Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Хром
#1

Здравейте, постоянно ми излизат прозорци от сайт, спирах известия, изскачащи прозорци, трих кеш, даже махнах и активирах наново, все едно и също, някакви предложения?

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема може да е от друго приложение. Пуска ти реклами, а те се отварят с хрома, защото е браузър по подразбиране.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#3

(2018-07-31, 06:25:01)gogov67 написа:  Проблема може да е от друго приложение. Пуска ти реклами, а те се отварят с хрома, защото е браузър по подразбиране.
Аз неговата кожичка, само да ги хвана кое е , благодаря

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

И аз имам ядове с тоя Хром . Като му затворя разделите и не ми прави нов раздел автоматично , а си стои празен черен екран .
Цитирай
#5

А мен ме е яд, че не мога да му задам началната страница на гугъл, вероятно е от версията на андроида, защото на стария телефон с андроид 6 я имаше опцията. Деинсталирах хрома и сложих via browser, много лек и приятен.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#6

(2018-07-31, 22:20:27)venko1407 написа:  А мен ме е яд, че не мога да му задам началната страница на гугъл, вероятно е от версията на андроида, защото на стария телефон с андроид 6 я имаше опцията. Деинсталирах хрома и сложих via browser, много лек и приятен.
И аз я търсих тая опция, много тъпо да я няма

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk

Аз махнах хром, но пак имам изскачащи прозорци, не знам как да ги спра

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Обикновено в игрите са скрити тия гадости с изскачаше прозорци...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#8

Аз първо махнах хром и останах само с опера, но и там имах ядове и сложих една антивирусна Hi security lite, тя ги спря ама нещо не дразнеше и я махнах, засега всичко е ок, ще видим по натам

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Проблема очевидно не е в браузъра, аз смених около десет, преди да се върна отново на хрома, никъде нямаше изкачащи прозорци или реклами. Явно идва от нещо което си инсталирал, може да е нещо дори без иконка. Почвай да махаш едно по едно всичко което си инсталирал.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#10

(2018-07-31, 22:35:49)dzivko написа:  ...Аз махнах хром, но пак имам изскачащи прозорци, не знам как да ги спра..
Пробвай с Adguard или Blokada да ги спреш или опитай с Edge - там проблем с реклами няма.

 
Цитирай
#11

(2018-08-04, 18:11:18)NoMaD написа:  Пробвай с Adguard или Blokada да ги спреш или опитай с Edge - там проблем с реклами няма.
Благодаря на всички, засега стана с амтивирусната (после я махнах), но свърши работа

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)