Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kолко XIAOMI устройства имате в къщи?
#51

Благодаря.. Жената вика че съм болен... Хахаха
Имам въпрос... От къде мога да си взема тв над 55 инча?
Цитирай
Аксесоари
#52

добавяме и mi smart scale:

https://www.mi.com/global/scale/

оказа се, че от българия може да се вземе за около 40лв
Цитирай
#53

Аз май съм пропуснал да се отбележа в тази тема с нещата, които съм купувал и се ползват от мен и от семейството. Всички са топ и се ползват все още!

1. Xiaomi Redmi Note 1      2/8 (white)
2. Xiaomi Redmi Note 4X    3/32(Pink)
3. Xiaomi Redmi Note 5 AI  4/64 (Blue)
4. Xiaomi Redmi Note 5 Al  4/64 (Pink)
5. Xiaomi Redmi S2             3/32 (Silver)
6. Xiaomi Amazfit BIP  (Black)
7. Xiaomi Mi band 2
8. Xiaomi Mi band 3
9. Външна батерия Mi Power Bank 2S 10 000 Mah  
10. Очила - Xiaomi TS Anti-blue-rays Protective Glasses
11. Химикалка Xiaomi Mijia Metal Sign Pen
12. 2 раници Mi Casual Daypack (Bright blue & Pink)  
13. Четки за зъби Doctor-B (8бр. до тук)
14. Xiaomi Mi Bluetooth Headset basic
15. Слушалки Xiaomi Piston in Air
16. Нощна лампа Xiaomi Mi motion-activited night lamp
17. Xiaomi Mija usb вентилатор + led лампа

Разбира се, имам мераци и планове за още много неща, но въпрос на време и финанси!

[Изображение: dsf.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на speedemon за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#54

Айде и аз да се отбележа
-poco F1 (не знам дали да го броим Smile )
-Xiaomi Multifunctional Gateway
-Xiaomi Universal IR Remote Controller
-Xiaomi Mijia Human Body Sensor 2 бр
-Xiaomi Mijia Intelligent Wireless Window Door Sensor
-Xiaomi Mijia Smart Temperature and Humidity Sensor
-XIAOMI YEELIGHT 3 бр
-XIAOMI ROIDMI 3S
-XIAOMI MI BOX 3
-XIAOMI AMAZFIT BIP
-XIAOMI PISTON слушалки
-XIAOMI MI AIR PURIFIER PRO
-XIAOMI MI ROBOT VACUUM CLEANER

Google Pixel 6a
Цитирай
#55

(2019-01-31, 13:11:49)slavkov написа:  Айде и аз да се отбележа
-poco F1 (не знам дали да го броим Smile )
-Xiaomi Multifunctional Gateway
-Xiaomi Universal IR Remote Controller
-Xiaomi Mijia Human Body Sensor 2 бр
-Xiaomi Mijia Intelligent Wireless Window Door Sensor
-Xiaomi Mijia Smart Temperature and Humidity Sensor
-XIAOMI YEELIGHT 3 бр
-XIAOMI ROIDMI 3S
-XIAOMI MI BOX 3
-XIAOMI AMAZFIT BIP
-XIAOMI PISTON слушалки
-XIAOMI MI AIR PURIFIER PRO
-XIAOMI MI ROBOT VACUUM CLEANER
XIAOMI ROIDMI 3S доволен ???

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#56

(2019-01-31, 13:15:42)i.stojanov написа:  XIAOMI ROIDMI 3S доволен ???

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Миии върши работа. Доста е чувствителен и лесно се получават смушения.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#57

Това ме интересуваше. Очаквах този отговор. Благодаря за искреността Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на i.stojanov за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#58

Аз съм скромен Big Grin , фен съм иначе  Tongue  Но пък темата дава доста идеи за покупки.

