Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI Hidden Settings или скрити настройки
#1

MIUI Hidden Settings е приложение което открих преди дни. Това което ви предоставя е достъп до скрити настройки (тъй като не е възможно да се открият в обикновените Settings(*с изключение)

Тествал съм го на MIUI Global Stable - Android 8.0.0

Забраняване на приложенията е първата функция която предлага.*
Втората опция на която искам да наблегна е Content Adaptive Backlight Settings(CABL)
Това което си представям аз, е че чрез тази опция предоставя по-некачествен content при ниско ниво на батерията с цел пестене. Тези които се наслаждават на екрана си и искат да го видят в пълен блясък може да сложат Visual Quality Level на High (вместо Auto)
Не мислете, че ще има балкан разлика, бих казал неразличима, но всеки си решава дали има нужда от това или е някакъв вид 'gimmick'.


Има редица хардуерни тестове които може да ползвате*. Има богат избор като цяло, и нямам време да обясня за всяка една опция по отделно. Ако имате въпроси за някоя, ще отговоря.


Нека не стават недоразумения. Нямам вземане даване с разработчика. Факта че съм задължен да ползвам Global Stable ром за известно време ме накара да търся решение относно някои неща.
[-] 2 потребители изказват благодарност на pi4a7a за това мнение:
  • nnikolaev, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го ползвам лично за да деактивирам приложенията в системата дет не ги ползвам при първи буут, в Miui 9.5 спряха цъкането на линк към приложенията в Google play > Помощ и отзиви > Разглеждане на всички статии > Изтриване или деактивирване на приложения под Android > Докоснете настройките за приложения. Това може да се цъка но в този случеи не се получава нищо на Miui 9.5 и нагоре

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

(2018-07-27, 05:20:18)BGDropche написа:  Аз го ползвам лично за да деактивирам приложенията в системата дет не ги ползвам при първи буут, в Miui 9.5 спряха цъкането на линк към приложенията в Google play > Помощ и отзиви > Разглеждане на всички статии > Изтриване или деактивирване на приложения под Android > Докоснете настройките за приложения. Това може да се цъка но в този случеи не се получава нищо на Miui 9.5 и нагоре

Опитах го преди да пусна темата и се получи, не знам защо при теб не става.
Цитирай
#4

защото е на български или е бил с по-стара версия на Плей стор,
Цитирай
#5

Нито от българския не е нито от Play Store, много съм флашвал на тоя телефон и знам от кво е, на много стара версия на Play си работи но Play не работи както трябва, и това ми свърши работата

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Днес го правих на редми ноте 4х с 9.5.1.0 - работи си
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)