Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с избор на мрежа
#1

Привет група.Имам телефончето от около 3 месеца и общо взето съм доста доволен от него(като за тази цена).Засега срещнах само един проблем който ме дразни и не мога да намеря решение за него,та ще съм благодарен ако някой от вас е открил "топлата вода" и удари едно рамо.Значи често ми се налага да съм на места (по границата),където няма покритие от мобилният ми оператор(Виваком).Проблемът е че когато това се случи на екрана започва да се появява системно съобщение че съм загубил връзка с мрежата и да стартирам търсене на мрежа.При стартиране на търсене ме закачва за чужд оператор(в случая сръбски),което има голяма вероятност на се отрази доста зле на месечната ми сметка.Ако дам отказ на търсенето същото съобщение се появява пак след минута и така до безкрай и просто прави работата с телефона ако не невъзможна то много изнервяща защото на всяка минута трябва да затварям дразнещият системен прозорец.Рових къде ли не в настройките на мрежата и не открих решение,така че се надявам някой от вас да помогне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай от Настройки -> Мрежа и интернет -> Мобилна мрежа -> Advanced -> Automatically select network (изключваш това и избираш ръчно желаната от теб мрежа)

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)