1. Mi Band 2
2. Mi Band 3  Tongue
Цитирай
#59

(2019-01-31, 13:33:26)i.stojanov написа:  Това ме интересуваше. Очаквах този отговор. Благодаря за искреността Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Иначе като зарядно няма грешка Smile

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#60

(2018-07-26, 10:45:45)user32 написа:  Здравейте,без да се усетя в къщи се натрупаха над 10 xiaom джаджи! Нека да споделим в тая тема колко xiaom устройства (разбира се и дъщерните и фирми) имаме в къщи.Така, че ако някой има въпроси за определено устройство ще знае кой да пита или може да попита направо в темата.
 
1. Xiaomi Redmi 4X ,работи повече от година перфектно.Яка батерия!
2.MI BAND 2 ,една от първите бройки, на повече от две години без проблеми.
3.YI спортна камера , добър продукт за парите и времето си.
4.Amizfit pace,часовникът който нося постоянно.
5.Два контакта > WI FI и Zigbee ,контактите им дават до 2500w, но преходника който подаряват не!Така ,че не става за ел уреди който консумират повече.
6.Термометър, евтин работи добре.Измерва точно и бързо!
7.Mi Smart Water Quality Test Monitor,мери чистотата на водата.Цена 10лв.
8.Xiaomi Mijia Mi Smart Cam, камерата в нас. Засича движение и записва 10сек. клип в облака,отдалечен достъп,нощно виждане...
9. Xiaomi Smart Home Gateway Multi-functional ,устройство към което се прикачват други устройства,също така Интернет радио, лампа, аларма.
10.Xiaomi Mi Magic Cube, най яката джаджа ! С кубчето си пускам/спирам електроуредите в нас !( осветление ,радиото и т.н) Уникален уред и всичко това за 20лв. Много си струва,работи перфектно.
11.Mi Electric Scooter White
Малко update

12.Mi mix 2,хубав телефон,добре работи, ако не сте много по нощните снимки ,отличен избор.Закупен преди няколко месеца за 205€ прекрасна цена за това което предлага.Премиум материали.
13.Power bank 10000.Алуминиево тяло,хубав дизайн.Има опция да се зареждат малки апарати като часовници,гривни,блутут слушалки и.т.н.
14.Крушка aqara.Много ми допадна ,че може да намалява и увеличава светлината и се включва само с въртене на магическото кубче!
15. Опа... и една цветна крушка дето я имам от доста време
16.Керамичните слушалки с usb-c.Като минус не изолират нищо.Добър звук и много удобни
17.Wifi разклонител с 3 usb порта.Не могат да се изключват по отделно трите гнезда 220в нито usbтата.Или всичко работи или всичко е спряно.Отчита разхода на електроенергия.
Цитирай
#61

(2019-01-31, 13:33:26)i.stojanov написа:  Това ме интересуваше. Очаквах този отговор. Благодаря за искреността Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Относително е за роидми 3s , аз го ползвам от доста време и мога да кажа ,че след тестове на над 5 вида трансмитери това е устройството което е абсолютен бетон като качество на сигнала, смущения много рядко имам, въпроса е да уцелиш подходящата честота , моето стои на първата най-малка ...мисля 87.5 , имаш известия ако имаш грижа с напрежението в инсталацията, зарядно с 2 юсб порта ........ на цена мисля в диапазона 11-14$ няма какво да се иска повече.
Купих на 3-4 колеги след като чуха при мен ...и те са доволни доста.
Цитирай
#62

За момента само едно. Amazfit bip, но до края на годината може да се увеличат.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#63

Аз преди няколко месеца си взех Bluetooth слушалка на Xiaomi, защото си бях забутал някъде моята си, а ми трябва често. Е, да ви кажа впечатленията ми са УЖАСНИ! Слаб звук, неудобни (след повече от 30 мин. носене на ухото, започват да убиват), често ми изпада от ухото, бутона за приемане на разговор е на супер неудобно място. Ако такива са и другите велики китайски творения на тази марка, няма що, да си ги ползват тези, които не са се докосвали до нещо по-качествено.
[Изображение: 26413527.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#64

