Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безконтактно плащане С Note 8
#26

Ами предпочитам да си платя всеки месец,но да ми е сигурна услугата. Leupay имат много пропуски ,една от които е,че не обявяват текущи проблеми на официалната страница. Факта,че имат проблеми с ПОС терминали на някои банки е важно да се знае от клиентите.
Аз днес отново ползвах phyre ,и всичко е супер.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • Schvabata
Цитирай
Аксесоари
#27

Естествено, че всеки си има предпочитания. Едва ли и тез и онез са идеални, без пропуски, както ги наричаш Wink Някои няма да са доволни, че не можеш да си върнеш парите, ако веднъж си ги вкарал с портфейла....
Иначе, както споделих, не ми харесва месечната такса, при положение, че те работят с парите ти... Ако ми следиш мисълта... Аз пък днес, тормозих всички контакти на Leupay за да проверя как им е съпорта... Не само за портфейла, но и за другите им продукти, които между другото не са хич малко. Останах много очарован.
Цитирай
#28

Най съм доволен от iCard.
Имаш две безплатни виртуалнащи карти.
Имат изход от приложението, какъвто липсва във phyre.
Имат лайф чат през телефона , какъвто също липсва във phyre. Отделно имат и телефон за връзка, където ти връщат на неприетото обаждане. И без брой други гъдели който липсват във phyre.

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#29

(2018-07-28, 20:18:01)vladdark написа:  Естествено, че всеки си има предпочитания. Едва ли и тез и онез са идеални, без пропуски, както ги наричаш Wink Някои няма да са доволни, че не можеш да си върнеш парите, ако веднъж си ги вкарал с портфейла....
Иначе, както споделих, не ми харесва месечната такса, при положение, че те работят с парите ти... Ако ми следиш мисълта... Аз пък днес, тормозих всички контакти на Leupay за да проверя как им е съпорта... Не само за портфейла, но и за другите им продукти, които между другото не са хич малко. Останах много очарован.

Владо, дефакто съпорта на когото си попаднал е съпорта на iCard, за който @yanku споменава.
Защото и трите портфейла: iCard, LeuPay и A1 Wallet са на Айкард АД, само че с различен брандинг. Приложението е едно, само картинките в тях са различни...и финансовата институция, която държи парите е една. Айкард АД, сертифицирана от БНБ.

И сега въпроса, докато А1 е ясно, че е брандирано за Mtel, защот им е на айкард да имат 2 приложения?
П.С. Всъщност разбрах, leupay плащат на айкард за да ползват тяхната система. Т.е. фирма, която дава само име и ползва нещо чуждо.

Цитат:Услугите на LeuPay Wallet по издаване и управление на електронни пари се предоставят от “Айкарт“ АД.
Цитирай
#30

(2018-10-05, 11:40:30)GH0STFACE написа:  Владо, дефакто съпорта на когото си попаднал е съпорта на iCard, за който @yanku споменава.
Защото и трите портфейла: iCard, LeuPay и A1 Wallet са на Айкард АД, само че с различен брандинг. Приложението е едно, само картинките в тях са различни...и финансовата институция, която държи парите е една. Айкард АД, сертифицирана от БНБ.

И сега въпроса, докато А1 е ясно, че е брандирано за Mtel, защот им е на айкард да имат 2 приложения?

Не е така. В зависимост за коя от ТЕХНИТЕ платформи имаш проблем, трябва да се обърнеш към съответния съпорт. Говоря ото първо лице, ползвал съпорта и на леупей и на айкард. С айкард съм още от времето, когато бяха в договорни отношения с тогавашния глобул.
Ако се обадиш на айкард с проблем в леупей, те няма да могат да ти помогнат, с извинението че са различни продукти. Що се отнася до това, кой държи парите, съм напълно съгласен, че е една институция.
Цитирай
#31

(2018-10-05, 12:34:00)vladdark написа:  Не е така. В зависимост за коя от ТЕХНИТЕ платформи имаш проблем, трябва да се обърнеш към съответния съпорт.  Говоря ото първо лице, ползвал съпорта и на леупей и на айкард. С айкард съм още от времето, когато бяха в договорни отношения с тогавашния глобул.
Ако се обадиш на айкард с проблем в леупей, те няма да могат да ти помогнат, с извинението че са различни продукти. Що се отнася до това, кой държи парите, съм напълно съгласен, че е една институция.

