Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ремонт на P9
#1

Телефона на жената има нужда от нов екран и нова задна камера, тези части ще станат ли?
   
 https://www.ebay.co.uk/itm/For-Huawei-P8...SwfHVbNNmk


https://www.ebay.co.uk/itm/For-Huawei-P9...Swi0RbIh-E
[-] 1 потребител изказва благодарност на darkwaterbg за това мнение:
  • vladols
Цитирай
Аксесоари
#2

Дисплеят е за Р9 Lite!

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#3

(2018-08-01, 23:50:06)ivodintchev написа:  Дисплеят е за Р9 Lite!

Уф, кой модел трябва да търся ???
Цитирай
#4

ORIGINAL 5.2'' LCD with Frame for HUAWEI P9 Touch Screen For HUAWEI P9 EVA-L09 EVA-L19 Display Digiziter Assembly
http://s.aliexpress.com/EFfMVbMV?fromSns=Copy to Clipboard

Аз от тук го чакам, но никой не може да гарантира качеството! От където и да го вземеш има вероятност да не е съвсем като оригинала. Може да не предава правилните цветове, може тъча да не работи коректно... Риск си е! Още не съм го получил и немога да кажа.

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#5

Здравейте!
Някой ползвал ли е официалният сервиз за смяна на дисплей и батерия извън гаранционно? Каква е цената?

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#6

260лв.

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#7

(2018-12-24, 10:45:42)ivodintchev написа:  260лв.

Благодаря!
А този от Алито получихте ли го, да кажете мнение за качеството?

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#8

Отдавна и вече се счупи! С доставката и поставянето нямах проблеми. Работеше коректно. Цветовете бяха наред, но стъклото е обикновено. При първото падане и край. Препоръчвам ти, ако ще го сменяш в алтернативен сервиз, да е от познат. Поне да ти даде гаранция,че дисплея е читав. Там цените са към 120-150лв. заедно с батерията.

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#9

(2018-12-26, 22:23:35)ivodintchev написа:  Отдавна и вече се счупи! С доставката и поставянето нямах проблеми. Работеше коректно. Цветовете бяха наред, но стъклото е обикновено. При първото падане и край. Препоръчвам ти, ако ще го сменяш в алтернативен сервиз, да е от познат. Поне да ти даде гаранция,че дисплея е читав. Там цените са към 120-150лв. заедно с батерията.

На мен дисплеят и батерията ми ги смени приятел безплатно, поръчах ги от Алито, от батерията съм доволен, но дисплеят има проблеми, не му работи коректно тъча и ме дразни, няма нотификации за пропуснати и за месинджъри, вибрацията стана някаква странна и на слънце видимостта няма нищо общо с оригиналният, иначе като цветове си е ок. Работи си вече половин година не се е счупил, но ме дразнят нещата, които изброих затова питах за цената в официалният сервиз, търся някакви варианти понеже телефонът е първият ми Андроид телефон, който няма бъг, който да ме дразни. Като цяло може би ще си купя Mate 20, но ми се иска да го възстановя този до оригинален вид.

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#10

Те и в другите сервизи твърдят, че е оригинален, ама дали? За тая цена в сервиза на Huawei, няма смисъл да се прави. Иначе си прав - супер телефон беше. Дано и Мейт 20 да е такъв. Харесва ми.

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#11

(2018-12-24, 10:45:42)ivodintchev написа:  260лв.

Пуснах запитване до Хуавей България през сайта им откъде мога да купя оригинален дисплей, не съм ги питал за подмяна в техен сервиз, както и за батерия не ги питах. Идеята беше ако не им плащам за труд и дисплея е примерно 150 лв. да си го сменя. Обаче ето и отговорът им:

Цитат:Благодарим Ви, че се свързахте с отдел Техническа поддръжка на Huawei България. Вашето запитване е регистрирано с референтен номер #324770 в нашата система. 

Цената за дисплей на моделът P9 e 311 лв. и включва монтаж. За повече информация може да се обърнете към нашият оторизиран Huawei Сервиз. Оставям адрес и контакти за връзка: ул. Леге 6, гр. София 1000, +359 2 995 0980.

Оставявме на разположение при нужда от допълнително съдействие.
Поздрави,
Антони

Направо ме отказаха.

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#12

Никой оторизиран сервиз няма да даде само част, която да се смени на друго място. Всички ремонти се извършват само при тях ако държиш всичко да е оригинално.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)