Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дребни въпроси
#26

Като цяло и аз си мислех, че е там, но понеже никога съм нямал телефон с такава екстра и не бях на 100%. Пробвах пак с Русия и Индия като региони на Глобалния ром 9.6.2.0, няма нищо, само пръсти.
Цитирай
Аксесоари
#27

Явно в глобалния ром няма такава екстра за този телефон така беше и на mi 6. Варианти китайски ром или еу ром.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#28

Е, има я, но явно не за всички. Иначе за какво ще са хватките със смяна на регион?
Да не говорим, че ноут 3 го обявиха специално а лицево отключване
Цитирай
#29

На ми 6 с глобален ром(дев и стабилен) нямаше лицево без значение от регионите, предполагам и ноут 3 е така.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#30

Има лицево разпознаване в Ноут 3,но с китайски стабилен ром, много и добре си работи

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай
#31

Точно това казах.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#32

Някой слагал ли си е динамичен тапет ? Защото на мен не ми позволява
Цитирай
#33

Здравейте , имам следния проблем. При спиране на звука на нотификация в Тelegram от настройките на телефона , след получаване на повече от 1 съобщение в група , тази настройка пак се включва и започва да има звук при съобщение. Някой да му се е случвало същото и да знае как се спре звука за постоянно?
Цитирай
#34

Мисля да го купя...не ми се чака редми ноут 7...заслужава ли си все още? 6, 128 е доста поевтинял като гледам.
Цитирай
#35

зависи какво искаш от телефона.
Дизайнът вече е старичък, не се знае дали ще има ъпдейт до Андроид 9.
Камерата, въпреки OIS-a може и да отстъпва на note 7 (най-вече на тъмно).
Големината на дисплея? Голямо перо е.
Toва сравнение може да ти е от полза при избора:
https://www.phonearena.com/phones/Xiaomi...ones/11110

основен плюс на mi note 3 е яркостта на дисплея (550 нита) и наличието на NFC.
основен минус - поддръжката на андроид, по-"архаичния" дизайн, при който губиш дисплей
батерията определено ще се чувства тази разлика от 1/8.
Но времената се менят, технологиите в средния клас поевтиняват и напредват и едно как след няма и 18 месеца по-късно вече имаме напомпано Редми, което е достоен съперник на mi note 3.

Не знам какво повече да кажа.
Дизайн, дисплей, батерия, нфц, ois, размер - помисли, кое е по-важно за теб.

Mi Note 3 е малко зарязан откъм глобална поддръжка, имай го предвид.
Ако си фен на глобалните ромове може да останеш разочарован.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • KenLii
Цитирай
#36

Принципно не страдам по глобалните ромове и не ги чакам с нетърпение. Стария дисплей не е проблем. Важна е производителността..сегашния ми телефон е ми а1. Ноута със сигурност ще прави повече сот от а1. Благодаря за мнението.
Цитирай
#37

Ами и двата са Снапдрагон 660. Ако има разлика в производителността тя би идвала от по-бавна памет (ROM, RAM)

за сравнение:
6GB / 4GB LPDDR4x 1866MHz 双通道
可选 128GB / 64GB eMMC 5.1 高速闪存
но за note 7 не виждам да пише какви са технологиите. Ако са същите значи разлики не би трябвало да има
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • KenLii
Цитирай
#38

Задава се и Ми 9 SE....

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай
#39

да. той е достоен заместник, но като сме свикнали на 5.5" и съответната големина на телефона, този може малко да ни се губи в ръцете.

https://www.phonearena.com/phones/Xiaomi...ones/10661


Но съвсем малко Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)