Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oukitel K8 - телефон с мощна батерия и елегантен дизайн
#1

Преди време фирмата Oukitel представи смартфона си K7 с впечатляваща батерия от 10 000 mAh и ето сега представи ново устройство от серията - Oukitel K8. То предлага елегантен дизайн, 6"-инчов FHD+ дисплей, камера на Sony с 13 Mp и предна с 5 Mp. Шасито е направено от метал, като задния капак с имитация метал е от пластмаса, което е по-добро решение от стъклото. Освен това на борда си има 4GB RAM, 64GB вътрешна памет, както и батерия с капацитет 5 000 mAh.

  [Изображение: 4ae32d77e41464929cc2b3ad0e97cf78-full.jpg] 
 
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Както винаги при китайците - визия и батерия, особено второто при Oukitel. Иначе пипнат телефон, цената му, най-вероятно, ще е ниска, но и не би трябвало да бъде друга с този остарял процесор и тази едноканална нискочестотна оперативна памет.
Цитирай
#3

Те са си евтини, мой познат ползва тази марка.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

На 1-ви август 2018 година официално стартираха глобалните продажби на смартфона K8 с мощна акумулаторна батерия. Цeнaтa нa тeлeфoнa e мнoгo дoбpe бaлaнcиpaнa пo oтнoшeниe нa възмoжнocти и ĸaчecтвoтo. Oт 1 дo 19 aвгycт ОUКІТЕL paбoти cъвмecтнo c 3 oнлaйн мaгaзинa нa Аlіехрrеѕѕ и пpeдлaгa cмapтфoнa c $20 oтcтъпĸa. Нaмaлeниeто важи пpeз пepиoдa oт 1 дo 19 aвгycт.

[Изображение: 4e0efed03237b39c25af142d3c5e32da-full.jpg] 

 Към магазина: OUKITEL Global Store

 
Цитирай
#5

Аз изобщо не съм доволен от моят K10...
1-во - не поддържа 3G на 2100Mhz честота на синия оператор и често губи обхват и дори хора не могат да се свържат с мен. Гледам му в настройките че се прихваща на 2000Mhz и пише че има обхват, а дефакто няма.... Разочарование...
2-ро - Скоростта е осезаемо слаба. Не съм очаквал че за елементарни работи се замисля...
3-то - Капацитетът на батерията от 10500mAh (от 11000 уж по характеристики) за 5 месеца стана 9500mAh...
4-то - Лоша сглобка. Всичко трака от телефона, скърца.
Не съм доволен от тази марка. Ще кажеш че ученици в час по трудово ги сглобяват...
Съжалявам че съм дал 450 лева за този телефон... Един приятел купи на майка му Oukitel Mix2, също слаба работа. Повече такива китайски недомислици, не!
п.с. Съжалявам, ако коментарът ми не е за тази тема, но съм страшно огорчен и не знаех къде да си излея "мъката" Big Grin
п.с.2 Забравих да допълня 5-то - USB кабелът няма да изкара много, вече му се виждат жичките, а алтернатива няма. С друго Type C е (някакво по-издължено) и 6-то - и слушалки не получих в комплекта, както уж пишеше...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#6

OUKITEL K8: ънбоксинг: 

 
Цитирай
#7

(2018-08-01, 19:16:13)zdravko959 написа:  Аз изобщо не съм доволен от моят K10...
1-во - не поддържа 3G на 2100Mhz честота на синия оператор и често губи обхват и дори хора не могат да се свържат с мен. Гледам му в настройките че се прихваща на 2000Mhz и пише че има обхват, а дефакто няма.... Разочарование...
2-ро - Скоростта е осезаемо слаба. Не съм очаквал че за елементарни работи се замисля...
3-то - Капацитетът на батерията от 10500mAh (от 11000 уж по характеристики) за 5 месеца стана 9500mAh...
4-то - Лоша сглобка. Всичко трака от телефона, скърца.
Не съм доволен от тази марка. Ще кажеш че ученици в час по трудово ги сглобяват...
Съжалявам че съм дал 450 лева за този телефон... Един приятел купи на майка му Oukitel Mix2, също слаба работа. Повече такива китайски недомислици, не!
п.с. Съжалявам, ако коментарът ми не е за тази тема, но съм страшно огорчен и не знаех къде да си излея "мъката" Big Grin
п.с.2 Забравих да допълня 5-то - USB кабелът няма да изкара много, вече му се виждат жичките, а алтернатива няма. С друго Type C е (някакво по-издължено) и 6-то - и слушалки не получих в комплекта, както уж пишеше...

Имам К10 също като теб.
Първо, хората когато го купувах ме предупредиха за това, че с Теленор не работи коректно. Тук съм съгласен, че това е минус.
Второ скоростта е супер, няма и грам замисляне при мен. Работи просто перфектно.
Трето- аз такава батерия никога не съм имал. Просто супер, държи цяла седмица.
Четвърто- сглобката е перфектна при мен. Много красив, никъде не трака, не скърца и там каквото и да е. Стегнат телефон.
Пето- тежината е малко повече, но заради батерията идва така.
Шесто- върви със стойка за кола или камион, има навигация, тунер, протектор за екрана и силиконов гръб.
Аз съм супер доволен от телефона, а да си призная съм много капризен към тия неща.

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lakokara4a за това мнение:
  • airbus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)