Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S9/S9+
#51

Как го деинсталира. На мен не ми показва телефона като напиша adb devices в cmd или powershell. Драйверите за ADB са правилно инсталирани. Деинсталирах телефона и го инсталирах пак. Се тая, USB debugging е пуснат. Да не би да трябва и Oem unlock, тогава ще ми изтрие всичко...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари
#52

Аз ползвам minimal adb бланка. Отварям си командния прозорец в инсталационната директория написах командата и всичко стана от първия път. При теб проблема може да е от кабела или порта. Другия вариант да не си дал разрешение от телефона

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#53

Може ли да дадеш повече и информация какво е "minimal adb бланка". Кабелът е оригиналният. Портовете са наред. Пробвах различни. Дал съм разрешение за ползване на данните от телефона. С Windows 10 съм. Просто като напиша adb devices в конзолата или powershell ми казва че няма такава команда.

Пп: разбрах какво имаш предвид. С малко зор намерих линк към бланката и с нея работи. За съжаление мода не бачка даже с повторно инсталиране.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#54

На Note9 все още си работи модът. ( след инсталиран февруарски пач)

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#55

При мен и колегата не само спря да работи, но направи менюто неизползваемо докато не го махнахмен с ADB команда.

Пп:четох в официалната тема на мода, че създателя нямало да изкарва повече такива отделни apk, ами ще го третира кат модул към Substratum, тъй че няма и да сработи повече.
При теб може да е станало някво изключение.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#56

Good Lock-2019


При мен всичко работи. Някои от приложенията се обновяват, но някои не могат  ( не се поддържат вече ), но работят.
Една от функциите : часовника може да се мести - ляво, дясно, средата и без часовник.
По принцип има доста интересни опции.
Всички приложения се инсталират, като обикновено приложение.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#57

Трябва ли нещо специфично да се направи при инсталирането. Нали не се поддържа в нашият регион официално.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#58

(2019-03-09, 10:55:27)remixa92 написа:  Трябва ли нещо специфично да се направи при инсталирането. Нали не се поддържа в нашият регион официално.
Не. Когато имаш apk файловете нищо специфично не се прави.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#59

Мерси супер е. Особено One Handed Mode + промени изцяло как си ползвам телефона.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#60

И аз се заиграх днес. Принципно нямах представа, че Самсунг имат такива плъгини до миналата седмица, когато го прочетох тук...
Свалих си директно Nice Lock от магазина + един пак с модулите от ХДА и...съм меко казано очарован.
Всичко тръгна без драми и шано врътки.
Модулите не са много, но са супер интегрирани и работят като вградени.
One жестовете наистина е почти гейм чейнджър при ползването на телефона с една ръка.
Също така си успях да си махна и иконката на батерията до процентите...нещо, заради което преди години флашвах къстъм ромове...
Благодаря на споделилите инфо тук, откъдето разбрах изобщо за съществуването на тези модификации...

П. С. За протокола - устройството е чист S9, евро версия.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
[-] 1 потребител изказва благодарност на expected за това мнение:
  • remixa92
Цитирай
#61

(2019-01-26, 00:51:18)Ironbutt85 написа:  Youtube Vanced e модифицирана версия на Youtube, която работи и в background режим без абонамент. Има и други екстри като черна тема, auto ad blocking и възпроизвеждане на видеа на 2160p. (4K).  Ето линк към темата в XDA, в която има подробно описание на всички функции, както и линкове за сваляне: YouTube Vanced Features                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

тоева работи ли на стариа андроид 8 ? и ако може стъпка по ступка да обясниш?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#62

Мисля че минимално му трябва андроид 4.4 така че не трябва да се притесняваш. Относно инсталацията това е просто АРК единствено трябва да разрешиш инсталиране от недоверени източници. Ако си без рут сваляш и инсталираш последните версии на вансед-а и микро джи. Има подробно описание в XDA а и колегата е предоставил линк.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#63

Немога да разбера кое трябва да инсталирам еното от двете се свалч другото неиска това микро джи?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#64

(2019-01-23, 13:50:38)mefistoreyon написа:  
Премахване на пространството под стоковата клвавиатура на OneUI Pie

Поради някаква причина от Samsung решиха да оставят мястото под стоковата клавиатура в Android 9. Потребителя в XDA @osuki9x  е направил няколко мода, единия от които премахва това пространство. Другия вариянт е да се използва друга клавиатура от Google Play  - Gboard, Swiftkey, "проблема" тук го няма. От Samsung може и да работят по въпроса и да го оправят за вбъдеще а до тогава... 

