Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник при заключен екран!
#1

Сигурно доста от вас са искали екрана им като е заключен да показва - час,дата,плеър и д-р.Както е при Самсунг, така с приложението от маркета Always on Display може да имате тази екстра.Може и сами да изберете в какъв стил и кои неща да показва, както и след колко време да се включва!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично не успях да намеря настройка за отключване с пръстов отпечатък, така че това приложение ми промени начина на отклюване
Цитирай
#3

4% разход за час.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Аз лично съм си редактирал темата, като съм избрал заключения екран на темата "Diabolus Reliaded" и имам всичко това, че и анимация за времето по подобие на същата на LG
P.S. Картинката е за пример. Като чукнеш на иконката, която се вижда, имаш много опции за показване и екстри при заключен екран.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
[-] 1 потребител изказва благодарност на veso99 за това мнение:
  • doxr
Цитирай
#5

Не мисля, че е добра идея на LCD екран да се слагат такъв тип приложения защото тук свети целия екран докато при амоледа свети само часовника. И другото което е не е толкова ярък като при амоледа, което обезсмисля цялата гимнастика.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#6

(2018-07-21, 13:26:25)dp4u4umi6ev написа:  Не мисля, че е добра идея на LCD екран да се слагат такъв тип приложения защото тук свети целия екран докато при амоледа свети само часовника. И другото което е не е толкова ярък като при амоледа, което обезсмисля цялата гимнастика.
Напротив,ярко е , аз исках да е като старата Нокиа уинфоуска по-тъмно .

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Аз се чудех как така нямате часовник на заключен екран, а то било на заспал телефон.
Цитирай
#8

Какво напротив направо си е така, при IPS работят всички пиксели на 1, докато при AMOLED, всеки пиксел работи за себи си, и при IPS, батерията се пада много по-бързо, спрямо при Super AMOLED при Samsung например, а и както каза @dp4u4umi6ev, какъв е смисъла като няма да е толкова ярък. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

(2018-07-21, 15:52:55)hazART написа:  Какво напротив направо си е така, при IPS работят всички пиксели на 1, докато при AMOLED, всеки пиксел работи за себи си, и при IPS, батерията се пада много по-бързо, спрямо при Super AMOLED при Samsung например, а и както каза @dp4u4umi6ev, какъв е смисъла като няма да е толкова ярък. :Big Grin
Hazart,чети малко де..писах "напротив -ярко е"

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Ето![Изображение: c60677047fc0f50cc94e97f80084c52c.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Има две приложения Aways on Display ,едното наистина е тъмно,но второто е ярко.Иначе да не е амолед дисплей и няма нужда от обяснение ,имам Самсунзи.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

За да не става объркване сложи линк към по яркото защото хич не са само две Wink

ПП: Така от скрииншот няма как да разберем колко е ярко, ако искаш снимай с друг телефон

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#11

https://play.google.com/store/apps/detai...lay.amoled

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

те хората са си го написали - Always on Display - AMOLED !
И все пак доста модели с неAMOLED дисплеи имат такова фабрично приложение и не лапа толкова ток защото повече глави са го мислили да оптимизират за модела!

ПП: Чат пат ползвам 'Double tap off' за две функции - да гася и светвам екрана и има часовник, който ми е удобен като се показва веднага след заключваме и така ми напомня колко е часа.. Wink НО след 10-15 секунди се изключва и ток не арчи Wink

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)