmv, HaTpanHuK, mpower_, suffer
Цитирай

И ако за тази "иновация" чакаме толкова колкото за видео в 60fps ... отиде другата година... Sad Имам чувството, че на Redmi Note 3 по-често получавах OTA отколкото с Mi8...
Цитирай

В бета ще излезне бързо, на стейбъл ще се чака доста.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)