Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Stratos
#1

Гледам из Али-то някакъв Amazfit smartwatch 2, много добре изглежда. Но пишат, че батерията ще кара До 5 дни, не знам дали ще ме свърта постоянно да се зарежда. Сега имам мибанд 2, зареждам я веднъж на 20тина дни, но с тия по-модерните неща май няма как да се случи.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • mihailmihnev
Цитирай
Аксесоари
#2

Има Амазфит 2, който се казва Стратос. Има версия със сапфирен екран, която е по-скъпа. Известен е също и като Pace 2.
Лично на мен повече ми допада, но е с поне 50$ по-скъп
Цитирай
#3

Ами аз поръчах един Amazfit Smartwatch 2. От али. Ще го видя след 15-20 дни.

MiFit дали ще го засече, или ще тегля друго приложение?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#4

Прочети item description..
Цитирай
#5

(2018-05-12, 13:41:21)MapTo_D написа:  Ами аз поръчах един Amazfit Smartwatch 2. От али. Ще го видя след 15-20 дни.

MiFit дали ще го засече, или ще тегля друго приложение?

Преди ставаше, но сега мисля не!Ще ти трябва приложението Amizfit Watch
Цитирай
#6

With the new Amazfit V2.0 or Mi Fit, you can connect the app wih the smartwatch, sync data and can look over activity data and exercise in the daily life, update all the data to your smartphone.

Уж става, като дойде ще пиша дали се сдвояват или ще трябва да се тегли Amazfit

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#7

Имах ми банда 2 една година и като си взех часовника исках да си ползвам ми фит с часовника заради информацията натрупана през времето.Не можах да подкарам часовника с ми фит.При опит да ги свържеш директно ти отваря амизфит апликацията. Четох ,че с по стара версия ставало .От тогава не съм се занимавал карам си с апликацията на амизфит. То така или иначе трябва да я имаш има неща който ми фит ги няма а ще ти трябват.
Цитирай
#8

Колеги Здравейте, когато пристигнат вашите Стратоси бихте ли споделили, няколко неща: колко според вас е здрав часовника(ще търпи ли на идраскване, изпускане..т.н.), с горила глас ли идва или със сапфирено стъкло, защото би следвало само луксозната версия да е с сапфир-кристал. Нещото което най много ме интересува е възможността за инсталиране на нещо като офис пакет, за да се четат текстови файлове и пдф-ки, а може и снимки. Аз също се колебая за евентиална покупка.
Цитирай
#9

Huami-то пристигна вчера в България /доста бързо бух казал/, днес трябва да е във Варна и утре ще го взема, да го видим тоя водомер хубав ли е или как Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#10

Колеги от къде в момента е най - изгодно да се поръча Stratos (Pace 2). Коя беше опцията за избягване на митница от gearbest и има ли начин да се избегне от ali-to ?

Xiaomi Mi a1
Цитирай
#11

Аз поръчах от али, от около 10 дни съм с него. Малко се заблудих, че има микрофон, ама толкова съм чел.
170$ беше, писах на продавача да го пише 15$ мп4 плеър, той го писал 15$ адаптер и си пристигна за 14 дни в пощата, без митници и други тъпотии.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#12

Колеги, днес ми попадна инфо за ето този часовник, който може да измерва и следи кръвното налягане: https://www.gsmarena.com/asus_vivowatch_...-31490.php

Следното описание ме впечатли: " Electrocardiographic (ECG) and photoplethysmographic (PPG) sensors measure your current blood pressure and they both work simultaneously to deliver better accuracy."

Има ли модел на Xiaomi с такива сензори и функционалност? Аз не можах да открия. Давайте предложения, може и на друга фирма. Конкретния модел на Asus го дават да струва 170 долара.

П.П. Сега виждам, че и Леново току що са анонсирали  часовник със сензор за измерване на кръвното налягане, който изненадващо е ултра евтин- 60 долара: https://www.gizmochina.com/2018/06/05/le...rate-more/


Цитирай
#13

Xiaomi, доколкото имам информация сензора е само за измерване на пулса. И аз очаквах такъв за кръвно налягане , но уви.
Този часовник, ако мери кръвното точно е добро попадение.
Цитирай
#14

Amazfit Stratos не мери кръвно налягане, само пулс. Но пък го прави и доста точно според мен. Когато си в режим на спорт го мери постоянно, т.е. докато бягаш, колоездиш или се разхождаш, може да гледаш и да се ориентираш.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#15

Явно тези сензори са достатъчно поевтинели и влезли в масово производство, за да анонсират два от големите производители в един ден такива модели... Xiaomi само губи, ако не пусне скоро такъв модел, очевидно потребителите търсят такава функционалност! Особено цената на модела на Леново направо ме шокира- смешните 60 долара.


Цитирай
#16

(2018-06-05, 16:29:04)MapTo_D написа:  Аз поръчах от али, от около 10 дни съм с него. Малко се заблудих, че има микрофон, ама толкова съм чел.
170$ беше, писах на продавача да го пише 15$ мп4 плеър, той го писал 15$ адаптер и си пристигна за 14 дни в пощата, без митници и други тъпотии.

От кой търговец го взе, че съм му мераклия. Дай малко повече инфо как се справя аз искам главно за колоездене да го ползвам(и за всичко останало де). Ако искаш и на лични.
Цитирай
#17

Пише Amazfit official store / https://www.aliexpress.com/item/English-...4c4dLsEOwt /

Допада ми.
Справя се доста точно и добре, особено, когато е на 'режим' някой от спортовете и се активира gps, супер подробна информация дава на края на заниманието. Пробвал съм го само на бягане, вървене и плуване в море, малко ми беше странно да вляза там с него, но се престраших.
Когато е вързан към телефона и постоянно получаваш известия изкарва около 4 дни, максимум може би 5. Когато го ползваш само за часовник /измерва и крачки де, показва и движението по часове/ изкарва до 8-9 дни. Бих казал, че е доста стилно изработен. Взех му и някакъв протектор за дисплея, не се вижда, нищо, че не съм го залепил идеално. Но съм малко палачор и по-добре с него, отколкото без. Ако трябва да съм честен - не съм се задълбочавал много много. Откакто разбрах, че няма микрофон /по-горе писах, че нещо съм се заблудил и уж има/ и даже мислех да го продавам, но за сега го държа.
Има възможност да си качиш музика, да го свържеш към Bt слушалки и да си бягаш/колоездиш и да си слушаш, без да се притесняваш дали телефона ти няма да фръкне от някой джоб или нещо подобно. Smile)


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#18

В geekbuying китайската версия е 159.99$
Английската от италия или германия е 179.99$
От там с габиели 2лв
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#19

Не го мислих много и го поръчах от тук:

http://s.aliexpress.com/E77vMNvE?fromSns
Продавача имаше и купон за 8$ и общо върза 160$. Ще видим дали ще има смисъл от покупката като дойде.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#20

Да не успя да забършеш и чантичката? Изглежда удобна
Цитирай
#21

Часовника се предлага и в България с гаранция.
Цитирай
#22

Това са около 90лв отгоре.. Не мога да ги дам. И на 170$ ми е много
Цитирай
#23

Забърсвай ги тези безплатни реклами!
Цитирай
#24

Споделих ако някой не му се чака, не съм търговец Smile
Цитирай
#25

Ами само като напишеш amazfit stratos цена излизат е гугъл всичките.. Реално това е най-евтината оферта. В олх масово са 390-400 и има един втора употреба за 220, ама поне може да се
Види на живо в софия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)