Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мобилни данни по дни
#1

Здравейте, вчера разбрах със съобщения, че съм надвишил кредитния лимит за данни на 80 и 100%. За часове съм навъртял 50лв и изключиха интернета. Каква програма да сложа, за да разбера какъв трафик е направил вчера?
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж тук,дали няма да ти свърши работа
От падащото меню задръж  за 2 сек бутона на мобилните данни


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Видях го това, но е за период и не показва данните по програми.
Цитирай
#4

(2018-07-29, 08:15:47)airbus написа:  Видях го това, но е за период и не показва данните по програми.

Можеш и така да го видиш,едно по едно
Слагаш вчерашна дата от падащото меню за начало и край и ще видиш колко е харчило


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Вчера отново ненормално потребление на данни. Имах на разположение 400mb, които заминаха за няколко часа. Не е имало разговори, стриим, музика и тн. Имах малко интернет и часове навигация IGO NEXTGEN и GMAPS? Навигациите са генерирали трафик от няколко мегабайта.

Забелязвам, че и това става в дните, в които съм свлючил навигацията. Кое може да източва данните? Някакви идей?
Цитирай
#6

IGO има off line карти,да не би да се актуализирала някоя карта?
По принцип,не те уведомява че се актуалузира
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#7

Папките не са обновявани скоро. За една седмица да обнови два пъти до 1 гб. Странна работа. Това ми е обица на ухото, да не пускам данни по време на навигацията. Натоварих се с 60лв за данни, добре че достигнах лимита и сега не навъртя нови 60лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#8

Знам само,че старата карта се замества от нова,пак в същата директория
П.с.И след като ползваш off line карти,спирай тия мобилни,не ти трябват
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)