Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Опция за звук?
#1

Здравейте, има ли възможност за звукова индикация при отговор на повикването, и при затвяряне?
Да индикира, при натискане на зелената и червена слушалка.

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройки на телефона има call alerts и там се намира настройката за звукова индикация.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#3

Не мога да намеря , точно тази опция.

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Натискаш зелената слушалка и трябва да си в последни разговори или в менюто за набиране на номер, следн което натискаш горе вдясно трите точици и избираш настройки. Под настройката за call pop-ups е call alerts. Ако ти е на български език не съм сигурен как точно е кръстена тази настройка, но ще е нещо НЕлогично, както почти целия превод на андроид телефоните.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#5

Това го намирам, но, има опция да вибрира, или да има звук, единствено на клавиатурата. При, зелената слушалка, такава опция не намирам.

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Зелена слушалка => трите точки => Настройки => Известия за повикване => Тонове за състояние => има плъзгачи за: Възпроизвеждане на тон при свързване и Възпроизвеждане на тон при приключване на разговора
Успех!
Цитирай
#7

Благодаря за насоките. Всичко изпълних, но сега има звук, наподобяващ почукване. Не намирам опция, която да ми даде избор, какъв да бъде тонът, при докосване?

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Пробвай - настройки - известия - горе в дясно имаш "допълнителни", като се отворят - от точките избери да се покажат системите приложения. Има три опции за зелената слушалка - прегледай ги - има такива избори, но не съм ги проигравала да видя кое за какво е Smile

[Изображение: 22854582.jpg] [Изображение: 22854581.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

Дори не знаех за тези опции. Пробвах всичко, но явно, в нашите телефони, липсва желаната от мен настройка.
Все пак, благодаря на всички коментирали темата.

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)