Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A2/Lite + Mi Robot Builder, Mi Electric Tootbrush(24.07.2018)
#1

Приключи презентацията на Xiaomi в Испания:

Ако някой има интерес:



цени:
А2
4/32 - 249 Евро
4/64 - 279 Евро
6/128 - 349 Евро

А2 lite
3/32 - 179 Евро
4/64 - 229 Евро

Мi robot Bulder Rover - 79.99 евро
mi electric tootbrush - - 29.99 евро
[-] 7 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus, Be6i4, e34v8, GH0STFACE, mpower_, tiesto_pld, Victormihov
Аксесоари
#2

Пиянки, в същото време 6Х в много по-евтин, а е същият телефон лол

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#3

Аз бих избрал Mi 8 SE

HTC 10 / iphone 12
#4

(2018-07-24, 13:28:10)nowhere написа:  Пиянки, в същото време 6Х в много по-евтин, а е същият телефон лол

и си остава само за китай.

Да не говорим миналата година 5х как го омазаха търговците, като му слагаха aboot  от други телефони и при ъпдейт или опит за флаш се брикваше.

Ако ще взимаш 6х (който наистина е в пъти по-добра оферта) задължително в Неотворена кутия.
И е много важно дали на човек му трябвa MIUI или  чист Андроид
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • texasvalden
#5

Поръчах го вече за жената и им казах да ми го отворят и флашнат с Xiaomi.eu РОМ понеже жената иска да има БГ меню. Мойта ми 8-чка си я поръчах неотворена, да бъде с китайския РОМ, но аз сaмо на английски ползвам телефоните.

А това, че 6Х си остава за Китай, не виждам защо трябва да притеснява когото и да било? Иначе си прав много е важно на човек дали му трябва MIUI или чист Андроид. Но не разбирам, защо някой би си купил Шаоми, при положение, че чара им е точно в MIUI и честно казано аз главно заради него ги харесвам.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#6

Не е притеснително, а по-скоро какви мизерии правят търговците, за да инсталират мултиезичен ром(гаражен)

Иначе ако си направят труда да го ототключат и да сложат еу ще е супер
#7

Еми уж са писали, че слагат EU ROM-а, да се надяваме, че е така наистина.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#8

С какво надгражда предходния модел:

.jpg Mi A1 A2.jpg Размер: 52.47 KB  Сваляния: 159

POCO F5 12/256 GB





#9

(2018-07-24, 13:28:10)nowhere написа:  Пиянки, в същото време 6Х в много по-евтин, а е същият телефон лол
Е не е 'Същия' MIUI за 6Х Срещу AndroidOne!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
#10

Ако следва миналогодишната последователност за 6х поне ще има АндроидOne, макар и порт, а за А2 ще има.. само андроид One Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Wild bear
#11

Mi a2 и Mi a2 lite ги има в алито и въобще не са такива цените каквито са в 1 пост. a2 4/64 -250$ и a2 lite 4/64 - 190$.
#12

В алито има ли 2 г. гаранция? За 489лв с две години се предлага в друг сайт, с право на връщане и +подарък Ми банда 3.Колкото до 6х камерата е по-зле от А2.

Изпратено от моят Redmi Note 5 Pixel Rom+GCam

Под грешка моя, било 6x аз мислех за 5-цата!

Изпратено от моят Redmi Note 5 Pixel Rom+GCam
#13

Тиесто камерите са еднакви.

niun01
Е не е 'Същия' MIUI за 6Х Срещу AndroidOne!

Пич, аз си давам парите за хардуер, не за софтуер. Има си XDA кеф ти какъвто РОМ си поискаш - МИУИ, АндроидУан, АндродТу и т.н.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Wild bear
#14

Да,писах,че се обърках.Бях гледал преди месец ревю на 6х срещу Note 5, и камерата особено на нощни е по-добра от Note 5.

Изпратено от моят Redmi Note 5 Pixel Rom+GCam
#15

Е няма как камерата му е страхотна... да не кажа, че е и телефона с най-добра камера от Шаоми, дори по-добра от Mix 2S и Mi8.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#16

Интересно твърдение,по-добра камера от последните флагмани!?!аз по принцип ако притежавах апаратчето даже камерата щеше да бие и mi9 i mix3 Smile
#17

Ще го взема за да тест ,въпреки да не съм фен на малките батерии,а пък Лайт версията не ми допада изобщо макар да е с голяма батерия.

Изпратено от моят Redmi Note 5 Pixel Rom+GCam
#18

Колегата го поръча преди, но набързо го продаде и не успяхме чак толкова добре да го тестваме, освен селфитата, които проста са невероятно. Сега пак го е поръчал и хубавото е, че в момента има OnePlus 6 и чака да му дойдат Mi8, Mi8 SE и Mi 6Х и ще се хванем да направим еднмо хубаво сравнение между четирите телефона.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • jeff1980
#19

Аз тъй като и съм абонат в момента на А2 в Инстаграм ,постват снимки на камерата.На дневна светлина са идеални,мисля ,че ще е по-добра от Mi8 Se

Изпратено от моят Redmi Note 5 Pixel Rom+GCam
#20

Mi A2 ще поддържа Quick Charge 4.0 само в Индия. За останалият свят - QC 3.0. Без значение 3.0 или 4.0, който желае да го ползва ще трябва да го закупи отделно, тъй като не се предлага в комплекта с телефона.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a2_wi...-32423.php

POCO F5 12/256 GB





#21

Вдигнаха цените в алито с 40-50 $. На тия цени не знам кой ще им ги купува, но сигурно след два месеца ще паднат.
#22

Я покажи на графиката къде точно е дигането


Прикачени файлове Миниатюри
   
#23

Става въпрос за двата телефона от темата.Защо ми вадиш тия графики.
#24

На графиката е цената на ми а2,в долари,в алиекспрес
#25

При мен най-евтиния MiA2 в Goldway излиза 270$ без доставка.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)