Поне така предположих. Защото А1 wallet съпорта е на айкард точно. Дори казват, "Добър ден, айкард" и за това така помислих и за другите.
Иначе като функционалност всичко е 1:1, дори не са си правили труда да преправят приложението, само цветовете и логотата са различни.
И ако имаш проблем с LauPay, трябва айкард да ти го решат. Просто минаваш през посредник Smile
Цитирай
#32

С Phyre вече може да се връщат пари обратно в сметката.
Цитирай
#33

(2018-10-05, 17:43:21)stamo1911 написа:  С Phyre вече може да се връщат пари обратно в сметката.

И в iCard може. Трансфера е на стойност 1 лев.

След последния ъпдейт на iCard от преди минути
[Изображение: i_Card.jpg]
 
 [Изображение: image.jpg]


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#34

Някой плащал ли е с iCard или Phyre в Aliexpres?

1916 
Цитирай
#35

Aз съм плащал с iCard, с Phyre не е възможно, понеже картата която имаш е само за безконтактно плащане

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
[-] 1 потребител изказва благодарност на yanku за това мнение:
  • milss
Цитирай
#36

Благодаря за информацията. Значи ще се ползва iCard, че дори и рядко ми се налага да плащам с карта за някои поръчки в интернет.

1916 
Цитирай
#37

Плащам през Alipay в алиекспрес.
Цитирай
#38

(2018-10-08, 22:00:20)milss написа:  Някой плащал ли е с iCard или Phyre в Aliexpres?

Добавил съм си виртуалната Visa (от А1 Wallet) в AliExpress и вече имам няколко покупки.

С А1 wallet (предполагам и na iCard го има) трите карти (мобилната Mastercard и виртуалните Visa и Mastercard) могат да бъдат заключвани/отключвани на момента. За мобилната все пак телефона трябва да ти е отключен за да плащаш (така, че нея не я заключвам, но двете виртуалните ги държа заключени).

Когато дойде ред за плащане в AliExpress, преминавам на A1 wallet, отключвам Visa картата, пак в AliExpress, PAY и след това в A1 отново я заключвам. Дори да предположим, че някой успее да открадне данните за картата, трябва да е и голям късметлия, за да ме улучи за няколко секунди докато съм я отключил и да направи плащане/покупка. 
(Веднъж бях забравил и си отказваше плащането, докато не се сетя да я отключа.)

Доволен съм, защото нямам месечни/годишни такси.
Дори да не я ползвам няма да има такси след време.
Захранвам си я с превод от моята банка. Не съм пробвал още захранването през офис на A1.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • milss
Цитирай
#39

Пълен майтап са. Само за аматьорски базикни стават. Евро превод ми липсва трети ден. Днес след запитване казаха, че имали "технически" проблем и плащането щяло да бъде върнато.
Значи разчиташ на едно пари (няколко стотин евро) да дойдат понеделник. Сряда ти казват, ще работата няма да стане. Пълни аматьори са. Каквито и да са банките, това там не се случва.
Icard стават само да прехвърлиш 5 лева от сметката си и да се изфукаш да платиш с телефона. (Ако приложението няма бъг след поредния ъпдейт, може и да успееш)
Цитирай
#40

Някой да е ползвал/ползва VIVA PAY?
Моля за мнения и отзиви.

                                                                    
Цитирай
#41

Моята банка (немска) предлагат услугата MobilePay.Преди 3 дена си го активирах от приложението на банката за онлайн банкиране и вече плащам с телефона на касите.Доближавам телефона до устройството за безконтактно плащане и до 1-2 секунди плащането е одобрено.Директно от сметката се теглят парите,както като при плащане с карта.Без да ползвам други приложения,да се презареждат някакви суми по тях и прочие(което ми звучи,като предплатена карта във вид на приложение).До 25 евро не се налага да въвеждам ПИН код,за суми над 25 евро си изисква пин-а.Това е безконтактно плащане с телефон.Това за плащане за покупки в интернет,вече е друго.Кой както си е решил,така си плаща покупките-с PayPal,директен дебит,предплатена кредитна карта,споменатите от вас приложения.Всеки си има предпочитания.
Цитирай
#42

(2018-10-08, 22:10:43)yanku написа:  Aз съм плащал с iCard, с Phyre не е възможно, понеже картата която имаш е само за безконтактно плащане

Това не е вярно!
Каквото можеш с icard го можеш и с Phyre!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)