Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Ъп-че. Даймънд 4.[Изображение: 76b21ca5b09dfd75ad6b990d222ea572.jpg]

Sent from my LG G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз съм Crown 5, но напоследък се навъдиха много хакерчета и цъкам от дъжд на вятър arcade mode.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#28

(2018-08-20, 18:18:18)gurcayy написа:  Аз съм Crown 5, но напоследък се навъдиха много хакерчета и цъкам от дъжд на вятър arcade mode.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Евала за което .. и за това ли има хакове, стига де .. затова зарязах цс, макар да съм админ в един бг сървър и съм ЛЕМ в цсго.. аман от хакери..

Sent from my LG G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#29

Има и то доста.

Днес влезнах да загрея, а взех, че спечелих соло... [Изображение: 8afbc32e54e0f08562a374a0cec20a49.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#30

Вече няколко пъти мерника ми е на целта стрелям или забива някак си или не правя поражение ,примерно аз съм с пушка той е с пистолет и се стреляме той стреля 1 път аз 2 точно в него и ме изхвърля от игра (убива)?
Що се получава така аз ли нещо не правя както трябва или ....?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#31

От лага в сървърите е. Напоследък доста често има сериозен лаг и почти не се играе.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#32

(2018-08-23, 23:11:20)gurcayy написа:  От лага в сървърите е. Напоследък доста често има сериозен лаг и почти не се играе.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Днес хапнах един чикън динър, докато се телепортирах (при стабилен пинг от 30), а тоя не ме целеше от лаг и си умря в синьото.. а споменавайки пинг - понякога имам усещането (ако цъкам на 4г на А1), че роувъра Кюриосити има по-добра връзка от моята.

Sent from my LG G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#33

Някой да иска да играем в Теам .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#34

Ако някой иска да разцъкаме, пиша се leoxrat
Цитирай
#35

[Изображение: 1Aovy7zI.jpg]


Някой знае ли от какво се е получило така :

Вместо мерник ми излезе това WaffenMeister ,Sehr Gemocht!?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#36

И аз я играя от скоро, голяма зарибявка е. По принцип не съм по шутърите, но това с войс чата и отборите е много добре измислено, имам приятелит дето не съм ги виждал от месеци и докато пуцаме си лафим и четиримата.

Huawei Mate 20
Цитирай
#37

Яко е да,и мен много ми допадна но напоследък много ме хакват ли не знам какво става, изхвърлям двама трима от игра и след като и моя ред дойде и ми изписва че съм изхвърлил един, и еи такива щуротии както на по горната снимка .
Това стана след като изхвърлих 6 играча от игра за последно и от тогава ....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#38
Tongue 

Много, много лесно и особено приятно се играе през официалния емулатор на играта... В някои случаи, като изключим графиката, екшъна и удоволствието се доближават до РС версията.
Wink

Цитирай
#39

с коя програма е това?
Цитирай
#40

(2018-10-17, 11:57:45)1124 написа:  с коя програма е това?

Не е "програма", а емулатор за компютър. Официален за PUBG, директно от разработчиците - Tencent...
Хубаво е да имаш поне 4GB RAM (но върви и на по слабички машини). Допълнително има подробни настройки за контроли и видео/графика.

https://syzs.qq.com/en/
Цитирай
#41

Имам джойстик, който свързах и настроих с приложението octopus. Обаче от PUBG смятат че се види Хак и получих бан за 24ч. Ако джойстикът е хак, този емулатор е най-големият хак. Както и да е. Сега чакам този контролер. Друг вариант няма засега.
Free Fire PUBG Mobile Controller for iPhone Android Phone Game Pad PUGB Mobil Gaming Gamepad Joystick L1 R1 Triggers L1R1 Button
https://s.click.aliexpress.com/e/bEBAdnHQ
Цитирай
#42

Каква тактика използвате?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#43

(2018-10-22, 01:12:52)nanobanano написа:  Каква тактика използвате?

1.Като скоча с парашута сам без Теам първо гледам да не ме следват някой след това гледам поотдалечени малки постройки и се приземявам, не се насочвам към места с повече постройки защото в повечето случай има много вражески играчи и ме елиминират много бързо.Често съм в последната десятъка така до 2място с подходящ екип.

2.Като скоча с парашута с Теам където ме заведат ,гледам да не се отдалечавам от Теам-а и така зависи от Теам-а.Като скачам с Теам аз да съм водещата фигура търся места със средно ниво на сгради докато се въоръжим после всичко останало си е до играчите.Някой се мъчат да те елиминират и с това трябва да се внимава и така .

Се радвам ако се съберем и да направиме някой игричка в един Теам


P.S
Всеки ден правя по една две три игрички според зависи колко продължават ,днес 2, едната с Теам 17 място другата 2-ро място сам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#44

С този контролер играта се играе все едно е на PC. И най-важно, от PUBG не засичат нищо нередно и няма да получите banned. Свързва се много лесно и всичко работи. А за още по-добра игра си закачате телефона за монитор или телевизор и се получава перфектно. На Galaxy S8 с приложението за настройки, на графика (BAGT) , играта лети с 60fps.

Original Ipega Pg-9096 Bluetooth Keyboard and Mouse Converter for Game Controller Pubg Mobile
https://s.click.aliexpress.com/e/bs5NvuZS
Цитирай
#45

Вчера изиграх си една игричка с Xiaomi Mi Max 2 останах очарован Smile С лекота първо място не направо телефона все едно е правен за тая игра явно зависи от скоростта на интернета и телефона изживяването бе уникално.До сега само с Samsung Galaxy Note 4 съм я играл и ....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#46

В началото са слаби, стани първи по-натам, примерно, като станеш платинум. Smile
Цитирай
#47

Трудно ги стрелям ама с колата ги мачкам здраво Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#48

Може и така да е ,за първи път 11 играча изхвърлих Xiaomi-то,ето едно първо място и на 35ниво и с Galaxy Note 4!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#49

Аз правя по 5-10 убийства без да ги стрелям. С оръжие много ми е близка камерата до човека. Уж има настройка, но не виждам разлика.

Мисля да пробвам с безжична мишка, BT контролер,но така като чета може да сметнат, че е хак ли?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#50

http://prikachi.com/images.php?images/129/9428129c.png

Вчера метнах пак пъбджи за един тест на новата версия (пази ми ранга и левъла, през Гугъл плей геймс се логнах) и с един пичага си разделихме едно пиле, като на финала бяхме близо до фарм и ми сви последния фраг. Кофти тръпката на моя ЛГ е, че почвам с около 60 фпс, после позагрява и дропи доста, като на финала се колебаех между 20 и 30.

А колкото до това дали няма да те сметнат за хак с джойстик/мишка+wasd - не знам, имам блутуут мишка и клавиатура, после ще метна октопус и ще направя тест. С джойстик само една игра направих, но шутър с джойстик ми идва малко ..

Горе видях пост за тактиката, та и на него да отговоря. 
Даймънд 2 съм вече, а това става лесно като:
Играейки с тийм от 4-ма скачам отделно някъде с нелош луут (фарм, руинс), събирам криво ляво някое автоматично за близо (АК, скар или юмп с ред дот или холо) и по възможност нещо за средна дистанция (мини14, кар98 с 3-4Х).
После отивам с кола към центъра на кръга, евентуално събирам отбора по път, в голям град ми е най-кеф. Екипировка ми носят жертвите на крак, не съм ходил за дропа нито веднъж досега, пък през две игри свалям по някой , дето е закачил камуфлаж  Tongue

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)