Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на нов S8 или втора ръка!?
#26

(2018-07-22, 11:29:45)divna написа:  Засега деградация не съм забелязала. Ползвам го от 5 май 2017г.
Имам предвид,пробвала ли си да видиш след като инсталираш phone info статуса на батерията в проценти!!
Цитирай
Аксесоари
#27

На това не може да се разчита кой знае колко.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

(2018-07-22, 14:54:00)Marto.g написа:  На това не може да се разчита кой знае колко.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Така е но ми е интересно можеш ли да направиш 1 шот ще ми бъде интересно а сигурно и на мн.други !?
Цитирай
#29

Ами вече нямам телефона от около седмица.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

(2018-07-22, 11:32:17)emo_841 написа:  Имам предвид,пробвала ли си да видиш след като инсталираш phone info статуса на батерията в проценти!!

Заповядай:

[Изображение: 22583190.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • emo_841
Цитирай
#31

(2018-07-22, 17:40:44)divna написа:  Заповядай:

[Изображение: 22583190.jpg]

Благодаря ти но за съжаление както се вижда доста е деградирали за горе долу 1 година.това напълно разбива митът на корейците със тяхното съобщение че батериите след 7 ма серия няма да стареят толкова бързо ,но за жалост уви!!
Цитирай
#32

S9 ми е почти чисто нов одеве показваше 93, а ето го сега..[Изображение: a05098478164b141a5f822f38194c976.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • emo_841
Цитирай
#33

Моят е на 96,80%.
Зареждам го както ми падне.
Цитирай
#34

Просто не може до такава степен да му се разчита.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

Вие какво искате с тия батерий, нормално е за толкова време да си ходят, все пак има хора, които го зареждат всеки ден, аз например моя го зареждам през 2 дена, всеки ползва телефона по различен начин, а и няма смисъл да се съобразява с батерията, за да я пази, като и без това най-много 2 години и си сменя телефона, а и телефона трябва да ни служи на нас, не ние на него. :Big Grin     
@marto последно с Huawei Mate 10 Pro ли си, или с Samsung Galaxy S9.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Тези цифри се променят. Както падат, така и се покачват.
Цитирай
#37

Пишете в темата за батерията,да събираме информацията на едно място Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.p...13&page=41
Цитирай
#38

(2018-07-22, 19:35:37)Marto.g написа:  S9 ми е почти чисто нов одеве показваше 93, а ето го сега..[Изображение: a05098478164b141a5f822f38194c976.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
На 10 цикъла значи не го ползваш много или не го зареждаш до 100%
Цитирай
#39

От сряда всяка вечер се зарежда до 100.

@хазарт не виждам какво засяга темата това.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

(2018-07-22, 19:17:21)emo_841 написа:  Благодаря ти но за съжаление както се вижда доста е деградирали за горе долу 1 година.това напълно разбива митът на корейците със тяхното съобщение че батериите след 7 ма серия няма да стареят толкова бързо ,но за жалост уви!!

Е какво деградиране видя? За една година спад няма и 7%. Bu
Ти какво очакваш? Допреди време за година-две сменяхме батерията, щото беше пълен мъртвец.
Сега на S8 за две години би трябвало да е останал ресурс минимум 70%. 
Това ли ти е деградацията?  Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#41

(2018-07-22, 20:36:00)hollyshit написа:  Е какво деградиране видя? За една година спад няма и 7%. Bu
Ти какво очакваш? Допреди време за година-две сменяхме батерията, щото беше пълен мъртвец.
Сега на S8 за две години би трябвало да е останал ресурс минимум 70%. 
Това ли ти е деградацията?  Big Grin

Ти си луд моя s7 мина 2те години ие на 84% още как да не е бързо деградирали!!
Цитирай
#42

При мен батерията държи, като в началото, не виждам съществена разлика Smile Доволна съм Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#43

Моя е на 92,7% ,от юни миналата година е.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#44

(2018-07-22, 21:05:25)emo_841 написа:  Ти си луд моя s7 мина 2те години ие на 84% още как да не е бързо деградирали!!
Според фон инфото ли е на толкова? Пак казвам не може да му се разчита.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

(2018-07-22, 22:01:07)Marto.g написа:  Според фон инфото ли е на толкова? Пак казвам не може да му се разчита.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Значи,сега пак го гледах, да според." Фон инфото" сега е 82% от 86 % преди 3месеца  беше а имаше и друга програма но в момента не се сещам коя беше ,също много добра ,която ми показваше 89% тогава преди з месеца!

(2018-07-22, 23:07:18)emo_841 написа:  Значи,сега пак го гледах, да според." Фон инфото" сега е 82% от 86 % преди 3месеца  беше а имаше и друга програма но в момента не се сещам коя беше ,също много добра ,която ми показваше 89% тогава преди з месеца!

Да сетих се AccuBaterry беше!
Цитирай
#46

Да, accu battery май е по-добра.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

(2018-07-22, 21:05:25)emo_841 написа:  Ти си луд моя s7 мина 2те години ие на 84% още как да не е бързо деградирали!!

Добре, луд съм. Big Grin
Ти разбираш ли въобще какво ти пиша?
Преди години, на по-старите модели Самсунг батерията за година и половина не ставаше за нищо. Имаше остатъчен ресурс не повече от 20%. Сега по новите модели за година и половина батериите им държат почти, като нови. Остатъчен ресурс поне 85%.
Къде е 85% и къде 20%…?
Че деградират малко или повече - да!
Но няма нищо общо с по-старите модели.
Разликата е от земята до небето.
Ако ти не правиш разлика е хубаво да си доучиш уроците за процентите. Важни са и ще ти трябват занапред.
Цитирай
#48

Моля, не се карайте, вината не е в нас/вас! Защо мислите от заменяеми, батериите станаха незамняеми? Много ясно, за да си продават телефончетата с надутите цени! Защото няма луди при работещо устройство да го заменят след 2/3 години! При актуализация на софта има хиляди начини да направят така, че батерията да дърпа яко и да иска често зареждане и амортизиране! Това е тъжната истина! Има ли отговор от страна на прецаканите потребители? Има! И той е - не се вживявйте в разни техно играчки! В живота има къде къде по-важни и стойностни неща!
Цитирай
#49

(2018-07-23, 11:45:57)Voina i mir написа:  Защо мислите от заменяеми, батериите станаха незамняеми? Много ясно, за да си продават телефончетата с надутите цени!
Това не е така. Направиха го, защото всеки взе да ги прескача Самсунг и да си купува батерии от всякакви китайски производители.
Казаха си 'защо, като можем да вземем още едни пари, да не го направим?'
Това е измишльотина на айфоните и другите в алчността си взеха да ги копират.
А и така може вместо да плащаш за батерия примерно 50 лв. могат да ти вземат 200 лв. Ще ти начислят заради разглабянето сервиз 1 час освен батерията и ето как си в кюпа, щеш не щеш.
Цитирай
#50

(2018-07-23, 13:11:49)hollyshit написа:  Това не е така. Направиха го, защото всеки взе да ги прескача Самсунг и да си купува батерии от всякакви китайски производители.
Казаха си 'защо, като можем да вземем още едни пари, да не го направим?'
Това е измишльотина на айфоните и другите в алчността си взеха да ги копират.
А и така може вместо да плащаш за батерия примерно 50 лв. могат да ти вземат 200 лв. Ще ти начислят заради разглабянето сервиз 1 час освен батерията и ето как си в кюпа, щеш не щеш.

По-скоро причината е чисто технологична. При неразглобяемите телефони се пести доста обем и по-лесно се изтъняват.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)