Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложете ми сервиз за ремонт на Pixel XL
#1

За съжаление явно влагата е дошла в повече на верния ми Pixel XL(забравен в банята) и при разговори не се чувам(въпреки да си записва аудио със записвачка/камера и да прави същия номер под Safe mode). Този проблем го имам при почти всичките смартфони дето съм имал и си знам, че в мен е проблема. Търся сервиз, където ще свършат работа някъде по бул. България, София, но от скоро живея в този район и си нямам на идея, къде има сервизи. Някой може ли да ми препоръча? Благодаря предварително!

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е в споменатия район и не съм сигурен, че ще могат да помогнат, но от няколко човека ползвали техните услуги, за различни ремонти, чувам само добри отзиви та не пречи поне да се обадиш. Smile
http://gsmservice24.com

iPhone 14 Pro
Цитирай
#3

(2018-08-01, 16:22:41)Константинов написа:  Не е в споменатия район и не съм сигурен, че ще могат да помогнат, но от няколко човека ползвали техните услуги, за различни ремонти, чувам само добри отзиви та не пречи поне да се обадиш. Smile
http://gsmservice24.com

Преди години като учех в ТУ бях ги ползвал и не бях останал очарован тогава.. ще им пиша да видя дали с този модел са работили. Като чета последните ревюта са основно негативни, пък и доста фейк имат, защото са си плащали/плащат за оптимизация и SEO.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#4

Възможно е. За съжаление нямам личен опит с тях. Споделям само каквото са ми казвали. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай
#5

В Булграм май ще ти свършат работа, но цените им са неоснователно високи. Преди време пратих там едно HTC понеже го взех от Emag, а пък те работят с Булграм. Бяхме го изпуснали и пострада, искаха ми 270 лв., за нов панел/капак при положение, че телефонът струваше 390 лв.
Цитирай
#6

Пробвай да го изпозлваш със слушалки с микрофон.

Дисплея се нагрява, за да се отвори екрана и има голям шанс да се счупи дисплея:

https://www.youtube.com/watch?v=PcIpWg7TSOw

Само по-големи сервизи ще се навият за такъв ремонт.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Здравейте,

Някой ползвал ли е услугите на този сервиз: http://gsm-service-sofia.bg/serviz-za-go...FaY9C0Cqn0

Някакви отзиви?

Иначе аз имам следяния проблем, започна да се рестарира постоянно, носих го в един сервиз и казаха, че сигурно е дъното и не искат да го отворят. Дали ще си залужава такъв ремонт се чудя... Някой случайно да знае колко би струвало дъното? Ще звънна на този сервиз, но първо исках да питам, ако може да предложите нещо тук.

Благодаря предаварително!
Цитирай
#8

(2019-09-07, 14:18:33)piiz69 написа:  Здравейте,
Някой ползвал ли е услугите на този сервиз: http://gsm-service-sofia.bg/serviz-za-go...FaY9C0Cqn0
Някакви отзиви?
Най-пресните са от мен. След като не се намери човек, който по гаранция да замени Pixel 3a в чужбина, реших да си го оправя тук и да продължа да си го ползвам.   Потърсих и попаднах на този, в който уж се занимавали със сервизиране на точно тези модели. В началото на месец август ми направиха диагностика (безплатна е!) т. е. поиграха си с копчетата за да тръгне, но резултатът бе нулев - трябвало да го отворят. Миналата събота (31. 8.) се прежалих и го оставих при тях за ремонт. След 4 дни мълчание ми се обадиха за да кажат, че с голями мъки са успяли да го отворят (отварял се през дисплея), оказал се някъв чип, от който идвала голямата консумация и дали да продължават с ремонта. Вътре е било, според техните думи, всичко залято с лепило, но биха могли да направят нещо. Казах им, че ако имат възможност и подходящи части да си свършат работата. Вчера ми се обадиха пак с тъжната вест, че не могат да го оправят, нямали въпросния чип да го сменят с друг и да дойда да си го прибера. В понеделник ще ходя да си го прибирам обратно - даже все още не знам как изглежда след тази "аутопсия". Смартфона го пуснам за части в OLX - дисплей, дъно и каквото функционира още. Поне за мен единственото предимство на този сервиз е, че работели и през почивните дни, но за сметка на това пък имат неграмотен персонал, което вече е съвсем друг въпрос.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • piiz69
Цитирай
#9

Здравейте банда,

Все още отлагам ремонт на дефект, вече отстранен, но "появил се отново". (Проблем със зареждането, писал съм тук.)

Интересно ми е защо все още нямаме варианти за ремонт (гаранционен или не) в България.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#10

(2019-09-08, 23:42:37)robotpanic написа:  Интересно ми е защо все още нямаме варианти за ремонт (гаранционен или не) в България.
Защото Пиксела все още официално не се предлага в България.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • robotpanic
Цитирай
#11

(2018-08-01, 14:57:48)evil4o   намерихте ли  сервиз  и оправиха ли ви проблема    че го имам  същият прооблем Моля  отговорете  на кратко написа:  За съжаление явно влагата е дошла в повече на верния ми Pixel XL(забравен в банята) и при разговори не се чувам(въпреки да си записва аудио със записвачка/камера и да прави същия номер под Safe mode). Този проблем го имам при почти всичките смартфони дето съм имал и си знам, че в мен е проблема. Търся сервиз, където ще свършат работа някъде по бул. България, София, но от скоро живея в този район и си нямам на идея, къде има сервизи. Някой може ли да ми препоръча? Благодаря предварително!

намерихте ли сервиз и оправиха ли ви проблема че го имам същият прооблем Моля отговорете на кратко
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)