Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 10 достъпна от днес?
#76

Къде се записва резервното копие, след направата му? Не го намирам из телефона, а нямам и карта памет в него.
Цитирай
Аксесоари
#77

При мен е в картата памет и в mi cloud или нещо такова.
В картата памет е в папка MIUI, Backup, Allbackup, следващите папки са бекъп на приложениятя по дати. При мен всяка седмица прави автоматично.
Във вътрешната памет имам папка MIUI, но там имам други папки и файлове.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай
#78

Докато човърках по новия MIUI, някак си успях да махна най-левия екран. Не, че ми липсва, но може ли да се върне без hard reset? Също така забелязах, че вече не изписва колко време остава докато се зареди батерията. Това може ли да се оправи, или ще трябва чакаме някой ъпдейт?

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа          
Цитирай
#79

най-левия екран се пуска от менюто Homescreen and recents.
Аpp vault е на английски. На български не съм обръщал внимание точно как е, но би трябвало да те ориентира достатъчно
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • dedo1975
Цитирай
#80

Секция на приложението е в менюто на Български език. [Изображение: d9e75a3e746d75a397b2f710ee43bf1a.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на andreti013 за това мнение:
  • dedo1975, suffer
Цитирай
#81

Някой правил ли е хард ресет след преминаване към МИУИ10? Питам защото когато преминах към 9ката ми се наложи защото батерията падаше за ден и след преинстал се оправи, а сега искам да премина на 10ката но нямам време за хард ресет та се чудя на вас налагало ли ви се е?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#82

Ресет е препоръчителен, но ако не ти прави проблеми не ресетвай. Прочети внимателно дали има много и какви оплаквания.
Много е важно какво ползваш в момента и дали по няккаъв начин би му се отразил ъпдейта.
Повече са визуални разликите, така че не би трябвало да има проблем, но знае ли човек?
Цитирай
#83

Аз досега не съм правил ресет на телефона,както и сега, когато минах към 10ката.Без никакъв проблем.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#84

Те проблемите не са явни...може и да ги имаш,може и да не.... ще усетиш по работата на приложенията и не само...
Цитирай
#85

(2018-12-11, 11:06:31)redsys написа:  Те проблемите не са явни...може и да ги имаш,може и да не....  ще усетиш по работата на приложенията и не само...

Точно това казвам, телефона с приложенията си работят съвсем нормално.Нито забиват,нито се рестартират,нито каквото се сетиш.Вече ако на някой му правят проблеми,следва ресет.Това е

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#86

Пища за redmi 4x.мислех да не минавам на 10 ката,ама един ъпдейт на magiska ми бъгна тела,и така и така съм го прецакал му сложих 10 ката, върви си всичко има даже почукване на екрана ама не работи,кой каза че не може да се руутне ,имам рековари руут с magis.google camera работеща ,дори сложих някакъв модул на magisk на камерата на mi ai с портал и a1,само ме е яд че загубих едно приложение подобно на tasker.нещо не съм ги архивирал правилно .хубаво е да се архивират sd карта
Цитирай
#87

Аз минах на 10-ката от няколко дни. Не знам какво стана но мелодията която ползвах до ден днешен просто изчезна. Мелодията беше "Memory".
Може ли който е преминал на MIUI10 да провери дали има такава мелодия? Говоря за мелодия на звънене, за входящи повиквания. За мен това си е пълна мистерия, на фона на изключително тъпите мелодии за този телефон тази беше единствената ставаща.

Намерих видео, може да се чуе и види коя е.. 
https://www.youtube.com/watch?v=Rdi5XkiRVLU&t=4m15s

(P.S. поправих си поста, бях объркал името на мелодията)

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#88

При мен я няма тази мелодия.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

А може и някой с MIUI8/9 да каже има ли я, да разберем поне умишлено ли е премахната.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#90

И при мен на 10-ката я няма тази мелодия. Не виждам, обаче, щом толкова те кефи защо не си я конвертираш от youtube в mp3, да си я прехвърлиш на телефона или на картата-памет и да я зададеш като мелодия за звънене.
Цитирай
#91

Мнението ти няма да го коментирам, фокусът е другаде. Няма причина да я махнат, това за мен е минус. Друг минус- при дърпане на завесата и получаване на няколко известия те не са разделени в отделни "балончета" а са сляти и човек се бърка кое какво е, също така са доста големи. Преди имаше опция всяка нотификация да е разделена и да правиш ясна граница между всички, и бяха по-малки. Ако има настройка за това някой може да каже, също някой беше казал как се маха допълнителната страница...

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nehranimaiko за това мнение:
  • OKTOPOD
Цитирай
#92

Това за допълнителната страница го има малко по-горе, аз го направих - работи, а нотификацията явно е въпрос на вкус. Аз лично не се бъркам и точно това, че са по - големи за мен е +
Цитирай
#93

(2018-12-21, 10:48:07)valentyno написа:  Това за допълнителната страница го има малко по-горе, аз го направих - работи
Мерси батка  Big Grin

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#94

И мелодията, която ползвах за алармата я няма в новата версия. Докато свикна с новата...

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа          
Цитирай
#95

Току-що получих 11-ката и я тегля. Около 430 мегабайта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dobs7z за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#96

Кажете после дали има дефекти, гледам че само глупости са правени, няма security update, другото с него и без него. Интересбо ще е дали ще има ъпдейти на 11ката или това наистина ще е за последно.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#97

За сега дефекти няма...иконите са по големи, различни са, някоя друга нова мелодия...и това за сега
Цитирай
#98

И при мен дойде, както казва колегата по-горе за сега дефекти няма.
Цитирай
#99

Бях си свикнал с по-старата и тая не ме радва особено.
Темата ми се разбута с разни бели кръгове около иконите, малко големи ми се виждат разни текстове.
Има и ефект като мушнете телефона да се зарежда.
Цитирай

На мен ми допада. Иначе иконите в другата тема са от старата версия, така ми изглежда поне.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)