Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia XZ3 - слухове и коментари
#1

На конференцията на Sony, която вече има обявена официална дата - 30 август и ще се проведе по време на изложението на IFA в Берлин, се очаква да бъде представен все още необявения смартфон - Sony Xperia XZ3. Новият модел външно се очаква да бъде пълно копие на флагмана Xperia XZ2 Premium, но също така и да предлага няколко нови екстри и вероятно Full HD+, а не 4к екран. По предварителна информация устройството ще бъде оборудвано с  5,7-инчов дисплей с разделителна способност от 2160x1080 пиксела, процесор Snapdragon 845, 6 GB RAM,  64 GB вътрешна памет с възможност за разширяване и капацитет на батерията 3240 Mah.


[Изображение: a78a67c19c6c75f99c12cdee630c60e8-full.jpg]

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам, че най-накрая ще е с ОЛЕД дисплей. Живо ме интересува и премиум варианта.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#3

Тези пръстови сензори на гърба (ако е такова кръгчето) как точно следва да се ползват?!? В никой от начините, по които хващам/вдигам/вадя от джоба телефона пръстите ми не отиват естествено на това място. За разлика от Z5C, който сега ползвам, и на който сензора е отстрани. Както и да съм го оставил, както и да го хвана или извадя от джоба един от четирите пръста, които поддържа са на копчето. Мърморя си просто Smile

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#4

(2018-07-24, 20:11:12)b0bb0 написа:  Тези пръстови сензори на гърба (ако е такова кръгчето) как точно следва да се ползват?!? В никой от начините, по които хващам/вдигам/вадя от джоба телефона пръстите ми не отиват естествено на това място. За разлика от Z5C, който сега ползвам, и на който сензора е отстрани. Както и да съм го оставил, както и да го хвана или извадя от джоба един от четирите пръста, които поддържа са на копчето. Мърморя си просто Smile

Не казвам, че трябва да си променяш навика, но на много хора са им адски удобни и точно там ти попада палецът при захват.
Цитирай
#5

Sony Xperia XZ3 с една основна камера, но дали ще е с 48 МР сензор?  При изображенията сега виждаме само един, а не два сензора, както при XZ2 Premium, което е изненада. Дали обаче ще е с такъв сензор, тепърва ще предстои да разберем.

[Изображение: b097605979fdcee89bf9da8c76df2f58-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
#6

(2018-07-25, 12:33:54)NoMaD написа:  При изображенията сега виждаме само един, а не два сензора, както при XZ2 Premium, което е изненада.

Няма нищо изненадващо. 
На IFA, Сони ще представят модел с единична камера.
Двойните камери ще ги оставят за следващата година.
Цитирай
#7

Появиха нови рендъри на смартфона Sony Xperia XZ3. Очаква се японската компания да го представи на изложението IFA в Берлин, което ще започне в края на август.
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
#8

Поредният слаб модел на Сони.
Цитирай
#9

Дизайна на корпуса адски ме изкефи, но тези заоблени краища на дисплея... пффффф  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

В интернет пространството  се появи информация за още един модел , който също се свързва с Xperia XZ3. Тя е подкрепена с тест от Geekbench, но засега не е ясно дали изображението не е манипулирано.

[Изображение: f81be2dc2581f91b12397d809fd9bd81-full.jpg]

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
#11

Появи се рендер на смартфона Sony, който се спряга като един от вариантите на Sony Xperia XZ3.

[Изображение: d3a92d803b70db7e1da41518f6813599-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#12

(2018-08-11, 16:10:50)NoMaD написа:  [Изображение: d3a92d803b70db7e1da41518f6813599-full.jpg] 

Е, ако изглежда така, определено ще ми хареса. Но някак се съмнявам...  Big Grin

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#13

Готино изглежда това, но едва ли е истина. Пък и ако някои се оплакват от извития дисплей на Самсунг, то това съвсем ще им дойде вповече. А и този ромбоид за дисплей...
Цитирай
#14

Определено ми хареса на вид, макар че надали ще е удобно да се работи с такъв дисплей.
Цитирай
#15

От днес стартират предварителните заявки за Sony Xperia XZ3. Би трябвало да са достъпни във всички оператори, но засега опцията е налична само в сайта на VIVACOM: http://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...a-xz3.html

 
Цитирай
#16

Sony Xperia XZ3 на преордер вече и на сайта на A1: https://www.a1.bg/ustroystva/smartfoni/s...order.3775

 
Цитирай
#17

То вече има тема за телефона. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

Ревюто https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz3...w-1822.php
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)