Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. Вчера ми пристигна таблета от Китай Онда Х20. Първите ми впечатления са много добри. Много бърз, зарежда мигновенно. Дисплеят е много добър. Общо взето никакви проблеми с работата. Звукът от двата говорителя е силен но не е много собър от към качество. Липсват високите честоти. Също така има проблем и с фейсбук приложението и по-точно при гледането на клипове. Качеството е доста лошо. Доколкото разбрах не е оптимизирано приложението нещо. Поддържа клипове в youtube 4k 60fps- уникална картина. Батерията се държи добре 6-7 часа изкара с ровене. Доволно! 
Като цяло за 260лв е уникален таблет. 
Видео качеството през фвйсбук се оправя с по-стара версия на прилоцението.
com.facebook.katana_v98.0.0.18.70-41212249_Android-4.0.3.apk
  
Onda X20 Deca Core Tablet PC 10.1 inch IPS 2560*1600 MTK Helio X20 Android 7.1 4GB Ram 64GB Rom Dual-Band WiFi GPS 3G 4G LTE

 http://s.aliexpress.com/QzEnMfMF?fromSns=Copy
Цитирай
Аксесоари
#2

Тест от geekbench 4


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#3

Има ли БГ меню ?
Цитирай
#4

има бг Меню и всичко си работи идеално засега. Само с фейсбук имаше проблем с качеството на видеята, но съм посочил коя версия да се свали и проблеми няма.
Цитирай
#5

Колега, заплати ли мито и ако да колко?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2018-08-19, 17:05:01)mkarchev написа:  Колега, заплати ли мито и ако да колко?
Мито няма, най-много ДДС + пощенски разноски и то, ако пратката е минала митнически сборове.

 
Цитирай
#7

(2018-08-19, 18:22:29)NoMaD написа:  Мито няма, най-много ДДС + пощенски разноски и то, ако пратката е минала митнически сборове.
Няма мито попринцио или за този селър?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

За такъв вид стока няма по принцип.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • mkarchev
Цитирай
#9

(2018-08-20, 14:14:28)NoMaD написа:  За такъв вид стока няма по принцип.
Но плащам ДДС, нали?

Ако го пратят до UK от там тук спестявам ДДСто нали?


Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Ако пратката е от държава, членка на ЕС, няма ДДС. Плаща се само стоката + доставка за нея.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)