Анкета: Какъв launcher ползвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Стоков
75.00%
57
75.00%
Аз си тегля
25.00%
19
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоков launcher на телефона ли ползвате или си теглите допълнителен?
#26

Преди време се занимаваш да свалям лаунчъри за разнообразие но все нещо ме дразнеха или не можех да им свикна и в крайна сметка си съм си пак със стоковото MIUI. Но пък редовно сменям теми и уолпейпъри, че бързо ми омръзват Big Grin

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
Аксесоари
#27

Не е на телефон, но на таблета ми със стар андроид 5 имах известни проблеми. Сложих "нова" и нещата си дойдоха на мястото.
не гласувах, тъй като не е телефон!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#28

Ползвам стоков. Просто на Самсунг лънчара ми допада.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#29

Nova. Първо, заради иконите, второ заради бързия рестор при смяна на марка и модел. А и съм свикнал с жестовете.
Цитирай
#30

Абе пронципно си ползвах Nova, но сметнах лънчъра на oneplus за по добър защото е интегриран много добре и новата ми е излишна, но на много други телефони съм ползвал Nova, примерно при Xiaomi, направо ти се молят да махнеш стпковия лънчъра с тая липса на app drawer.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#31

От как се помня имам купен Нова...
Интерфейса, с който съм свикнал, си движи с мен през всички телефони.
Макар, че напоследък се заиграх и си купих AIO лаунчера. И ми допада доста. Свеж полъх в еднообразието.

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай
#32

За тези, които не са гласували.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)