Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 8: лични впечатления и отзиви
#76

Според мен няма как. Нали трябва да инициираш по някакъв начин, че искаш да го отключиш телефона.
Аз затова го спрях лицевото, защото понякога искам да видя някаква нотификация или просто часа, без да се отключва телефона, защото после пък трябва да се заключва.
Цитирай
Аксесоари
#77

Quick ball върши хубава работа за бързо заключване. Снощи на доста слабо, почти тъмно си се откючваше без проблеми. За мен работи добре лицевото разпознаване.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай
#78

Относно браузъра, на Шаоми е един от най-добрите мобилни браузъри и си ползвам него.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#79

Не съм съгласен с това, няма вградена опция за блокиране на рекламния контент и тъмна тема, иначе всичко друго си му е ОК.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#80

Всъщност в китайския стейбъл и дев има вградено блокиране на реклами, но аз си блокирам всичко с Adawaу.
Съгласен съм, че стоковия MIUI Browser e много добър
Цитирай
#81

Не зная с кой ром го ползвате лицевото разпознаване и с какви локейшъни, но още не е добре. Ще го оправят скоро. Ама не е готина функция. Неудобно е. Преди Ми8 имах Хуавеи П20 лайт за няколко месеца. Там лицевото работи безупречно. Вдигаш телефона и те разпознава, даже си си пуснал брада и с очила. Забавя се за секунда и тази секунда те дразни. Още с вдигането на телефона пръста ти го е отключил... навик е вече. А и лицевото си харчи малко батерия все пак. Това с лицевото разпознаване е мода, като с ноча ;-)
Цитирай
#82

(2018-08-31, 18:05:34)NoMaD написа:  Не съм съгласен с това, няма вградена опция за блокиране на рекламния контент и тъмна тема, иначе всичко друго си му е ОК.

Меню > night mode.

При мен от ден 1ви работи супер бързо и точно. С брада, с очила - единствено имах проблем като си сложих стъклен протектор за 2 долара който не е с много точни дупки и работеше бавно, но явно след ден се "самообучи" и сега пак работи нормално. Но да като го вдигнеш в ръка е по-бързо с пръст да го отключиш.

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#83

(2018-09-01, 08:45:56)zviara написа:  Меню > night mode.
В Global Stable не виждам да има night mode.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#84

Явно са го премахнали както и ad blocker-a. Само ако имаше и google search engine освен китайските щеше да е перфектен.

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#85

Видеоревю на Xiaomi Mi 8 на български:

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • borko197, suffer
Цитирай
#86

8.8.30 xiaomi.eu си има night mode и Google search, pop-up blocker.[Изображение: ce526451b8151cfa7ab2bead13e030cd.jpg][Изображение: 207c8a21307738735fc680987caef781.jpg][Изображение: a9617a2ae6cb18a373e26b8b8dda6445.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай
#87

А дали има как да си направя менюто да ми е черно, а не бяло? Освен с друга тема де, ама нещо не ме кефи с друга темата, защото доста от тях са бъгави.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#88

(2018-09-07, 08:41:13)nowhere написа:  А дали има как да си направя менюто да ми е черно, а не бяло? Освен с друга тема де, ама нещо не ме кефи с друга темата, защото доста от тях са бъгави.
Black/Dark MIUI - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=89777

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nowhere, suffer
Цитирай
#89

Да, но темата я няма вече или поне аз не я намирам за сваляне
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#90

Аз също не я намирам, а изглежда наистина много хубава, а и @suffer много добре е обяснил как да се донастрои.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#91

Не знам само при мен ли е този проблем, но след като приключвам разговора обхвата се губи за 1-2 секунди. Не е болка зс умиране, но ме дразни бибкането..
Това става с втората ми карта, по-точно с lycamobile, което е на роуминг.

Изпратено от моят Mi 8 с помощта на тапаталк
Цитирай
#92

Някой може ли да сподели белия цвят как е? Изглежда ли добре?

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#93

(2018-09-07, 11:08:57)nowhere написа:  Аз също не я намирам, а изглежда наистина много хубава, а и @suffer много добре е обяснил как да се донастрои.

http://zhuti.xiaomi.com/detail/e3e91556-...ef43ef8fb9

Добавено и в темата за темата Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • morfei1, nowhere
Цитирай
#94

Еее евала, супер си! Казва ми, че не е за мойта МИУИ версия, ама ще пробвам да видя как е.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#95

Вече има доста собствени на тел. дайте актуален СОТ на батерията на 4g

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
#96

Средно при мен ако зареждам на 2 дни СОТ - 5 часа. За 1 ден 6, 6+. Ако го напъна на wi-fi на закрито non-stop 8-9 часа.

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#97

(2018-09-11, 20:46:27)marinelo написа:  Вече има доста собствени на тел. дайте актуален СОТ на батерията на 4g

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

На съпругата ми телефона, на два дена ползване е със 6 часа и половина СОТ, с постоянно включен WiFi и мобилни данни дори и през нощта. Като около час и половина има гледани детски клипчета на 4G. РОМ-а е стабилен китайски. Мисля, че трябва и тема да пуснем със скрийншотове.
Цитирай
#98

Толкова, SOT-а ми е между 6-7 часа за месец ползване.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай
#99

Малко ми е чудно 6 часа СОТ с тази батерия,имайки на предвид сравнено с Note 5 който при активно ползване прави 6 часа-включен Wi-Fi и игри.
Имам в предвид ако някой тества при разцъкване поне 1-2 часа игра и сърфиране из нета ако може да покаже скрийншот на батерията.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

6 часа е много малко.
Аз направих 7:30 вчера на Mi note 3 с оставащи 18%

Пак зависи колко си ползвате телефона де. Успявал съм да бутна за един ден и на Ми макс 2 с 12 часа екран
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)