Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дребни въпроси
#1
Question 

Нека и ние имаме една такава тема, че за някои въпроси наистина не е нужно да се отварят нови теми.

Ето едно питане от мен, че нещо ме човърка...

Като се натиска по Андроид 7.1.1 във "Всичко за телефона" излиза N, до тук добре. Като цъкам по N- a, той си сменя нюанса, но като задържа с пръст ми излиза или една животинска глава или някакъв забраняващ знак долу. Това пък какво значи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Хахаха да, някаква заигравка на гугъл
Цитирай
#3

По-скоро на MIUI. Аз изкарах октопод.
Цитирай
#4

Как прехвърляте музика от PC на телефона? От usb прехвърляне на файлове не ми излиза папка media или нещо подобно - слагам ги в downloads и от file manager-a на телефона си правя нова папка, където ги премествам. Музиката ми излиза в google play музика, но не и в плеъра mi music. С mi drop така и не осъществих връзка между pc и телефона. Някой с разяснения? Благодаря!
Цитирай
#5

Слагаш ги в която и да е папка и отваряш файловия мениджър.. Трябва да ти ги покаже в раздел музика, а от плеъра в настройките има опция кои папки да показва също.

Аз лично ползвам ftp от вградения файлов мениджър, за да си прехвърлям безжично
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • altawast, Dvalchev
Цитирай
#6

Здравейте. От няколко дни стрелкичката над зелената слушалка си стои на място при входящо повикване, а не да си цъка нагоре надолу. Не съм пипал нищо по настройките, пробвай със смяна на теми и т.н., но нямаше резултат. Някой да е имал подобен проблем и да знае как може да се разреши?


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

(2018-09-13, 19:06:28)Baretas написа:  Здравейте. От няколко дни стрелкичката над зелената слушалка си стои на място при входящо повикване, а не да си цъка нагоре надолу. Не съм пипал нищо по настройките, пробвай със смяна на теми и т.н., но нямаше резултат. Някой да е имал подобен проблем и да знае как може да се разреши?

???

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

@Dvalchev, AirDroid не върши ли работа?

 
Цитирай
#9

(2018-09-16, 19:46:39)Baretas написа:  ???


Пробвай със заводски настройки. Най-вероятно нещо се е омазало.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

(2018-09-16, 19:46:39)Baretas написа:  ???

Преди reset опитай и с рестарт на устройството.

 
Цитирай
#11

лесно ги сменях,но с последвалият ъпдейт тя изчезна  и сега напрактика имам свалени теми но не мидава телефона даги проложа,изписва грешка,при смяна на региона се появява иконата и темите,но когато реша да ги приложа изписва -от външен източмик не може.......и става пълна каша.Въпросът ми е как мога да си сменя темата на телефона,с последният ъпдейт съм
Цитирай
#12

Здравейте ! Някой може ли да сподели, дали има разлика при камерата между stable и eu rom ? До колкото знам gcam при miui 10 вече не може ? Благодаря !
Цитирай
#13

gcam при miui 10 не може при определени модели.
Поко, ми 8, ми микс 2s - нямат грижи, вероятно и mi 8 se
Цитирай
#14

Ясно, но в случая на note 3 не става ?
Цитирай
#15

не съм опитвал. Според мен gcam има предимство само при нощни снимки, но като нямаме андроид 9 е все тая, защото няма да имаме night sight, a и сензорите са ни различни от флагманските за тази година.

като алтернатива може да се тества miuicam mod: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=68075573
всичките билдове на гугъл камера: https://www.celsoazevedo.com/files/andro...le-camera/
фикс за миуи 10:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=78159790
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Dvalchev
Цитирай
#16

След ъпдейта, постоянно ми излиза съобщение от системата, че Месинджър ми се показва върху други приложения и не се скрива това известие. Аз му давам разрешение от настройките и съобщението изчезва, но някой пише ли - пак се появява
Цитирай
#17

да не ползваш chat heads?
Цитирай
#18

Да, ползвам ги и точно заради тях ми излиза това съобщение, всеки път когато някой пише, но искам да не излиза Smile
Цитирай
#19

Така и не разбрах защо конкретно Xiaomi премахнаха отключването с лице от телефона. Имат ли въобще това право? Някакво изявление от тяхна страна?
Цитирай
#20

На друг регион няма ли го?.

При мен си работи
Цитирай
#21

Слагам регион Индия и търся. Къде в менюто се позиционира отключването с лице, защото до сега съм нямал телефон с активна такава опция?
Цитирай
#22

От тук RoboCop[Изображение: e3b64851a2a235161aa79ad5f8d2aac5.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#23

(2019-01-21, 03:16:27)RoboCop написа:  Слагам регион Индия и търся. Къде в менюто се позиционира отключването с лице, защото до сега съм нямал телефон с активна такава опция?

в менюто за заключване на екрана. При мен е lockscreen & password


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#24

@suffer как се казва шрифта, който ползваш и има ли поддръжка на кирилица ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#25

Който е по подразбиране в china dev.
За кирилицата.. Нямам впечатления


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)