Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4X размер на икони
#1

Здравейте,след последния ъпдейт на телефона на жена ми иконите на приложенията и станаха много малки.Никъде,не намирам от къде се увеличават  Huh .
Цитирай
Аксесоари
#2

Сменяш темата докато ти хареса нещо като размер. Иначе руут и програмки му е майката.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Интересно е ,че след всеки ъпдейт размера е различен ,а темата си остава същата.Тъй ,като не иска да рутвам,ще си чака следващия ъпдейт и дано размера  Angel и хареса. Cool
Цитирай
#4

Аз нямам такова наблюдение, нека и други споделят.
Цитирай
#5

Офтопик:
Коя версия на самия телефон е по-добрата - имаше нещо с чипсета...? Днес ще се купува 3/32ГБ

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#6

При мен няма такова нещо. Може да не си с глобален ром.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

(2018-07-17, 08:49:19)nehranimaiko написа:  При мен няма такова нещо. Може да не си с глобален ром.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Ромът си е глобал от всякъде.
[Изображение: 22517652_m.jpg]                                          
Ъпдейтите ги получава през ОТА.Интересно е ,че размера на иконите се променя при всеки ъпдейт,като се редуват малки,големи,малки.......
Цитирай
#8

Имам същият телефон със същият софтуер. Редовно си обновявам софтуера, но не съм забелязал подобен проблем.
Цитирай
#9

(2018-07-17, 13:23:48)cosera написа:  Ромът си е глобал от всякъде.
[Изображение: 22517652_m.jpg]                                          
Ъпдейтите ги получава през ОТА.Интересно е ,че размера на иконите се променя при всеки ъпдейт,като се редуват малки,големи,малки.......
Мойте данни са същите като снимката ти, така че търси настройка в менютата, няма какво друго да е. И всеки път ще си го оправяш ръчно.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#10

(2018-07-17, 13:23:48)cosera написа:  Ромът си е глобал от всякъде.
[Изображение: 22517652_m.jpg]                                          
Ъпдейтите ги получава през ОТА.Интересно е ,че размера на иконите се променя при всеки ъпдейт,като се редуват малки,големи,малки.......

Пробвай това, ако ти се занимава:
https://forum.xda-developers.com/mi-mix-...9-t3736218

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)