Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18
#26

(2018-08-23, 12:23:56)vesoisthebest написа:  Дай линк..това съм го изтървал.
Нямам линк а и не ми все търси ... НО производителите големите на (ам)олед екрани са самсунг, лг и бое ... самсунг не работи с хуяговей, а лг правеше екраните само и единствено за порше дизайна ... сети се на кой са призводство оледите в мейт 10 и п20про ... те може би за това и имат по висока честота на ШИМ и по добро цветопредаване от тези на самсунг ...
БОЕ е най големия производител в света на НЕ олед екрани също ... Сериозен потенциал и производствен ресурс +, че май ще изкарат сгъваем дисплей малко преди самсунг ...
Интересно развитие има там ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • doktorra
Аксесоари
#27

Самсунг, ако не ги настроиш, могат да изкривяват цветовете, както често се случва при LED-овете. А и те с дисплеите са като сестрата-*урва: нямаш такава, ама иди доказвай, че не е. Сега всеки ти приказва за ШИМ и не знам си какво, ама масово произвеждат дисплеи, телевизори и са лидери в това.

На все още незнайни (поне не и за масовия потребител) китайци, каквото и да изкарат "първи" (като че ли има значение) - не може да се вярва с такова голямо доверие. А и всеки рекламира своето, но JDI все още правят IPS и тази технология има и предимства.

Всъщност големите производители отдавна не залагат толкова на масови продукти, колкото на компоненти за тях - от тях се печели повече, другото се държи за престиж в много случаи и разбира се и някакви приходи или дори експериментално поле за някаква технология. Затова и едни не правят кой знае какви промени от модел до модел, а други се напъват да бълват невижданото - абе току-така не се настигат и задминават имена с десетилетия аванс в опита.
#28

На IFA сега трябваше да ги представят Mate 20/20 Pro , а не чак октомври... Направо със представянето на чипа и телефона … в комплект !! Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
#29

Някъде бях чел, че на IFA ще представят само Кирина, а самият телефон октомври.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#30

(2018-08-23, 20:18:54)bodonance написа:  Нямам линк а и не ми все търси ... НО производителите големите на (ам)олед екрани са самсунг, лг и бое ... самсунг не работи с хуяговей, а лг правеше екраните само и единствено за порше дизайна ... сети се на кой са призводство оледите в мейт 10 и п20про ... те може би за това и имат по висока честота на ШИМ и по добро цветопредаване от тези на самсунг ...
БОЕ е най големия производител в света на НЕ олед екрани също ... Сериозен потенциал и производствен ресурс +, че май ще изкарат сгъваем дисплей малко преди самсунг ...
Интересно развитие има там ...

Нямаш линк щото говориш една камара глупости...дай линк със инфо..нека не говорим само ей така,става ли?За порше дизайна е ясно,има достатъчно инфо.Аз пък защо си мисля,че дисплея на п20 про е дело на корейците?Ако имам грешка,пращай линк с инфо,че BOE са виновни за OLED-a във P20 pro.
https://www.anandtech.com/show/12676/the...o-review/5


Според сайта на BOE,към момента предлагат от 5.0 до 5,99" OLED панели.Въпреки това,има инфо и за по-големи размери,които не са в масово производство.
https://www.boe.com/en/product/xsqj/amoled/sjcp/

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • martoo, preparatos
#31

Ще има ли ноч???

Huawei P 40 Pro    Angel
#32

Само про версията, неофициално според изтеклите лийкове, няма да има ноч.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • doktorra
#33

Само лайта и обикновенния ще са с ноч лайта със стандартен, а майт 20 ще е с капковиден ноч

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#34

Някой има ли представа дали ще има някаква съществена разлика в камерите между p20 pro & Мате 20 / pro..
Пред голяма дилема съм , но не съм сигурен дали ми се чака за Mate 20 Или Mate 20 pro... Чудя се дали направо да не си взема П20 про…
Разбрах че новия кирин 980 е добра стъпка напред... Но дали аз като обикновен потребител ще усетя някаква разлика... Съмнявам се..

''A true master is an eternal student''

           
                
#35

Huawei Mate 20 и Mate 20 Pro ще стартират на 16 октомври в Лондон.

[Изображение: 0587a70eab6d23fbcab7a1bbcb59c7c4-full.jpg]
Източник:  >>>>>>>

 
#36

Служител на Huawei е забелязан да се разхожда с новия Mate 20 на IFA2018.
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_...-33055.php

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#37

Да , видях я тази статия и ме хвана яд... Направо да бяха представили серията на IFA и октомври да почнат продажби...

''A true master is an eternal student''

           
                
#38

Появили са се снимки на предния панел на Mate 20 Pro:
http://www.slashleaks.com/l/huawei-mate-...-out-again
http://www.slashleaks.com/l/mate-20-pro-...ked-images
За съжаление (поне лично) ще е с извити страни и огромен ноч.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#39

За мен е фейк тая снимка. Ноча не е с еднакви ъгли в двата си края,а надписа на китайски се скрива грозно от същия тоя ноч.
Малко изглежда като С8/9 с ноч.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#40

Това няма да е мейт 20 про

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#41

Нали уж се спекулираше , че Мате 20 ще има капковиден ноч, докато Мате 20 про няма да има ноч изобщо.... Сега ще се окаже че си е като п20 про… голям ноч.. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
#42

С риск да омажем темата, ноча на П20 Про, е един от най-малките, преди да излязат капковидните.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
#43

След месец ще видим. С нова може и да се свиква, ама с извит екран...

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#44

Пак изтекли снимки, този път на макет 1:1 на Mate 20 Pro
http://www.slashleaks.com/l/mate-20-pro-...t-shows-up

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#45

Това си е направо S9+ с ноч...... Ужас.
#46

Това доста повече ми допада от дизайна на P20 Pro, поне има смисъл от ноча и няма дебела рамка в долната част.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
#47

Свободни "съчинения" на тема Mate 20 .Това няма да има нищо общо с истината, ама карай. Освен да спретна и аз един "макет" ...

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#48

https://technews.bg/article-110922.html

Китайците много на сериозно се взимат....и накрая ще паднат от високо ми се струва в някой момент. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

#49

(2018-09-14, 08:53:06)Pelikana написа:  https://technews.bg/article-110922.html

Китайците много на сериозно се взимат....и накрая ще паднат от високо ми се струва в някой момент. Big Grin
Засега поне не избухват -в буквалният смисъл де! Wink
Скоро ще видим какво са сътворили.Търпение!
#50

Китайците винаги са били сила. Това че ни промиват мозъците не променя този факт. Защо мислите че Епъл е измислил топлата вода, защото ни казват така..... Азиатската култура е много по различна от нашата. Те не се изхвърлят, и мислят с години и ходове напред. Живях няколко години при тях и разбрах и видях че те не бързат. Оставят конкурентите им да се изхабят от към идей и тогава надграждат това което вече е изградено.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)