Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на нов S8 или втора ръка!?
#51

Много по-добре е от 1 страна батерийте да не могат да се махат, защото телефоните са по-тънки и по-красиви, а и какъв е смисъла да ги сменям тиа батерий, като ми писва тоя телефон още след няколко месеца, а след 1 година го и сменям, говоря за мене си, а и за да се маха тая батерия, телефона най-често трябва да е пластмасов, което вече е грозно, и отживелица, а и телефона ще е по-дебел, но пък предимството ще е, че може да се сменя батерията, и тези, които си сменят телефоните през 4 години, ще могат да си сменят батерийте с чисто нови, колкото и да забива телефона, това е според мене. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#52

Малее, какво дълго изречение. : D : D : D
Цитирай
#53

(2018-07-23, 16:14:40)hazART написа:  Много по-добре е от 1 страна батерийте да не могат да се махат, защото телефоните са по-тънки и по-красиви, а и какъв е смисъла да ги сменям тиа батерий, като ми писва тоя телефон още след няколко месеца, а след 1 година го и сменям, говоря за мене си, а и за да се маха тая батерия, телефона най-често трябва да е пластмасов, което вече е грозно, и отживелица, а и телефона ще е по-дебел, но пък предимството ще е, че може да се сменя батерията, и тези, които си сменят телефоните през 4 години, ще могат да си сменят батерийте с чисто нови, колкото и да забива телефона, това е според мене. :Big Grin

Не виждам къде е проблема да са тънки и пак да са сменяеми от потребителя
Цитирай
#54

Примера е lg g5.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Имам въпрос! може ли да ми кажете  от къде е купен този телефон ,защото на някои не пише че е от оператор примерно austria_m-tel a austria-bulgaria само!!

На някои пише директно mtel


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#56

Така на пръв поглед май си е BGL, един вид за свободна продажба, а не обвързан с някой оператор. Дай и CSC-то да видим, ама съм почти на 100% сигурен, че ще е BGL.
Защо питаш, какво те притеснява в случая?
Цитирай
#57

(2018-07-24, 20:35:07)hollyshit написа:  Така на пръв поглед май си е BGL, един вид за свободна продажба, а не обвързан с някой оператор. Дай и CSC-то да видим, ама съм почти на 100% сигурен, че ще е BGL.
Защо питаш, какво те притеснява в случая?

В смисъл такъв ,че при проверка на даден телефон излиза отдолу примерно от Австрия до България _мтел или Теленор а на някои като този ,който съм дал в случая не е упоменато точно мястото на доставка в Бг. Т.е може ли да е фейк  или както казваш е пуснат за свободна продажба като за някоя техноверига!!
Цитирай
#58

Дали е фейк се проверява по друг начин. Това ли те тормози в случая?
Цитирай
#59

(2018-07-25, 23:41:17)hollyshit написа:  Дали е фейк се проверява по друг начин. Това ли те тормози в случая?
Как се проверява това ми е въпроса!!?
Цитирай
#60

Изгледай много внимателно това клипче:

https://youtu.be/_NVXjRfBH2I
Цитирай
#61

(2018-07-26, 13:29:32)hollyshit написа:  Изгледай много внимателно това клипче:

https://youtu.be/_NVXjRfBH2I

Това не е гарант,така мисля по важно е да се опознае от вътре мисля!
Цитирай
#62

Това Е гарант! 
Хората са събрали в едно клипче всичките отличителни белези на многото видове ментаци през последната година и ни учат как да ги познаваме. Разбери, че няма менте, което да е на 100% идентично с оригинала на външен вид, просто няма!
А в хардуерно отношение най-сигурният тест е да инсталираш Antutu Benchmark и, ако изкара под 200 000 точки, значи е менте. Принципно китайците слагат значително по-слаб хардуер в репликите и веднага ще лъсне огромната разлика в производителността.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#63

Всичко това хубаво ама да имаш един час време да сравняваш никой няма да те остави да го правиш. Просто въведи сервизният код на Самсунг *#0*# и виж въобще нещо ще излезе ли ,ако излезе за сервизното меню значи всичко е ОК или сравни имей кода с този на кутията.
Цитирай
#64

Добрите реплики също влизат в това меню, само че там някои сензори не отговарят, както при оригинала.
А относно  IMEI номера, те цял телефон ще ти направят почти неразличим от оригинала, пък една кутия с етикет няма да могат. Май ги подценявате.
Просто китайците НАРОЧНО оставят различими разлики по репликите. Ако желаят ще направят абсолютно идентичен на външен вид телефон и опаковка, но просто не желаят по ред причини.
Цитирай
#65

Репликата няма как да е с извит екран по краищата, обикновенно е с нормален екран.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)