Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel 5V - приятен дизайн и двойна камера с изкуствен интелект
#1

Наскоро TCL Communication представи новия си смартфон Alcatel 5V. Устройството има голям 6.2" дисплей с тънки рамки и ноч, идва с приятен дизайн и двойна камера с изкуствен интелект. На борда си има чипсет MediaTek MT6762, 3 GB RAM, 32 GB вградена памет и microSD слот, а батерията ни предлага 4000 mAh. Цената на устройството ще е $199.

 
 [Изображение: ef30249417c18bb23452d40279f92a27-full.jpg] 

 Източник: >>>>>

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • GH0STFACE, retyrn, sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

Alcatel 5V is Official:


 
Цитирай
#3

Имам дежа-вю. Изгина куцо, кьораво и сакато да копира въпросния дизайн и да прави понапудрени модели от нисък до среден клас. Но на тази цена няма какво да му се каже, по-скоро е на положителна оценка.
Цитирай
#4

С тази батерия и на тази цена хич не е лош, особено ако се предлага тук официално. Дизайна е актуален, факт - deja vu наистина, но това е тенденцията колко и аз да не я харесвам.

Допадна ми все пак.
Цитирай
#5

Alcatel 5V - review: https://4pda.ru/special/alcatel-5v-user-review/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • 661220
Цитирай
#6

Тия не умряха ли?
Кой ги купува въобще, не познавам и не съм видял никой с телефон от тази марка от години.
Едно време имаха тук-таме продажби си спомням, ама това беше преди има няма 15 години.
alcatel OT 311 си го спомням добре, се продаваше от нашите оператори в далечната 2001Smile
Цитирай
#7

Изглежда много добре, но в интерес на истината, на тази цена (до 400 лв.) може да се купи нещо с по-добър процесор и Full HD+ резолюция. HD+ е прекалено посредствено за 6.2" дисплей.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

Доволен съм от телефона и най-вече батерията. Рядко правя снимки и го зареждам между 5 и 7 дни, защото почти не играя игри и рядко чатя от него. За сметка на това доста говоря. Доволен съм от това, че има няколко алтернативи за защита - пръстов отпечатък, парола, схема и лицево разпознаване. Никога не бих дал хиляди за прехваления айфон... и на това съм доволен! Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на fearbless за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#9

Alcatel 5V - Unboxing:


 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)