Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качество и сила на звука при разговор
#1

Здравейте колеги все още обмислям покупката на това бижу, но след появата му на пазара се появиха и доста новини че има сериозни бъгове със свързването и звука, което меко е казано несериозно ако вземем изпредвид цената му която е 1000+.
Някой може ли да сподели мнение какво се случи промени през тези няколко месеца които минаха след появата му.
Като сила и яснота на звука как е понеже това е  едно от най важните неща лично за мен!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го ползвам от близо два месеца и не съм имал проблеми с качеството на звука. И аз се чудех дали да го взема но сега не съжалявам. Проблемите със звука мисля ,че са отстранени с ъпдейт през април или май.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#3

Би трябвало да се подобри като дойде Volte, но нещо никакво го няма. Уж всички с Теленор щяхме да го получим от 01.08, но го няма. Някой знае ли нещо? Автоматично ли ще стане, или трябва някаква допълнителна настройка?
Цитирай
#4

(2018-08-02, 07:29:26)potiron написа:  Би трябвало да се подобри като дойде Volte, но нещо никакво го няма. Уж всички с Теленор щяхме да го получим от 01.08, но го няма. Някой знае ли нещо? Автоматично ли ще стане, или трябва някаква допълнителна настройка?

Aз звънях,на Самсунг Бълария,те прехвърлиха топката към Теленор,обадих  се на Теленор,те прхвърлиха топката на Самсунг България.Тази от теленор ми казва господине услугата е пусната но просто вашето устройство не подържа тази услуга.Паднах и умрях.Така че ще се чака.Просто казано България.Използвал съм услугата VoLTE  във Великобритания без проблем на о2.Даже като се прибрах в Бг,като сложа картата ми дава отметка за активиране на VoLTE,като сложа картара на теленор изчезва.
Цитирай
#5

Ха-ха S9+ не поддържал Volte, това е повече от смешно. Тези наши оператори нека да вземат да се оправят, а не да бръщолевят глупост, след глупост.
Цитирай
#6

Той в България не се поддържа на s9 а като я сложа на mate 10 pro веднага тръгва. Вече не знам всичките май с huawei имат. Освен това е трагедия, с 200 зора връща на 3 г, 4 г почти на всякъде е 1 2 черти s9-ката ми. Не ми се занимава сега, но не е нормално около мен като имат 3 г и 4 г, аз да съм на еч 2 мин и после 3 г на 1 черта.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Ами да мобилните оператори трябва да впишат софтуера и на др. марки телефони в тях е проблема, а не в телефоните.
Цитирай
#8

Ами другите оператори a1 и vivacom, поне като мрежа са по-добре със samsung от telenor. С telenor от 2016, от как взех s7 все нещо не беше в ред. С s8 беше добре, и сега същата картинка, но в случая с мобилния нет, разговорите поне са уж по-нормални.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Въобще има ли някой с Теленор, който да е получил Volte на S9 или S9+ ?
Цитирай
#10

Явно няма.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2018-08-04, 08:13:11)potiron написа:  Въобще има ли някой с Теленор, който да е получил Volte на S9 или S9+ ?

Още никой няма.Самсунг и Теленор си прехвърлят топка,чия е вината за не не пуснат услугата и за нас.
Цитирай
#12

Аз се чудя как може да го пуснат за s8, s7 и a и j, а s9 да няма. Не знам и на note 8 има ли?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Ми аз пък на с7едж го нямам

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#14

Някой опитал ли е да си извади сим картата и да я сложи отново, за да получи пак настройките от Теленор. При мен и така не стана.
Цитирай
#15

Не става, и за пръв път като я сложих не стана.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Не става и при мене, вчера си закупих нов апарат, стария хард ресет и друга карта и не става. Но аз и не запаметих настройките де

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#17

То предполагам това не е от значение.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

И аз така мисля. Сег си ги изпртих наново, инсталирах и същата работа.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#19

(2018-08-04, 11:45:36)Marto.g написа:  Аз се чудя как може да го пуснат за s8, s7 и a и j, а s9 да няма. Не знам и на note 8 има ли?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

И ноут 8 няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на koceto0000 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#20

Значи ще си чакаме, до коледа може да го получим ексклузивно Big Grin

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Вече съм на теленор. Обаче нямам volte, но и настройката не виждам.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

S7 и S8 имат теленорски вариант на софтуера - CSC GBL. На S9 и S9+ има само BGL. Вероятно затова не се поддържа. На S7 edge с BTU, най-новата версия, също не става.
Цитирай
#23

Не мисля, че проблема е в csc. Щом ползваш мрежата на оператора, трябва да стане

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#24

Е не би ли трябвало да сме на равно, като няма gbl какво можем да направим? Какво излиза, че ползвам телефон, взет от теленор, но понеже вече не съм с тяхното несъществуващо csc за s9 ще съм почти постоянно назад? И ако има бъг не мога да си представя какво ще е?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Има ли някой на Виваком, който да е успял да активира  VoLte на S9+

Huawei P9 Lite -> Samsung S9+ -> Samsung S10+ ->Samsung s20 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)