Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, колеги! От днес ми се появи тази индикация в горния ляв ъгъл и хич не съм наясно какво представлява и как се използва. На Виваком съм и намерих това
http://www.mobilebulgaria.com/news/43864...laga-volte
За което смятам, че е обяснение, което нищо не ми обяснява или просто аз съм твърде руса...  Blush  
Някой наясно ли е с това VoLTE? Трябва ли ми? Как се появи като не съм го активирала с sms и да го деактивирам ли. Въобще, какво да го правя...?  Angel

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

@Бижу, накратко Voice over LTE (VoLTE) е услуга, която предлага по-добър звук и отлично качество на връзката при гласови обаждания през 4G мрежа. За да се възползваш от нея, операторът ти трябва да е добавил телефона към списъка с устройства, поддържащи VoLTE. Разговори с VoLTE качество са възможни само ако и двете разговарящи страни ползват въпросната технология.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#3

Благодаря за разбираемото обяснение! Ще си потърся друг притежател на VoLTE екстрата, за да проверя каква е разликата.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Разликата осезаемо и значително е по-голяма. Благодарение на VoLTE първоначалното време за свързване между потребители, които ползват технологията, е по-кратко от това в 2G и 3G мрежа и разговорите са с HD качество, като продължаваш да използваш 4G мобилен интернет без прекъсване на връзката.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)