[Изображение: KAJvWxh.jpg] [Изображение: qYVeXlq.png]

Линк: RemoveKeyboardSpace.CompleteOneUI.apk


Важно:
 Мода може да се използва само с жестовете за навигация, ако превключите обратно към бутоните, няма да се появят. Трябва да се деинсталира първо мода за да ги изпозлвате отново. 


Мода се деинсталира през adb с командата: 


Код:
adb uninstall android.CompleteOneUI



Source: XDA

PS:
Аз пробвах също PackageInstaller.CompleteOneUI.apk  и работи без проблем. Това "оправя" белия екран докато инсталирате приложения.  
[quote pid='1535056' dateline='1548244238']
Колега, освен с адб чрез команд пром, има ли друг начин за деинсталиране на програмата за разстоянието под клавиатурата? Само свързвам телефона към компютъра и въвеждам командата или има и нещо друго което се прави?
[/quote]

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#65

Здравейте, колеги , имам 2 питания за възможни персонализации...Има ли вариант долу в лентата с бутоните да се добави 4-ти бутон, ролята на който е, да пада лентата с нотификацийте отгоре при натискането му(видях, че с плъзване по екрана, лентата пада, но този бутон така съм му свикнал, че сега много ми липсва). И другото ми чудене е, незнам дали ще се изразя правилно - може ли началните екрани при превъртане, когато се стигне до последния, например крайния в лява посока да може да се продължи превъртането в същата посока, а не да се връщам обратно през всичките екрани, за да стигна до крайния в дясната страна. На предишните ми телефони винаги съм намирал тази опция, тук не можах да се справя...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай
#66

По първия въпрос, може да слайдваш по сензора за пръстов отпечатък отзад за сваляне на "щората" с известия. За бутон в лентата за навигация мисля, че не може. 
По втория въпрос, води се безкрайно превъртане при други марки телефони, но при Самсунг го няма, трябва да се връщаш назад като стигнеш до края.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • fenato
Цитирай
#67

По втория въпрос пробвай с друг лънчер това е опция на лънчера с такива не липсват в магазина. А е възможно и по първия въпрос това да е решениято

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • fenato
Цитирай
#68

Пачнат Good Lock с поледната версия на приложенията >>> Good Lock 1.4.2019 . Работи и за нашия регион.
[-] 3 потребители изказват благодарност на LimpBizkit за това мнение:
  • Kosmom01, remixa92, Woohoo
Цитирай
#69

Видео тапети, които могат да се използват за заключен екран.  Аз в момента ползвам втория. Много добре стой на заключен екран. 

S9

Link: Click





Galactic Bloom

Link: Click

[-] 3 потребители изказват благодарност на LimpBizkit за това мнение:
  • bga, iordangenev, remixa92
Цитирай
#70

Супер е втория. Ако имате още безплатни анимирани тапети, пускайте, че безплатните в магазина на Самсунг не са кой знае колко много и добри.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#71

На мен 1вия ми хареса много.
Благодаря.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#72

Да, готини са ^^ Единия е правен от някакъв в Reddit. Ще прегледам какво имам, ако има нещо интересно ще го шерна. Девятката го има и като буут анимация,но без руут няма как да се ползва.
Цитирай
#73

От Samaung пуснаха ъпдейт за EdgeLightning+, и пуснаха три нови apk та. Едното показва всички известия (NotiStar). Другите две - Nice Shot и Tag Board, не съм сигурен какво правят. Част са от GoodLock.

LINK
Цитирай
#74

(2019-04-15, 17:49:04)LimpBizkit написа:  От Samaung пуснаха ъпдейт за  EdgeLightning+, и пуснаха три нови apk та. Едното показва  всички известия (NotiStar).  Другите две -  Nice Shot и Tag Board, не съм сигурен какво правят. Част са от GoodLock.

LINK
Nice shot  е доста полезно Явно . Дава възможността да се записва видео на екрана когато направиш скрийншот. Най-на края имаме и тази опция .

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#75

При мен не сработва, но не е болка за умиране.  Относно видео тапетите, намерих още няколко. Първия е в няколко цвята. Втория го няма за изтегляне...За това дръпнах видеото. 

Линк - https://onedrive.live.com/?authkey=%21AD...E7CEECB022

Линк - https://www106.zippyshare.com/v/WdP1kbfS/file.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)