Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Умен Часовник

Да, доволна съм. На телефоните на родителите се инсталира приложение, с което може да се следи - къде е детето, дали е свалило или сложило часовника. През това приложение - родителят задава номера, които могат да зънят на детето, съответно и то на кого може да звъни.

Има добра поддръжка - на 3 - 4 година сменихме корпуса и батерията за малко пари, съответно часовникът е като нов отново. Има размери, цветове... на по-големите има и игри и камера.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

Ние ползваме WONLEX GW500S който вече 2 години работи безупречно + сим карта на двугодишен договор към виваком /10 лв. на месец/.  
Контрола се извършва чрез приложение, инсталирано на родителски смартфон.
Цитирай

И аз с питане за смарт часовник за дете. Голям е за Майки и подобни. Ползва си телефона, който обичайно е на вибрация в раницата. Трябва колкото да разбере че му звъни телефона и още по добре ако може да вдигне и говори през часовника. Важна е батерията, да е що годе защитено стъклото и ако може да проведе разговор. Сим каратата трябва да остане в телефона. Цената също е важна.
Цитирай

Аз ползвам Huawei watch GT2 , който точно отговаря на вашите изисквания. Продават се всякакви протектори за стъклото и корпуса.
Даже в олх има обяви в които е със всички протектори.

Предлага се с диаметри на циферблата 46 и 42 мм. Според зависи дали мъж, жена или дете ще го носи. Също така има голям избор откъм верижки.
Цитирай

Аз също съм с GT2 и върши работа. Само тези с 46мм диаметър поддържат разговори, дамските - не. Преди бях с гривна Honor Band 6, която е на 1/3 от цената на часовника и за нотификации ставаше. Успех с избора!
Цитирай

Аз използвам Amazfit GTR2.Перфе си е!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Все още използвам amazfit pace, а упорито търсих да го сменя с fenix 5 plus или fenix 6s pro. Оказа се, че моят освен, че е дуракоустойчив, но и е с много прецизен gps, който "рисува" точно по пътното платно (дори по черен терен) за разлика от устройството на гармин.... Дочух "добри" отзиви за моделите на COROS, но ще трябва да се информирам повечко, защото на вид са много добри.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Здравейте препоръчайте ми смарт часовник нещо около 120 лв .Подарък за тийнейджър ще бъде.Благодаря

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай

Xiaomi Mi Watch Lite не е лош. Ползвах го 2 месеца и го дадох на малкия ми брат и е доста доволен.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Въпреки, че на съм ползвал, но тия дни гледах също ми часовниците.
https://www.xiaomishop.bg/umni-resheniya...i-i-grivni

Това не е официалния магазин, а риселър който продава оригинални шаоми продукти. Има по-голям избор, има описание, контактите по телефон и мейл са осъществими. Има и физически магазин в София. Това е мястото, от което съм купувал онлайн стоки. Не му правя реклама, само споделям, че за разлика от официалния магазин, има повече и по-разнообразна стока.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-12-11, 14:34:24)bokanegra написа:  Здравейте препоръчайте ми смарт часовник нещо около 120 лв .Подарък за тийнейджър ще бъде.Благодаря

Ако не държите на класическия вид на часовника, можете да погледнете Huawei Watch Fit
Покрай черният петък се намираха на 119лв.
В Технополис е на 146лв при онлайн покупка, но в Olx има един нов на 130лв от Варна
За мен за тийнейджър и най-удачният вариант. Има 4GB памет,
може да се слуша музика през блутут, мери сатурация и стрес,
достатъчно голям екран има и батерията държи до 10 дни
Цитирай

(2021-12-11, 17:35:48)solo5 написа:  Ако не държите на класическия вид на часовника, можете да погледнете Huawei Watch Fit
Покрай черният петък се намираха на 119лв.
В Технополис е на 146лв при онлайн покупка, но в Olx има един нов на 130лв от Варна
За мен за тийнейджър и най-удачният вариант. Има 4GB памет,
може да се слуша музика през блутут, мери сатурация и стрес,
достатъчно голям екран има и батерията държи до 10 дни
[quote pid="1697320" dateline="1639236948"]

Благодаря много ! Забравих да спомена че иска да е с кръгла форма.Някой има ли мнение за марката Vektors има ги в е-маг ?
[/quote]

Също и този Hama Fit Watch 6900,но май не може да се води разговор през него или бъркам. Тези Vektors имат повече екстри май ,но не съм ползвал до сега и затова не съм запознат.

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай

май не са ок......може би ще се спра на xiaomi.....ама кой....условието е да е кръгла форма и да може да се провеждат разговори през часовника....ще вдигна бюджета най -вероятно до 170лв.

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)