Анкета: Кой/я Xiaomi/Huami часовник/гривна използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Mi band
2.99%
4
2.99%
Mi band (цветни диоди)
1.49%
2
1.49%
Mi band 1s
2.24%
3
2.24%
Mi band 2
26.87%
36
26.87%
Mi band 3
26.12%
35
26.12%
Amazfit Equator
0%
0
0%
Amazfit Arc
0%
0
0%
Amazfit Cor
2.99%
4
2.99%
Amazfit Bip
11.19%
15
11.19%
Amazfit Pace
8.96%
12
8.96%
Amazfit Stratos
6.72%
9
6.72%
Искам само да видя резултатите
8.96%
12
8.96%
Amazfit Verge
1.49%
2
1.49%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi/Huami гривни и часовници - Преброяване
#1

Здравейте, надявам се от заглавието да става ясно, в противен случай:
Това е анкета, с цел да видим колко и какви продукти на Xiaomi/Huami са болшинство като разпространение сред нашите съфорумници.
Оставям темата отворена за въпроси, коментари, мнения, предложения ...
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ganchev, nzim
Цитирай
Аксесоари
#2

Часовник Amazfit Stratos.
От около 10 дни и Xiaomi Mijia Electric shaver, че на моята филипс батерията започна да сдава багажа и викам дай да да я видя тая самобръсначка...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#3

3 телефона Шиоми. Ми5, Ми Микс и Ми Микс 2S. +Един Ми Бокс 3 пред телевизора, но незнам дали той влиза в графа носим...

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Ами.. зависи къде го носиш Smile
Но да речем - всичко от списъка в анкетата. За телефоните имаше други такива:

Може например тук за Ми устройства, но не знам как ще напишеш че имаш 3 Ми 5-ци..: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90109
А тук за Редми : https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90110

Но анкетите са толкова стари, че тогава можеше само по десет възможности за гласуване да се ползват. Сега вече са 20 Smile
И моделите са 800
Цитирай
#5

Привет,

Аз съм с Ticwatch от Mobvio и съм много доволен. Wear OS, батерията кара два дни, сменяеми каишки и доста приятен дизайн. Часовника е на доста прилична цена, предвид това което получавате. Препоръчвам
Цитирай
#6

Аз се записах за половината...като в момента имам само ми банд 2 и не я и нося
Утре чакам точно такъв Тик уоч Е да го видим и него, и ще се радвам dika сподели впечатления, но май не му е тук мястото. Като гледаме само за Ми устройства.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

Ок, не усетих, че само за Ми говорим Smile Часовника е страхотен, няма да съжаляваш. Иначе аз идвам от Мибанд 2 и определено ми липсва това часовника да се зарежда на 3 седмици Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#8

3 телефона шаоми. Mi 3W, Note4X, Note5S. 2fitness гривни-mi2 i mi3

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ziki69 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

За гривните тук, в тази тема

А за телефоните:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94406
Цитирай
#10

1 гривна Mi Band. Държи по 50-60 дни с 1 заряд, много доволно. Хвърлил съм обаче око на тройката и живот и здраве наесен като дойде в бг ще събера една.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#11

Аз от около 9 месеца ползвам Amazfit Pace и съм много доволен от него .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#12

Здравейте,
От мен:
1 Amazfit Bip
1 Mi Band 2

Страшно съм доволен и от двата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pocko за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#13

Аз имам Ми Банд 2. От самата гривна съм много доволен - всичко, което ми трябва. Единствено не ми харесва, как стои с по-официални дрехи и поради това избягвам да я нося. Все пак си бие на фитнес - аксесоар. Затова и съм хвърлил око на Lenovo watch 9 - същата функционалност (без пулсомера, но той и на Ми банд 2 не е добър и не го използвам), но повече пасва за всекидневно носене.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#14

По стечение на обстоятелствата съм с 2-ката и 3-ката в момента. Последната естествено ми харесва много повече като функционалност. Не съм я разработил откъм засичане на движение и сън, затова не знам колко е точна още. Малко старческа история, но малко изпитвам лека носталгия към единицата?
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#15

Ползвам Stratos и Bip. Страхотни часовници.
Цитирай
#16

От 2 дни вече съм с Amazfit Pace. Хванах го 79$ прИмоция от али, English version. За сега съм много впечатлен от часовника.

[Изображение: heis3nberg.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на heis3nberg за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#17

(2018-09-29, 18:38:41)heis3nberg написа:  От 2 дни вече съм с Amazfit Pace. Хванах го 79$ прИмоция от али, English version. За сега съм много впечатлен от часовника.

Може ли да споделиш от кой магазин го взе, че се оглеждам и аз, но трудно се намира под 100$
Цитирай
#18

До вчера бях с Mi band 1 generation, която вече е официално пенсионирана и подменена с Stratos, първите впечатления са страхотни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на valiovg за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#19

От три дни съм с Mi Band 3. Всичко е супер само малко ме съмнява точноста на измерванията за изминато разстояние и крачки. Според мен са завишени спрямо измерванията които до скоро съм правил с Хуауей уоч 2 и Самсунгското здраве на телефона. Днес взех назаем от приятел един стар Samsung Gear S и утре ще направя пряко сравнение с него на едната ръка и mi band 3 на другата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#20

Няма възможност за 2 различни... а и не виждам Verge като опция Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#21

Вече има опция Verge
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • niksanvn
Цитирай
#22

Понеже не може два гласа... +1 pace +1 Verge (който сега разучаваме какво може) Smile

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#23

Може по два гласа.
Просто трябва да се маркират и двата преди да гласуваш, а не едно по едно.
Цитирай
#24

Ами verge е от скоро, а сега не знам как да редактирам.. може би това бе по-правилно изказване от моя страна. Благодаря Smile

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#25

Виж дали имаш опция за отказ от избора точно под въпроса горе?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)