Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът полудя, работи сам Lenovo Moto G 4
#1
Tongue 

Здравейте! Имам телефон Lenovo Moto G 4 от една година. От известно време започна да прави големи проблеми. Когато включа телефона, той започва да работи сам, отключва се, влиза в различни приложения, като например уеб браузърът и браузва в различни случайни сайтове. Най-неприятно е,че понякога отваря контактите и набира произволни номера. В началото бе рядко, но сега започна доста често да "откача" буквално. Какъв може да е проблемът и как да го премахна? Благодаря! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Най вероятно само заводски ще го оправят . Първо може да деинсталираш последните програми които си инсталирал . Става дума за тези от както е почнал телефона да прави така .

Storstark
Цитирай
#3

Аз бих заложил на дефектирал тъч. Имал съм подобни проблеми с един таблет на Lenovo.
Цитирай
#4

(2018-07-22, 08:29:30)l_zarev написа:  Аз бих заложил на дефектирал тъч.

Поддържам.
Таблет Леново. Същите симптоми 5 месеца преди да изтече гаранцията, тъчът правеше каквото си иска. Не знам какъв са сложили, но 3 месеца след гаранцията отново същият дефект.
Така приключих с марката Леново и производните ѝ.
Цитирай
#5

Най-вероятно нищо не са сложили Smile 80% от случаите,при "странно" държание на машинките и предевяване на гаранции,сервизите праскат хард или софт ресет.Е,на гаранционните карти пишат че сменили един кош "компоненти" естествено,най-често "дънна платка" Smile Вече свалям серийните номера на основните модули на нов апарат с някой софт,пазя снимките и отивам да го взема от "поправка" с тях...струва си да им видиш лицата,като кажеш - "не е вярно,дъното е същото(или паметта и т.н.).." Smile
Цитирай
#6

Здравейте! За да не пускам нова тема, пиша в тази. Телефонът ми  (LG G4) се държи по същия странен начин (сам си цъка по дисплея и извършва действия) но САМО когато е включен към зарядното. Иначе работи нормално. Зарядното си е неговото, оригиналното. Пробвал съм с друго - същата работа. Когато пък се зарежда от външна батерия проблем няма. Само когато е в контакта. Някакви идеи?
Цитирай
#7

Имах същия проблем,смених кабела и всичко заспа.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на krasicvetkov за това мнение:
  • vanses
Цитирай
#8

Смени кабела. Забелязал съм го същото на различни телефони (предимно Samsung), които с някои кабели (неоригинални, разбира се) тъча "полудява" и почва да се "самонатиска", или пък въобще не реагира.

Просто смени кабела или направо адаптер + кабел. Няма нищо странно в случилото се.

Е, странно е, ако го прави с оригиналните от комплекта, но пак може да пробваш смяна. Дефекти не са изключени.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • vanses
Цитирай
#9

Благодаря за съветите! Взех зарядно от Samsung и кабел от Nokia (от архивите из шкафовете) и проблема е решен. Странното е, че вече бях опитал с друго зарядно и кабел, без ефект. Също така "проблемното" зарядно в комбинация с друг телефон работи нормално.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)