Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FB Messenger проблем
#1

След последните 2-3 ъпдейта на месинджъра забелязах бъг. Преди когато някой ми пише на заключен екран получавах само 2-3 аудио нотификации и след това само светваше екрана ако продължава да пише. И когато ти е отворено балончето с чата не се чуваше самата нотицикация все едно не си отворил балончето. Преди няколко дни получих ъпдейт и започнаха тези дразнещи нотификации да пискат непрекъснато няма значение дали съм отворил балончето с чата или не. Преинсталирах приложението и се оправи. Днес получих нов ъпдейт и старата песен на нов глас, но вече преинсталирането на приложението не свърши работа. Гледам в настройките на приложението се е появило някакво ново меню в стил Huawei което е адски объркано и дори след сменяне на настройките в него пак нищо не се оправя. При вас как е положението с месинджъра след последния ъпдейт. Ето и скрийншот на новото меню:
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Добре де само аз ли имам този проблем ? Две актуализации след проблема и аз продължавам да имам този досаден бъг.
Цитирай
#3

Здравейте! От някъде месец насам (включително и на предишния ми телефон), когато получа съобщение в Messenger в конферентен чат и има изкаран chat head, снимката е една и съща на един и същ човек, а не на този от когото е съобщението (както би трябвало да е). Пробвах няколко пъти с актуализация, но не се оправя...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)