Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18
#51

Няма причина да не се присмеят на конкуренцията като се има на предвид какво показа преди няколко дни. Нормален маркетнгов трик .. а вече дали и те ще предложат нещо което да надгради остава да разберем. Ясно е че с бързи темпове на развитие и показване през 4-5 месеца на нови неща няма да издържат дълго, но в момента вървят в правилна посока.
Хубавото е че ще покажат новия проц да сверим часовниците за догодина дали наистина разликите ще са толкова големи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на don_gori за това мнение:
  • fifth_root
Аксесоари
#52

(2018-09-14, 08:53:06)Pelikana написа:  https://technews.bg/article-110922.html

Китайците много на сериозно се взимат....и накрая ще паднат от високо ми се струва в някой момент. Big Grin

Защо? Защото съобщават реален факт!? Cool
#53

Ще може да се снима под вода, но със специален противоводен калъф...
#54

Сумати изтекли снимки отпред, отзад...не ми харесва чисто като дизайн. С9+ със ноч като на яБълка и тая грозотия с камерите в тоя квадрат...
https://www.kaldata.com/телефони/нови-жи...3.html/amp

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#55

При всички положения изглежда по-добре отколкото лопатка с вълшебна пръчица.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#56

То гроздето е кисело.....

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
#57

Само да не бяха сложили измислицата НОЧ щеше да е прекрасен телефон.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • OliQueenBG, preparatos
#58

Имах амбициите да го чакам. Нооо едно от нещата, които не ми харесват е тоя ноч. Вече се радвам на ноут 9ката  Cool
#59

Дори въпросния "ноч" в реалния Mate20 / pro/ да изглежда така, то телефонът според мен пак изглежда много по-добре от лопатката с вълшебна пръчица. Но това разбира се е моето мнение. И ако не бъркам Note 9 си има тема..

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#60

Не съм имал самсунг, нито хубавей, нямам и намерение да имам за сега, ама да кажеш, че това е по-добре изглеждащо от нот 9 си е пълен и тотален смях.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
#61

"Пълен и тотален смях"... Абсолютно не на място, дизайна е субективно нещо. И ако за теб е пълен, тотален с смях, на мен са ми смешни дизайна на други телефони.
И за за да не съм офф:
http://nixanbal.com/huawei-mate-20-pro-d...brazheniya
От снимката се вижда че дисплея няма да е извит като Самсунг, а по скоро 2.5D.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#62

Окей, пълен смях е за мен. Няма как да ми хареса телефон, с огромен ноч. Не го приемам и това е.
И спирам да спамя, извинявайте за офф-а.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
#63

(2018-09-25, 20:04:13)MapTo_D написа:  Не съм имал самсунг, нито хубавей, нямам и намерение да имам за сега, ама да кажеш, че това е по-добре изглеждащо от нот 9 си е пълен и тотален смях.
Естествено, че ще го кажа и ще повторя, ако се наложи; И не виждам абсолютно нищо смешно в това.


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#64

Ако може да се вярва на източника...
Непубликувани все още тестове
https://sumahoinfo.com/post-25810
#65

(2018-09-25, 20:19:40)MapTo_D написа:  Окей, пълен смях е за мен. Няма как да ми хареса телефон, с огромен ноч. Не го приемам и това е.
И спирам да спамя, извинявайте за офф-а.
Принципно и аз така мислех,но ноча се скрива и при олед дисплеите няма да седи странно,а дори ефектно само със статус иконките.Мисля,че може да се даде шанс на ночаноча ако другото е топ

Pixel 7 Pro Hazel 
#66

Добре де дявол да ги вземе тези от Епъл за това, че измислиха тези измисица с НОЧА, че след тях тръгна лавина и при Андроид производителите. Дайте ми поне един + на този вид дисплей? То дисплея е 6,5 инча но дефакто като пуснеш филм или клип от тубата не е 6,5. Дизайна с ноча е много субективен, на едни им допада на др. като мен не. А за телефона на истина на параметри е впечатляващ.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • OliQueenBG, TNTKZ
#67

Първо не епъл е измислил ноча. Веднага ти казвам +. Ако няма ноч телефона ще е 6,3 инча примерно. Сега си представи 6,3 инча дисплей в който статус лентата не заема нито инч, а е над дисплея.

Pixel 7 Pro Hazel 
#68

(2018-09-26, 22:32:20)ivanov_km написа:  Добре де дявол да ги вземе тези от Епъл за това, че измислиха тези измисица с НОЧА, че след тях тръгна лавина и при Андроид производителите. Дайте ми поне един + на този вид дисплей? То дисплея е 6,5 инча но дефакто като пуснеш филм или клип от тубата не е 6,5. Дизайна с ноча е много субективен, на едни им допада на др. като мен не. А за телефона на истина на параметри е впечатляващ.

Както го бях споменал в 1-2 други теми, ще го кажа и тук. Веждата е решение за по голям дисплей без промяна на размера на даден апарат към по голям. Както и тогава го обясних увеличаването на дисплея без да се закача физическия размер на целия апарат има 2 варианта. 1ви е НОЧ който да тръгна като лавина от Apple макар не те да са първите с НОЧ просто са по известни и копирани. 2ри вариант е извития дисплей към който Самсунг стои за момента и се надявам така да си остане. И може би 3ти вариант ще е смесен КОЧ + извит дисплей. Реално повечето желаят що годе компактни у-ва с голям телевизор. Е това са начините за момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 2 потребители изказват благодарност на Pelikana за това мнение:
  • eksoldier, Kuzmanovv
#69

1400лв за обикновеният и 1900 лв за Pro-то. Благодаря, но не.
#70

От къде измисли тези цени?

Pixel 7 Pro Hazel 
#71

Миналата година Прото беше към 1600, като излезе. Малко множко ми се виждат 300 лв. отгоре.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#72

Наистина ще е хубаво да поизчакаме още малко и да видим официално съобщение за цени и всичко останало. Бомбастични цифри, писани тук и там всеки е виждал..

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#73

(2018-09-28, 16:06:25)nanobanano написа:  От къде измисли тези цени?

За сега има обявени цени за Израел. Mate 20 - €715, Mate 20 Pro - €950. Какви ще са цените за Европа ще разберем на 16.10.

POCO F5 12/256 GB





#74

Цитат:Weibo сочи, че по показателите на DxOMark, флагманите на Google и Huawei, ще надминат iPhone Xs. Според данните, Mate 20 Pro е получил 116 точки при тестовете, а pixel 3 – 107, докато iPhone Xs и iPhone Xs Max са с по 104 точки. Само за сравнение, на първо място в класацията в момента е Huawei P20 Pro със 109 точки, докато iPhone X е само с 97.
#75

Дано прото няма ноч както се говореше още в началото иначе няма да го купя....

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)