Имам същата , има три различни протектора с ушенце за прикрепяне. Средното ми пасна идеално, въпреки че понякога когато скачам или бягам се размества наистина. Звука обаче е много силен и чист, когато не съм в шумна среда дори им намалявам силата на звука. Да вярно в началото и аз имах проблеми с нея ....след известно време чувствах дисконфорт в ухото ,но вече забравих за това и ако не бе този пост нямаше и да си спомня....свиква се. За тази цена са супер ,не мога да се оплача.
Цитирай
#65

Цената е почти същата като на другата ми слушалка Plantronics М70, не съм я поръчвал от Китай, взех си я от тук за 40 лв. За разлика от тази обаче, Plantronics-a е на светлинни години класи над нея.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#66

Със Самсунга ли я ползваш? Знам ,че не е идеална, но аз нямам проблеми , взех я за 12 $ беше някаква промоция в Али. Ползвал съм я само на телефони от моите у-ва.
Цитирай
#67

За хендсфри Plantronics почти нямат равни. Иване трябваше да питаш преди да купуваш.
Цитирай
#68

Разбира се. Все пак произвеждат и слухови апарати. Добри са. Моята сдаде багажа. Но пак ще взема такава.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#69

(2018-07-28, 11:40:49)Stormrage написа:  1. Redmi Note 3
2. Mi Band 2
3. Xiaomi Mi TDS Pen
4. Mi Gateway Zigbee
6. Mi Magic Cube Zigbee
7. Mi Air Purifier 2
8. MI Yeelight LED Night Light Intelligent Human Body Sensor Lamp
9. Mijia Smart Lights Indoor Bed Bedside Lamp
10. Mijia Bluetooth Hygrothermograph
11. Mijia Pen
12. Mi Powerbank 2 20 000 mah
13. Xiaomi Mijia iHealth Thermometer
14.Xiaomi Turok Steinhardt TS Nylon Polarized Stainless Sunglasses
13. Xiaomi Mijia iHealth Thermometer - заслужава ли си? Сравнявал ли си го с живачен или такъв, който наистина мери коректно? Че малкия тия дни направо ни стресна, а аз използвам един на Braun - 150лв и мери в ушите, но нещо странни цифри ми дава и се замислям да го сменям.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#70

Аз ползвам такъв, мери точно сравнявал съм го с два живачни. По спомен му дават отклонение от ~0.2°С.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на saw888 за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай
#71

Проблемът е, че понякога температурата не челото е по-ниска от колкото реално е на тялото. За това тези в ушите и челото реално може и да мерят вярно, но това да не е темепрстурата на човек. Това разбира се не е проблем с устройството.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#72

(2018-08-10, 08:38:27)Galika написа:  Уляля, колко много нови продукти разбрах, че има.
нали, направо сега как ще спя..
Аз ползвам, или пък съм имал тези:
1/ телефони от серията ми и Redmi поне дузина..
2/ Ми банд 1-2-3, Кор, АмейзФит Бип и Пийс
3/ Амплифер, като флашка един..
4/ външна батерия 10к мач
5/ две цилиндрични колонки

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#73

18.Новата ми придобивка! Убиеца на комари и всякакви досадни насекоми. Без химикали или безподобни само светлина и един вентилатор. Дано и да работи![Изображение: matamosquitos-VH-328-Mosquito-killer-barato-212x300.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на user32 за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#74

(2019-06-30, 14:47:37)user32 написа:  18.Новата ми придобивка! Убиеца на комари и всякакви досадни насекоми. Без химикали или безподобни само светлина и един вентилатор. Дано и да работи![Изображение: matamosquitos-VH-328-Mosquito-killer-barato-212x300.jpg]
Силно заинересован! Чакам отзиви!

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#75

Ще пиша в темата. За сега няма гадини, но ще дойдат и ще видим става ли за нещо повече от ултравиолетова светлина това нещо. Единственото за което се сещам сега , идва с usb кабел и до там. Ще ти трябва зарядно с usb изход или powerbank да го захраниш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)