Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем При свързване на телефона с компютър
#1

Здравейте, досега не бях свързвала телефона с компютър... оказа се, че не мога да ги свържа.
Дава ми да разреша "HDM", но до там, на телефона ми излиза опция да разреша " Прехвърляне на снимки",  'Прехвърляне на файлове" или само "Зареждане" и до там. Дори и от My computer  да пробвам да влезна в самата папка, тя е празна, някой имал ли е същия проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-07-19, 20:49:27)slav31a написа:  Здравейте, досега не бях свързвала телефона с компютър... оказа се, че не мога да ги свържа.
Дава ми да разреша "HDM", но до там, на телефона ми излиза опция да разреша " Прехвърляне на снимки",  'Прехвърляне на файлове" или само "Зареждане" и до там. Дори и от My computer  да пробвам да влезна в самата папка, тя е празна, някой имал ли е същия проблем.

Всички с 8.0.0.136 ... Има ъпдейт, който фиксва това ... Върви вече от няколко дни поетапно ...явно още не е стигнал до теб ... чакай 8,0,0144 или 8,0,0,146
Цитирай
#3

(2018-07-19, 21:18:14)bodonance написа:  Всички с 8.0.0.136 ... Има ъпдейт, който фиксва това ... Върви вече от няколко дни поетапно ...явно още не е стигнал до теб ... чакай 8,0,0144 или 8,0,0,146

Благодаря, взех че си помислих, че телефона ми е прецакан.
Цитирай
#4

(2018-07-19, 21:20:39)slav31a написа:  Благодаря, взех че си помислих, че телефона ми е прецакан.

При избор 'Прехвърляне на файлове" и през моя компютър трябва да можеш да достъпиш паметта ...иначе през приложението няма да може ...
Цитирай
#5

(2018-07-19, 21:22:34)bodonance написа:  При избор 'Прехвърляне на файлове" и през моя компютър трябва да можеш да достъпиш паметта ...иначе през приложението няма да може ...

Да, така стана Smile Благодаря !  Angel
Цитирай
#6

Има ли начин, при заключен екран с пръстов отпечатък, да НЕ можеш да отвориш камерата и да правиш снимки и видеоклипове. Т. Е. някак си да се премахне иконата на камерата при заключен екран, или изобщо да не може да се отваря.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2018-07-30, 20:57:16)shivachevm написа:  Има ли начин, при заключен екран с пръстов отпечатък, да НЕ можеш да отвориш камерата и да правиш снимки и видеоклипове. Т. Е. някак си да се премахне иконата на камерата при заключен екран, или изобщо да не може да се отваря.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

https://beebom.com/how-set-custom-lock-s...roid-oreo/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)